Reklama

???

Tereza Tkadlecová (St, 11. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj, všem chtěla bych všechny moc poprosit o jednoduchou věc a to sbírání víček od PET lahví. Až budete mít pytlík nasbíraný je možné ho odevzdat v městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí vždy ve středu mezi 14:00 až 19:00 hod. nebo v pátek na Opatově mezi 9:00 až 14:00 hod. všem kteří mi takto pomohou předem moc děkuji. Uvedete-li na sebe kontakt můžete se zúčastnit některých kulturních akcí kde vybírame také finanční příspěvky. Naším zájmem je pomáhat mladým lidem se zdravotním postižením nevidomím, vozíčkářům. V současné době je vyžadována podpora na Ostrovy života podrobnosti vám mohou být sděleny osobně. Pokud se chystáte přijít prosím napište kolegovi na e-mail [email protected] moc děkuji.

! (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Fakt zajímavá a přínosná diskuse.

Hindus (Čt, 16. 1. 2020 - 09:01)

KO

Rozymyl (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

OK

zkouška (Pá, 16. 10. 2009 - 08:10)

S dovolením si půjčím toto vlákno, Děkuju.
žehlit
pomazánka
pračka
sklenice

Roman (Ne, 18. 12. 2005 - 19:12)

Zdravim prisiel som na tento chat pretoze uz dlhsiu dobu trpim roznymi priznakmi. Zacala to castim mocenim, tak som zasiel k doktorke a doktorka mi povedala ze to suvisi s chrbticou. Urcity cas som chdil k nej na taky stroj ktory mal uvolnit urcite partie svalov ale velmi to nepomohlo. Po nejakom case sa to celkom zlepsilo ale zase sa vyskitol dalsi problem zacalo mi byt nevolno zaludocne problemi, strasna unava, teplota a tak rozne jednoducho jednu chvilku mi je dobre bez toho aby som mal teplotu alebo hoci ktory z tychto priznakou ale vzdy sa vratia hmmm este som zabudol niekedy ma strasne bolieva hlava. Tak ak niekto viete co by to mohlo byt tak mi prosim poradte. DAKUJEM PS. Ak sa da tak mi odpovedajte na mail DAKUJEM

Reklama

Přidat komentář