Reklama

100kg potrebuju shodit

zuzana (Pá, 1. 1. 2016 - 14:01)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

:) (Ne, 8. 11. 2015 - 20:11)

Ahoj, myslím si, že pokud...S dietními plány se nám roztrhl pytel :).Na tyhle podělaný reklamy snad už nikdo neskočí...

Petr (Ne, 8. 11. 2015 - 20:11)

Ahoj, myslím si, že pokud má člověk 100kg, tak by se měl nad tím zamyslet. Já jsem nabral 20 kg po tom, co jsem přestal kouřit a byl to mazec. Na mojí výšku mít 100kg bylo hrozný. A když jsem se zbavil absťáků po cigaretách, tak jsem začal řešit váhu. Bylo mi těžko, že jsem byl vzteklej,jenom když jsem měl jít něco dělat. Zkusil jsem přísný dietní plán, nechal jsem si poradit a sestavit jídelníček.Abych začal hubnout a k tomu jsem začal cvičit. Ze začátku to bylo hrozný,ale jak sla kg dolů, tak se to zlepšovalo. Na dietě není nic špatného, hlavní je se sebou něco dělat a přemýšlet nad tím co jíme. Když jsem přestával kouřit, tak jsem to neřešila a skončilo to s rafičkou na 100kg.

§§§ (St, 12. 8. 2015 - 20:08)

To si raději za tu stovku koupím kus bůčku než bych ji vyhodil za ty tvoje sračky! Nevotravuj tady s tou tvojí dietou a běž raději něco pořádnýho dělat než okrádat lidi!

zuzana (St, 12. 8. 2015 - 15:08)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

Pepin (Pá, 7. 8. 2015 - 17:08)

Hele ty Piperíne prdlej a to ti tu tvoji pitomou reklamu máme žrát? Kdyby jsi na tom netrhnul tak by jsi to nedělal! A proč by jsme ti vůbec měli věřit? Strč si jí někam a kterým koncen napřed chceš a přestaň nás těma sračkama votravovat!

Petra (Pá, 7. 8. 2015 - 15:08)

Piperina je organickou..."Já jsem zhubl 6 kilo za 2 měsíců"Ale neseděl v křesle, nepil pivo a nejedl knedlo, vepřo, zelo.Jinými slovy: hýbejte se, jezte zdravě a na nějaké pitomé reklamy se vybodněte. To už tady bylo 120x :).

Ondřej (Pá, 7. 8. 2015 - 14:08)

Ty už se pro prachy...Prosím, ukažte jeden přiklad na to že piperina ne funguje, ačkoli jeden. Lepší sedět doma, stěžovat si v internetu a je to velká obtížnost se podívat do encyklopedie a zkusit že je to pravda a funguje. Na boha nemusite toho použivat jestli nechcete ale ne řikejte že je to nesmysl!! A také prosím ne urážejte žádne ženy že je hloupa a si zkusi na cokoliv...

Prd ho (Pá, 7. 8. 2015 - 13:08)

Ty už se pro prachy nestydějí ničeho! Žádná křivost jim není cizí! A ženská pro prachy udělá cokoliv!

nakopat vás, de (Pá, 7. 8. 2015 - 10:08)

že se nestydíte

Ondřej (Pá, 7. 8. 2015 - 09:08)

Proč si nekoupíš za 40.-...Piperina je organickou sloučeninou, která vyskytluje v černym pepře, zatím jeho akce není stejné jako jíst pepř, a můžete o tom přečíst v každé encyklopedií... Já jsem zhubl 6 kilo za 2 měsíců, samozřejmě jestli budete myslet že pouze pilulki vám pomohou, a budete pít 5 piv každý den, jíst tučné jídlo, sedět v křesle a se dívat na televizi to pravdou je že nezhubnete a nic vám nepomůže!

Prd ho (Pá, 7. 8. 2015 - 08:08)

Akorát, že tě druhej den pálí prdel!

Ondra (Čt, 6. 8. 2015 - 22:08)

Chcete rychle zhubnout??...Proč si nekoupíš za 40.- nakládaný zelený pepř? Když si k tomu dáš pár čili papriček a zapiješ to zeleným čajem, tak výsledek je stejný - 00 hov..

Marie (Čt, 6. 8. 2015 - 22:08)

Chcete rychle zhubnout??...Kolik kilo jste zhubla po těch pilulkach??

Anežka (Čt, 6. 8. 2015 - 09:08)

Chcete rychle zhubnout?? Zkuste www.piperineforte.com

a (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

a ty zase pica nebo curak ze?jdi do hajzlu kretene

,,,,, (Pá, 2. 7. 2010 - 16:07)

Tak to musíš bejt pořádná prasnice !

Fat Man (Čt, 1. 7. 2010 - 23:07)

lidicky je tu nekdo kdo ma...Nazdar Jani,ja mam cca 149 kg :-( Pokud chces,ozvi se na muj mail: fat.man (zavinac) email.cz Myslim,ze to bude lepsi,nez se nechat urazet od nekterych hloupych lidi.

lolo (Čt, 1. 7. 2010 - 21:07)

debilka jsi ty a asi dost velka krava!!!!!

to (Čt, 1. 7. 2010 - 19:07)

jasne

Reklama

Přidat komentář