Reklama

Afrodisiaka

Renata (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Zkoušela jsem zatím dvoje afrodisiaka a bohužel bez efektu, spíš by mě zajímalo jestli je to vhodné i pro muže ?

Abe (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Nepotřebuji afrodiziaka. funguji normálně, podle mé ženy, jako úchyl. Před dvěma lety mi byl zaslán jako seniorovi, zdarma vzorek na prostatu a erekci. Když jsem to užíval pořád mi stál a až moc jsem onanoval. Manželka z toho byla úplně vyšinutá. Vzápětí mi volali, jestli si pilulky (za peníze) objednám. Když jsem té dobré ženě na telefonu popsal, proč to nejde, asi se , podle zvuků v telefonu, udělala.

Maia (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Tak ono těch buď tabletek nebo kapiček je spousta a né všechny teda zrovna fungují jak mají, takže po dlouhém zkoušení jsem pocítila zvýšenou chuť na sex tady po těch kapičkách https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/ruf-hot-sex-girl-20ml

pepa (Po, 5. 10. 2020 - 21:10)

Tak já nevím, mě samotného sex moc nebaví, přesto se občas přemůžu, ale kdybych při tom měl "zatínat zuby a vydržet", tak to bych sex raději vůbec neprovozoval. Nějaký zdravotní problém tam bude, ale při úrovni našeho zdravotnictví je možné, že se na něho nikdy nepřijde. Jedině to zkusit v zahraničí.

coutliyox (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Tablety na zvýšení chuti na sex - http://hespac.com/libidocz.htm

rejka (Čt, 24. 3. 2016 - 14:03)

Ahoj Fly je přípravek pro ženy, který má zvýšit sexuální touhu a pomoci k lepšímu orgasmu, tady je popsaný, ale ráda bych nějakou odezvu, že je účinný, jelikož bych chtěla udělat veliké překvapení pro mého mnžela a že bych fly užila před tím,než na něj vlítnu,když to má tk dlouho trvat, to by akorát vyšlo na krásný romantický víkend!

terra (Ne, 20. 3. 2016 - 14:03)

ahoj tak jsem tomu také podlehla a musela jsem si objednat pro svého přítele runner a byla to opravdová jízda během pěti hodin jsen se milovali snad 8x, samozřejmě, že né vždy až do konce, ale stejně to bylo krásní a ani jeden z nás nebyl odřený a užila jsem si to i vícekrát než on,což se moc nestává. Akorá je o ženy na celý den!!

nella (Ne, 20. 3. 2016 - 14:03)

Dobrý den, co už všechno máte vyzkoušené, pro lepší prožití sexu? Byla bych moc ráda, kdyby jste mi totu někdo vysvětlil?

anna8 (St, 24. 2. 2016 - 12:02)

Tak jsem to udělala objednala jsem z www.supererekce.com pro mě fly a pro přítele runner, tak jsem na to dosti zvědavá, jak to na nás bude působi.

aulla (St, 24. 2. 2016 - 12:02)

Přítele napadl úžasný nápad, že bychom si nějaké to zlepšovadlo objednali ze stránek www.supererekce.com měli jsme to hned do druhého dne, což jsem ani nečekala, že budou tak rychlí! Ale bylo to super oba dva jsme byli nadržení na sebe a co bylo nejlepší, tak to, že jsme se s přítelem domilovali a pak do minutky mu hned stál znovu.

Jarda (So, 9. 1. 2016 - 15:01)

Kde je miládka alias milánek valník? Už tu měla dávno rozdávat klobásy!

Ola (So, 9. 1. 2016 - 15:01)

Nejlepším afrodisiakem je slečení partneři a světlo v ložnici.Partnerka si ho musí sama postavit!

Tomáš (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Do kelímku bílé vazelíny...Ahoj,mám problém s partnerkou ja som nadržaný,až veľmi a moja,nato nemá chuť,je aj vyčerpaná s roboty,a vždy niečo,a rozmýšľam o kúpe VENICON-u bude to pomáhať?alebo ako ste tu písali že lekársku vazelinu a čili?:-) ďakujem ďakujem za odpovede.

Lenka (Út, 10. 2. 2015 - 17:02)

Do kelímku bílé vazelíny...Na nabroušení krumpáče mají chlapi VIAGRU a mají proti nám výhodu.

Pavlína (Po, 9. 2. 2015 - 13:02)

Do kelímku bílé vazelíny...Do guláše chili patří to jde do prutu říká přítel.

Lenka (Čt, 29. 1. 2015 - 18:01)

Mám toho celý kelímek ,tak to mám už až do smrti.No ono aby se to namíchalo slabé tak se to musí dát do většího množství vazeliny.Ale je to fajn,a levné,přírodní.

Kateřina (Út, 27. 1. 2015 - 09:01)

Do kelímku bílé vazelíny...Májko,vyzkoušené a pomáhá ,dík Katka.

Majka (Út, 13. 1. 2015 - 12:01)

dodo, to si děláš srandu...Do kelímku bílé vazelíny z lekárny dáš špetku čili,opravdu nepatrné množství a pořádně promícháš.Půl hodiny před sexem slabě si pořeš poštěváka a dostaví se ti po chvilce slabé svrbění klitorisu jako když seš nadržená .Přírodní a neškodné.Zbylé čili postupně dáváš do guláše a tím brousíš manželovi krumpáč.

Milan (St, 22. 5. 2013 - 19:05)

čau. Tak mě pomohl Venicon....Netahej sem reklamu !

Radek (St, 22. 5. 2013 - 19:05)

čau. Tak mě pomohl Venicon....Tak jsem si to dnes koupil a uvidíme

Reklama

Přidat komentář