Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Jójó (Po, 19. 11. 2012 - 09:11)

...na přechodu pro chodce, drtí tatra...

Tak (Ne, 18. 11. 2012 - 14:11)

Nechceš už chvilku...tady je zdárný příklad,XYZ.Rád by mě naštal,tak já upaluji na jiné téma.

xyz (Ne, 18. 11. 2012 - 14:11)

a kdo se tu nechce hádat,ten...Nechceš už chvilku sklapnout, anonymko, nejsi tady sama

Ano (Ne, 18. 11. 2012 - 14:11)

si, že moudřejší...a kdo se tu nechce hádat,ten je právě ten moudřejší.Pokud by se tu do mě někdo stále navážel,tak raději přestanu psát,chci se bavit,ne se dohadovat.

Nemyslím (Ne, 18. 11. 2012 - 14:11)

si, že moudřejší ustoupí. Ale ten kdo se tu nechce hádat:).

I tak je to mož (Ne, 18. 11. 2012 - 12:11)

Ano my jsme tu všichni...Někdo chytrý je,někdo to ze sebe dělá,to už jsou lidé takoví,s tím se musíte smířit,že každý jsme jiný.Pokud tu budete v klidu psát,tak budete dostávat i slušné odpovědi a když ne,tak moudřejší ustoupí.

Maja (Ne, 18. 11. 2012 - 12:11)

Tady jste všichni tak...Ano my jsme tu všichni chytří zatímco ty to ze sebe jen děláš!

Jo (Ne, 18. 11. 2012 - 12:11)

Tady jste všichni tak...ty seš taky chytrá jak rádio. Jen sem vám chtěl ukázat jaké to je, když se staráte furt o jiný ty moralisto. Podívej se co tady děláte vy? Pomlouváte stáří a špiníte je tu jak se dá, tak kdo se pak má starat o sebe? Ta Hanka tu pomlouvá anonymku aniž by ji osobně znala a ty tu rozkazuješ druhým. Moje sousedka je velmi příjemná stará dáma ne kurva. Jen jsem vám nastavil zrcadlo. Podívej se na sebe a pak tu kázej.

přesně tak! (Ne, 18. 11. 2012 - 12:11)

Tady jste všichni tak...:-)

Víte co? (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

Tady jste všichni tak chytří,jeden druhého nazývá kurvou,opravdu jste tak znudění,že píšete kraviny.Pište k tématu a pokud už s někým nesouhlasíte,tak to jde napsát přece i hezky.A ty Vašku píšeš,že sousedka je kurva,tak at je,co je ti vlastně po tom? Je to její život,tak se o ní nestarej,tady píše každý sám za sebe.A jestli se Hanka jmenuje,nebo nejmenuje,to mi věř,to je každému šumák.

Sylva (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

ty jsi taky pěkný...Tak: ty asi čteš jen to, co chceš. Hanka tu uráží anonymku i když to zabalí do pozlátka. David ji vrátil to samé, ale bez obalu. A myslím si, že první kdo tu psal o jiném tématu byla právě ona!

Pro tak (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

ty jsi taky pěkný...Tohle není žena a tak píšu co si zaslouží. Oplatil sem stejnou mincí. Nazdar! A pro zajímavost se nestydím. Nemám proč za pravdu co sem o ni napsal se nemusím stydět.

Vašek (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

Hanku znám, to je stará kurva od vedle. Je sama a nudí se, závidí všem a všechno a tak si svoji zakomplexovanou hlavu léčí tady na Doktorka.cz to ji dělá moc dobře. Nevšímejte si ji, ona občas pije na léky rum a pak to takhle dopadá. Ještě něco Hanka se nejmenuje ani náhodou.

Tak (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

Ale jdi s tím do prdele...ty jsi taky pěkný inteligent,pokud nemíníš normálně psát,tak běž raději něco dělat,budeš aspon užitečnější.Tady jsme na diskuzi a téma je o agresivitě důchodců.Jinak se styd,takhle psát o ženách?A je úplně jedno,zda s někým souhlasíš,nebo ne.

Olina (Ne, 18. 11. 2012 - 11:11)

Také nevím proč sem Hanka ty drby donáší. Bude to asi ten prudič co tu pronásleduje všechny a prudí na každém tématu a uráží lidi.

David (Ne, 18. 11. 2012 - 10:11)

Ale jdi s tím do prdele Hanko nebo jak se ještě nazýváš. Nemotej se ty do ničeho a nebude ti spíláno. Řeš si tyhle sviňárny někde jinde, tady o tebe nikdo nestojí ty kurvo. Šílená seš ty, běhno co pronásleduješ všde všechny. Spíš budeš závistivá megera s rypákem prasečím s váhou svině na odstřel.

Sylva (Ne, 18. 11. 2012 - 08:11)

Jen mu to řekni. Ať se u...Proč sem taháš takový drby ty ubožáku? Proč se navážíš do druhých lidí? Zameť si před svým prahem špínu, myslím, že jak se tu prezentuješ máš co vymetat. Tady je diskuse o agresivitě důchodců, které já zase tak tragicky nevidím a ne diskuse pro tvé drby a výsměchy k druhým. Jsi taková ta svině co se sdtará o druhé a doma má v každém koutku kostlivce!

Vy (So, 17. 11. 2012 - 21:11)

si tady tak hezky povídáte...
:-)

Dávej (So, 17. 11. 2012 - 19:11)

to ti odpovídala Anonymka....pozor,manžel jel na pohřeb sám,pán Bůh při tobě stál,já mu vařila a pekla,jinak bysme se cestou zpátky u tebe zastavili.Ještě nedojel,ale přijede,sbalí se a jede nazpátek.Kdybych mu ukázala,co tu o mě píšeš,tak on jak pojede,tak by se u tebe zastavil,ale neudělám to,ne kvůli tobě,ale kvůli němu,nechci mu přidělávat starosti a ponejvíc bych u toho chtěla být i já sama a promluvit si i s tvojí ženou.Vykašli se na mě,ted ti to píšu naposledy.

. (So, 17. 11. 2012 - 19:11)

u vás to vidím tak,že je...Promluvila pizda od dítěte, která si řiká matka, sprostě předbíhá v obchodě u kasy, s kočárem se rozvaluje po celym chodníku a myslí si, že před ní padnu na prdel. Zlatí důchodci.

Reklama

Přidat komentář