Reklama

Agorafobie

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

Já na žádné lidé cz.nechodím,a to jsi jistě poznala,ano chodím na pp.8,tak jsi mi tam mohla napsat-a těším se Romčo stále,ale opravdu jsem se měla bídně a nejen já,celá rodina a asi to bude dlouho trvat než se z toho vzchopíme.Nechci to řešit tady,klidně písni,nemám tvůj meil ani telefon.Hanka

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

Romano,,,,,,,,,,,nechtěla jsem to sem psát,ale odmlčela jsem se ,protože nás postihla rod.tragedie během týdne umřel strýc,švagrová 39 a švagr.Prostě jsme to nezvládali,do toho dvě děti po švagrové 4 a 13,švagr nezvládal,pak druhý švagr,manžela bratr.Ted mi ubližuješ a zbytečně.Měj se hezky a at je ti dobře.Hanka

Romana (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

PRO HANKU:celkem mě Hanko mrzí že reaguješ až na tohle a ne na sms a vzkazy na lidé.cz.Vím že jsi měla v rodině smutek,to mi je líto,ale psát na doktorku.cz si pak zvládala ale odepsat mě to ně.A to jsem tě chtěla jen podpořit.Ale to je fuk,mě mrzí že jsi se ode mě odtáhla ale přitom říkala jak se na mě těšíš aj.Hanko,nechtěla jsem ti svvým názorem ublížit,měj se krásně

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

Lenko N. moc ti děkuju za hezká slova,ale to co jsem udělala já by udělal snad každý,ne?Jsem ráda,že je ti lépe a někdy písni na můj meil,budu ráda,měla jsem šílený srpen,alo to nechci psát tady,nechci,aby mě někdo litoval.Agoře se nedáme ahoj Hanka

Romana (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

Je vidět že člověk nemůže vyslovit svůj názor.Ano Hanko,jsem to já.Nic si mi neudělala,já tě taky nenapadám,jak píšu,na svůj názor má každý právo.Milé Lenky,proboha to nechápete že to byl jen názor???Mě taky Hanka pomohla,párkrát jsme si volali a vypovídali se z těžkostí.domlouvali osobní setkání aj.

Lenka N (Ne, 5. 10. 2008 - 20:10)

Teda nedá mi to sem po dlouhédobě písnout.Donutil mě ktomu názor Romany na Hanku1.Pěkně mě to zvedlo ze žídle.Mě naopak Hanka pomohla když mi bylo zle a čekala jsem na sanitu.Vím že sice jen po telefonu ale i to pomohlo a za to jí děkuji.Stačila jedna sms odemě kní a hned mi volala.Hani dík i to pomohlo.Podpora je důležitá a tenkrát to bohužel byla reakce na jeden lék čili dost škaredý vedlejší účinek.Jsem taky agorafobička a taky zvládám pouze cestu autem ale vlak a autobus tak to je děs.Ono pomlouvat je jednoduché a neuvědomit si jak tím člověku se ubližuje.A Hanka tak před ní smekám,prošla si peklem,stále bojuje a nevzdává se.I já se snažím seč mi síli stačí a bojuji stou potvorou jak se dá.Tak jí Romano dej pokoj ju?Jinak se tu všichni držte já mám celkem teď období bez atak takže jsem ráda a snad už to jen bude lepší ikdyž vím že ta mrška vždycky někde číhá.

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 20:10)

Lenko+ kdysi jsem si psala s jednou Romanou,mladou dívkou ,měla také agoru,pak jsme si psát přestaly,nemám ani už její meil,ani číslo.Jevila se mi jako hodná holka,pak jsem měla velké starosti,umrtí v rodině atd.,to tu psát nechci.Nic jsem jí neudělala,jen mě to zase přesvědčilo,že jak jsem stará,tak jsem důvěřivá.No tak dobře mi tak,

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 19:10)

Romano ,co to píšeš za nesmysly?Pomoct chci,jako každý ,kdo má agorafobii,a rady ty nikomu dávat nemůžu ,ani nebudu,nevím jestli jsi ta Romanka co myslím,tak to je mi moc líto,že o mně takhle smýšlíš.Vůbec nejsem pyšná na to co mi je,spíše se za to stydím a trápí mě to.Jsem ale naivní i když už dost stará ,na to abych byla méně důvěřivá.Co jsem ti Romano udělala?Radit nemám co a psát si můžu s kamarádkama.Nebo ty mi snad poradíš ,jak zvládat MHD?budu rádaq
Lenko+ to je na netu normální,lidé se občas napadají,já to unesu

Lenka+ (Ne, 5. 10. 2008 - 19:10)

Romano ty taky asi jen chceš někam psát nechceš pomlouvat ale děláš to.Ty znáš Hanku natolik dobře aby jsi mohla posoudit její nemoc

Romana (Ne, 5. 10. 2008 - 18:10)

Hanka ani pomoc nechce,chce jen někam psát,vyprávět o tom co ji je a rozdávat rady jak se snažit agoru překonat,ale sama to nedokáže.Mohla bych napsat toho více,ale nechci nikoho pomlouvat apod.Teď jsem pouze napsala svůj názor ze zkušeností s Hankou.

Hanka1 (Ne, 5. 10. 2008 - 16:10)

neznamá to Hanka
nemám pokřivené myšlení,nevidím důvod ,mám to co jsem si vybudovala,rodinu,přátelé ,práci,která je mým koníčkem,kterou jsem si musela dost vybojovat,protože přání rodičů bylo jiné,a pak mi jedna autonehoda obrátila totálně život naruby,snažím se chodit do expozic,ale víš poprvé,když se objevila agora u mě bylo to před lety cca 25až 30 a to ani AD nebyla a doktoři nevěděli to co ví dnes,měla jsem vynikajicího terapeunta dostala se z toho,pak léta klidu,pak přišlo pár velkých problémů,viz.umrtí v rodině,krádež bytu,,,,,,,,,a já to nějak neustála a vrátilo se to.Mezi tím zemřel můj pschiatr a současně psychoter.,mám nového psych.je v podstatě školen Praškem,takže si myslím,že ví co se mnou.Mám také psychoter.na EFT,takže to ,že bych pro agoru a její zlepšení nic nedělala si nemyslím,víš měla jsem velmi náročný srpen,3umrtí během týdne v rodině a i sám psychiatr řekl,že je to hodně náročné.Ono je moc lehké radit a kritizovat,a že nemám důvěru,no to se snad nedivíš?Já vůbec nechci mít v životě všechno,jak píšeš,ale mimochodem jsem astmatička a alergička.Do Prahy jezdím autem s dcerou,nebo manželem.Takže napiš meil ráda ti napíšu,pozvu k nám a třeba mi pomůžeš či poradíš,co dělám špatně.

Budu jedině ráda,a víš znám i lidi co byli s agorou v PCP 3x,tam dobré doma stejné,takže ono to nebude asi jen tak.

Pako (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

Jo,a na to hlavni jsem zapomnel.,piskani,sumeni,sykot v usich,dnes me to krasne zvoni....,a taky neumeji pomoci! Tak si prectete tinitus a poradte....bastim GINKGO a nic! A v tema pisi-ze to staci na PAKARNU!!! A CO TO OSTATNI ??? ARTROZA KOLEN,KRCNI PATERE,DIABET....., DIKY PREDEM ZA MIMORADNE RADY! !!!

Pako (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

Jo,a na to hlavni jsem zapomnel.,piskani,sumeni,sykot v usich,dnes me to krasne zvoni....,a taky neumeji pomoci! Tak si prectete tinitus a poradte....bastim GINKGO a nic! A v tema pisi-ze to staci na PAKARNU!!! A CO TO OSTATNI ??? ARTROZA KOLEN,KRCNI PATERE,DIABET....., DIKY PREDEM ZA MIMORADNE RADY! !!!

Natura (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

To se , Pako, asi fakt nenudíš. :-)

Mně zajímá, lidi s podobnými problémy: Narodili jste se s tím už, nebo se Vám to někdy "stalo"?

Pako (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

Nerad pisi o necem,co uz je notoricky znamo,ale toto mi neda....,jednak H.1.jasne pise,ze i zaplatila 700Kc! Snad ne pro legraci,tak asi snaha byla.....a nabizet nekomu"pomoc" s tim,aby prijel do Prahy,kdyz toto je jeho hlavni potiz/MHD-BUS-METRO/mi pripada komicke.....kdyz by zvladla tu cestu,tak uz by nikoho nepotrebovala!A pokud by jela autem,tak se to miji ucinkem-expozice,to zvlada ale jako nutne zlo,jak ja chapu,nikoliv rozmar! A pokud se tyka alerg.prirovnani....ctu tema,cerveny nos,zakalky sklivce,extrasystoly,padani vlasu..,atd,to mam!je to evidentni-ale nevylecitelny....poradite mi a ostatnim,byl

Pako (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

Nerad pisi o necem,co uz je notoricky znamo,ale toto mi neda....,jednak H.1.jasne pise,ze i zaplatila 700Kc! Snad ne pro legraci,tak asi snaha byla.....a nabizet nekomu"pomoc" s tim,aby prijel do Prahy,kdyz toto je jeho hlavni potiz/MHD-BUS-METRO/mi pripada komicke.....kdyz by zvladla tu cestu,tak uz by nikoho nepotrebovala!A pokud by jela autem,tak se to miji ucinkem-expozice,to zvlada ale jako nutne zlo,jak ja chapu,nikoliv rozmar! A pokud se tyka alerg.prirovnani....ctu tema,cerveny nos,zakalky sklivce,extrasystoly,padani vlasu..,atd,to mam!je to evidentni-ale nevylecitelny....poradite mi a ostatnim,byl

Pako (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

Nerad pisi o necem,co uz je notoricky znamo,ale toto mi neda....,jednak H.1.jasne pise,ze i zaplatila 700Kc! Snad ne pro legraci,tak asi snaha byla.....a nabizet nekomu"pomoc" s tim,aby prijel do Prahy,kdyz toto je jeho hlavni potiz/MHD-BUS-METRO/mi pripada komicke.....kdyz by zvladla tu cestu,tak uz by nikoho nepotrebovala!A pokud by jela autem,tak se to miji ucinkem-expozice,to zvlada ale jako nutne zlo,jak ja chapu,nikoliv rozmar! A pokud se tyka alerg.prirovnani....ctu tema,cerveny nos,zakalky sklivce,extrasystoly,padani vlasu..,atd,to mam!je to evidentni-ale nevylecitelny....poradite mi a ostatnim,byl

Lenka+ (Ne, 5. 10. 2008 - 10:10)

Hanko myslím že jedina ty víš co je to žít s těžkou agorou . Moje psychoterapeutka mě poradila jogu ale nejsem schopná se soustředit na cviky když je kolem tolik lidi byla jsem tam 2krát a už bych tam nešla hučelo mě v uších a nemohla jsem dychat

Návštěvník (Ne, 5. 10. 2008 - 09:10)

teda jinak než autem nedojedu....

Návštěvník (Ne, 5. 10. 2008 - 09:10)

to Hanka: správná formulace Tvé výpovědi o cestě do Prahy má být: já totiž do Prahy autem zatím nedojedu!
Máš dost pokřivené myšlení a tomu odpovídá i tvá neštastná slovní formulace. To potřebuješ změnit, pak se pohne s agorou.
Zdravím

Reklama

Přidat komentář