Kontakt

Redakce

MUDr. Monika Klaudysová

Šéfredaktorka
email: doktorka@doktorka.cz

Tomáš Jukl

Reklama a obchod
email: reklama@doktorka.cz

Další členové redakce

MUDr. David Frej

MUDr.David Frej - lékař, věnuje se ájurvédské medicíně, detoxikaci a regeneraci organizmu, výživě. Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení. Na stáži v Londýně se rozhodl studovat ájurvédskou medicínu, celosvětově uznaný léčebný a preventivní medicínský systém. Ájurvédu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku u dr. Vasanta Lada, jednoho z největších ájurvédských odborníků, v Rakousku a v indické Puně na klinice ájurvédské medicíny u své učitelky, dr. Sucheta Godbole.
Ve své praxi spojil západní a východní medicínu, zabývá se léčbou nemocí a obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Pořádá ozdravné detoxikační, regenerační a relaxační pobyty. Přednáší o výživě a Ájurvédě. Je hostem rozhlasových pořadů a pravidelně přispívá do časopisu Regenerace, Vitalita a dalších periodik. Překládá knihy o výživě.
Je autorem knih Ájurvédské recepty pro zdraví (nakl. EB, 2004; druhé, doplněné vydání nakl. Eminent, 2009), Detoxikace těla a mysli (Triton, 2004), Zdravé tuky Omega – tajemství dlouhověkosti Kréťanů (nakl. EB, 2004), 99 způsobů, jak zhubnout (Triton, 2006), Dietní sestra – diety ve zdraví a nemoci (Triton, 2006), Stres (Triton, 2007), Ájurvéda v praxi českého lékaře (Eminent, 2007, druhé vydání 2008).

Email: info@ayurveda.cz, internet: www.ayurveda.cz

MUDr. Jan Šula

Promoval v roce 1985 v Praze na LF UK. Klinickou práci začíná v České Republice a následně studuje ve Švýcarsku, Itálii a Německu. Po atestaci z ortopedie v roce 1991 odchází do Kanady a pak do USA, kde se na Floridě věnuje studiu významu membránových receptorů při rozvoji autoimunitních onemocnění pod vedením Prof. Felixe Kaufmanna. Po návratu do Evropy v roce 1993 nadále spolupracuje na vývoji přírodních preparátů pro léčbu kloubních onemocnění s pracovišti v Anglii a ve Švýcarsku. Za své práce je přijat v roce 1999 do Královské lékařské společnosti Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jako první český lékař. Další rozvoj biomodulačních léčiv spojuje s univerzitami ve Skotsku a v Oxfordu. Od roku 2007 je členem Italského řádu lékařů v Neapoli a vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii.