Reklama

Agorafobie

Jana M. (St, 9. 9. 2009 - 18:09)

Jani M.a pracuješ ,nebo jak...Ahoj manžel mě vozí do práce denně 4 km ale je to spíš tím že nemáme víc aut, protože já už to zvládám sama. A jinak ve svém věku 35 let jezdím do brna a studuji dálkově ekonomku,ale měla jsem štěstí, že jsem ze začátku měla ským jezdit a musím říct, že jsem na nich byla hodně závislá a donutilo mě to, že už jezdím sama.Dám si před cestou 1/4neurolu, mám u sebe MP3 a jde to. Jinak si chodím pro léky k psychiatričce, ale tu už potřebuji jen na ty léky.Jo, abych nezapoměla nemám ráda lidi, protože mě nic dobrého neudělali aspoň ne u nás v práci a moc lidí pohromadě taky ne.

Hanka1 (Po, 7. 9. 2009 - 11:09)

Jani M.a pracuješ ,nebo jak se léčíš?
Také jsem chtěla ,aby Lenka napsala radu všem,ale neozvala se,máš i jiné problémy?

Jana M. (Ne, 6. 9. 2009 - 19:09)

ahoj moc rada bych se stebou leni skontaktovala co ti tak moc pomohlo. já trpím už 14let i když trpím je dost silné slovo říkám si že to tak asi má být. moc se snažím stím bojovat ale jde to pomalu ozvi se dík

Jana M. (Ne, 6. 9. 2009 - 19:09)

ahoj moc rada bych se stebou leni skontaktovala co ti tak moc pomohlo. já trpím už 14let i když trpím je dost silné slovo říkám si že to tak asi má být. moc se snažím stím bojovat ale jde to pomalu ozvi se dík

Jana M. (Ne, 6. 9. 2009 - 19:09)

ahoj moc rada bych se stebou leni skontaktovala co ti tak moc pomohlo. já trpím už 14let i když trpím je dost silné slovo říkám si že to tak asi má být. moc se snažím stím bojovat ale jde to pomalu ozvi se dík

Hanka 1 (So, 5. 9. 2009 - 13:09)

Lenko N.máš pravdu a pokud nám Lenka může poradit ,tak at poradí nám všem,je nás tu dost ,ne?Každá rada vítaná

Lenka N (Pá, 4. 9. 2009 - 19:09)

Lidičky přestaňte se napadat ju?Nikdo tu nemá lehké ani já,ani vy všichni tu.Každý jsme jiný a každému sedí něco jiného.Byla jsem naštvaná že tu písnu něco tvrdšího ale to nic neřeší.Hlavně se všichni tu nad sebou zamysleme.Tato rubrika tu je aby se lidi podrželi,poradili si co jim pomohlo atd a né se urážet.Každému sedí něco jiného ale proč třeba nevyzkoušet to či ono.Mějte se krásně

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

snažím se sem zadat /pně normálním způsobem mailovou adresu,vždy mi to však vyskočí,tak polopaticky napíšu,pokud tam vložím znak zavináče,jsem venku,tak nemyslete na to,že jsem retardovaná,píšu:ulicnále zavináč seznam.cz Lenča

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

agora byla pro mne to nejhorší,co mne mohlo potkat,sáhla jsem si na hluboké dno,dnes ji mám na háku,myslím to smrtelně vážně a kdo chcete zdarma pomoci a dát jí vale,jsem tu,ovšem jsem z Moravy a je důležitý osobní kontakt a klidně i pobyt.Jmenuji se Lenča a mail napíši následně,žádný psychiatr a pod,jsem tu a pomohu.Lenča

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

Tak Hano,čekám,myslíš to vážně,že chceš z toho vyjít a žít?

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

Hano,žádná utma nejsem,vždy jsem se hlásila jako Lenča,nikoho nenapadám,jsem z toho trochu smutná,nikomu bych neublížila,ale teď jsem Ti psala na mail a pokud chceš,napiš,nevím,co se s netem dnes děje,jsem z toho trochu zmatená,nevím,co je nějaká utma,ale napiš.Lenča.

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

Lenčo ano porad všem,vždyt vidíš kolik lidí tu o to žádá,jen prosím ještě dotaz?Ona utma kdysi mně psala sem ,že mi též dá rady ,pokud na to nechci umřít atd.že agorafobii má i snad její děda atd.,atd.,nevím to už přesně,tak to jsi prosím tě nepsala ty?Pevně v to doufám.
Klidně mi napiš uvidíme,vímže jsme si psaly spolu zde o dětech a že to nemáš lehké a já se dotazovala,zda to nejde nějak léčit atd.,že je to tak?Proto mi nejde do hlavy ,proč mě napadáš?

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 17:09)

Hano,chceš být opravdu zdravá a v pohodě?Dám Ti takovou školu,že na mne do smrti nikdy nezapomeneš a budeš v pohodě,chceš?

Lenča (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

tak konečně teď tu mluvím sama za sebe a nejsem žádná utma

__utma=22592180 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

nevím,proč tam skáče utma?To není má doména,asi chyba?

__utma=22592180 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

UTMa?to opravdu nejsem,jsem Lenka a máš pravdu Hani,mám těžce nemocnou dcerku a víš Ty co?Ráda bych Tě poznala.Lenka.

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

utma=Lenka

Lenko ale jde poradit,přečteš-li si knížku od Praška,také radí všem a ne každému jedinci

Myslím tím např.mě při dopravě pomahá vzít si sebou láhev z vodou,prodýchat to ,atd.a každý si vybere to co mu sedne,to co zabralo tobě ,nemusí zabrat jinému

Tak jsem to myslela,no nic ,vidím,že internet je v tomto směru zrádný,a někdy napáchá víc zla,tak já budu raději stále trénovat a nebudu sem ani nakukovat,protože napadání ,to je to poslední co mi pomůže

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

Lenko projela jsem všechny příspěvky od začátku Agorafobie -rubriky,dokonce jsem zjistila,že i mnoha lidem jsem se snažila poradit a pomoci co vím já,dokonce jestli jsi to byla ty ta Lenka s nemocnou dcerkou jsem si s tebou psala i jinýma,je tu řadu smutných příspěvků,hodně smutných ,kdy si říkám,to jsem vlastně skoro fit,ale nejsem ,jen na jedno jsem narazila na
utma ta píše dost drsný příspěvek a dokonce mě žádala o meil,že mi poradí jak na to,atd.no dost drsný,kdosi ho odkomentoval a ta samá
utma mě tu dnes napadá,proč?,,,,,,,,,,,,,,,,

Lenko píše sem x lidí roky,proč jim neporadíš všem???????????????????????????
já sama tedy sem moc nepíšu,pokud tu není více Hanek,asi i je jak jsem si všimla

__utma=22592180 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

Hano,konkrétní rady?Jsi rozuná ženská vůbec?Pro každého je rada individuální,Ty to nevíš?Nejde poradit souhrnně.Pokud jsi vzdělaná,tak nemůžeš napsat takovou hloupost.Nikomu nic nevnucuji,Vy,kteří chcete,můj mail je ulicnale"seznam.cz a myslím to vážně,jsem z Prostějova a pomohu tomu,kdo bude chtít se doopravdy porvat s tímto.Lenka.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

Hanko,ano,pozoruji tě tu již mnoho,mnoho měsíců,pro tebe tu byly mé odpovědi,na tvůj Mail odpovím a pomohu Ti pamatuj si,že agora odlečtí,jak motýlek a promiň,naštvalo mne,co jsi psala,sama se přesvědčíš a poznáš,že jde žít dál a nenechat si život utíkat mezi prsty a abys věděla,potkalo mne víc,než tebe,věř,že ve svých 46 letech vím,o čem mluvím.A vVy ostatní,jsem tu a pomohu.Lenka

Reklama

Přidat komentář