Reklama

Ajurvédská terapie akné

roisabaiso8 (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Prášky proti akné - http://derminax.lv Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

! (Ne, 21. 7. 2013 - 09:07)

Ahoj,
zdravím všechny...Co je to za blbost že ájur. léčba nemá exakt. oporu? Opak je pravdou.

Anonym (So, 20. 7. 2013 - 13:07)

Dočetla jsem se o ní...Ahoj,
zdravím všechny osoby postižené akné. Mám s tím rovněž zkušenosti a jsem skeptik. Je nutno rozlišovat mezi těžší a lehčí formou akné. Za prvé lékař Vám nedává jako lék nějaký zázrak, ale obyčejný produkt farmaceutických firem určených k léčbě akné. Léky určené na potírání obsahující antibiotika a peroxidy neřeší příčinu akné. Pokud budete lékem potírat konkrétní projevy akné, léčíte tím jenom projev nemoci a minimalizuje její škodlivé následky např. tvorbu jizev. Ale nezabráníte tvorbě akné na jiných místech. Pokud bude léky potírat celý obličej nepochybně je Vaše pleť drážděna a zatěžována jako celek. Léky obsahují např. líh, peroxidy. Pak zabráníte akné. Časem se však vytvoří odolnost proti antibiotikům, takže lék přestává být účinný. Můžete zkusit zase další jiný antibiotikový roztok. Podle mých zkušeností jsou lékaři u léčby akné bezradní. Sice Vám řeknou, že mají nejlepší zkušenost s konkrétním lékem, ale jakou zkušenost vlastně mají? Jedině takovou, že lékem možná úspěšně léčili jiné lidi. Když se jich zeptáte, proč a jak vzniká akné tak řeknou, že to souvisí s činností hormonů a běžných bakterií v pleti, ale už neřeknou jak a proč. Prostě řeknou, že jste to Vy, najdou se i takový, kteří řeknou, že za to může stres, strava, ačkoliv proto nejsou důkazy. Jako by to byla Vaše vina. Oni Vás budou léčit, mají zájem Vám pomoci, ale hlavně budou čekat, že akné časem snad ustane samo. Jediný skutečný lék na akné je Roaccutane. Jsou to tablety. Tyto tablety Vám moc chtít předepsat nebudou. Budou tvrdit, že je drahý, to však dávno není. Také mají obavy, aby uvedený lék neměl vedlejší účinky a tyto obavy jim brání tento lék předepsat. Vedlejší účinky zpravidla nejsou. Pouze ženy před otěhotněním by ho neměly brát. Hloupé je, že platíte za léky, které možná ani nezaberou. Roaccutane zabere vždy. Víra v ajurvédskou léčbu nemá nikde exaktní oporu. Že by zrovna staří Indové byli lepší než dnešní poznatky vědy? Ajurvéda je dnes byznys na nemocných. S pozdravem Josef

Jirka (Čt, 19. 4. 2007 - 17:04)

Kopupil jsem a to uzival az do konce . Vysledek = velká nula

Kačula (So, 8. 10. 2005 - 17:10)

Dočetla jsem se o ní právě v tomto článku,máte stím zkušenosti???..stou indickou kosmetikou??NAPIŠTE PROSÍM...

Reklama

Přidat komentář