Reklama

45kg 171 cm.... přibírání

Tlustá (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

174cm 112 kg a je mi to u prdele

julie (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

jee ja jsem taky takova a co?lepsi nez tlusta

estrella33 (Út, 27. 11. 2018 - 12:11)

Ahoj, na svou výšku máš opravdu velmi nízkou váhu. Navíc, podle toho, co píšeš, dochází k jejímu úbytku na základě stresu ze školy a ocitáš se v začarovaném kruhu. Jak to máš s jídlem? Jíš dostatečně, nebo se omezuješ, máš z přibírání z nějakého důvodu strach? Určitě bych vyhledala pomoc psychoterapeuta, aby Ti pomohl vyrovnávat se se stresem ze školy. Pokud si nejsi jistá, jak to máš s tím jídlem, doporučuji navštívit Centrum Anabell, kde si popovídáš se sociální pracovnicí a získáš trošku přehled o problematice poruch příjmu potravy. Taky by bylo fajn nechat si u své praktické lékařky udělat kompletní odběry, aby se vidělo, jak na tom po fyzické stránce jsi. Hormonální antikoncepce není primárně určena ke zvýšení váhy a sama o sobě ji ani nezvyšuje. Držím Ti palce.

Maky (Po, 27. 6. 2016 - 12:06)

Ako pribrať...
Si etomorf ? Máš problém s priberaním ? Tiež som si tým prešiel... Možno Ti pomôže tento, alebo iné články na mojom blogu: http://skolaobjemu.cz/?p=286

Petr (Út, 23. 9. 2014 - 17:09)

Jestli tvoje hubenost není následkem nějakého onemocnění, klidně se na ty kecy vykašli. Časem tak jako tak ztloustne každá žena i muž, tak budeš mít aspoň rezervu. Pokud jde o B12, jsou doktoři dnes už opatrnější. Mojí tetě to výrazně urychlilo rakovinu a smrt.

(Út, 23. 9. 2014 - 17:09)

Ahoj, chtěla bych pomoct......V prvé řadě si dojdi k praktickému doktorovi, aby se našla příčina tvého hubnutí. Jo a na ty debilky kašli, jsem také štíhlá, nebo spíš hubenější, prostě mám hodně pohybu a celé dětství jsem slýchávala, jak jsem hubená. Bylo zajímavé, že čím byla holka tlustější, tím více keců měla. Slýchám to občas i teď, je zajímavé, že od bab, které pořád drží nějaké diety, aby zhubly. Takže pokud jsi jinak spoko a zdravotní potíže se neprokážou, nenech se deptat a netrap se tím.

Kimi (St, 17. 9. 2014 - 08:09)

Ahoj, chtěla bych pomoct... od té doby co jsem přešla na střední školu do své třídy mezi plno dívčinek zažívám šikanu... Stále poslouchám jen ježiš ty si vychrtlá ty jít v noci vedle mě tak se tě leknu a odveze mě sanitka.. a neustále mě od sebe odhazují. Je mi 16 let a ve svých 14 letech jsem měla 51kg.. a ted ve svých 16 mám 45kg a začínám docela hubnout. Nekouřím, takže tím to asi nebude..Rodiče byly hubení když byly v mém věku ale byly tak plnoštíhle. Potřebovala bych poradit zda-li bych měla radši vyzkoušet antikoncepci Lyndinette 20 nebo se zeptat svého doktora na injekci B12.

luci (Út, 27. 11. 2018 - 17:11)

Tvůj problém je možná psychický a může vážně poškodit tvoje zdraví. Pokud šikana vyvolá zkratové jednání , nechci vůbec předjímat důsledek. Urgentně to řeš s lékařem a neotálej , je nebezpečí z prodlení.

Reklama

Přidat komentář