Reklama

Alergie na sperma?????

Klouš (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

PROSÍM SETKAL UŽ SE NĚKDO...Není to zas tak vzácná porucha. Žen, možná i mužů je mnoho... Více zde http://www.vimax.cz/alergie-na-sperma/

lenka (St, 14. 7. 2010 - 23:07)

Prosím kohokoli o radu či...Ahoj,dle toho co pises se o alergii jedna...i me ji nedavno lekar zjistil ac jsem nemela zadne priznaky...a ano,da se to lecit prasky..je treba ale dodrzovat pouzivani ochrany pri sexu...kazdopadne doporucuji zajit ke gynekologovi ci alergologii

renča (Čt, 20. 5. 2010 - 17:05)

Zkuste si dámy udělat test...mňam,mňam:-)Dobrou chuť.

jmesser (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

Může se projevit alergie na...Polykat...

oli (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

Může se projevit alergie na...Zkuste si dámy udělat test ,zda jste alergické.Je to velmi jednoduché e neskutečně sexy!!!Požádejte partnera ,ať vám nastříká do pusinky a vy TO pak hezky spapejte:-))a uvidíte!!
A navíc,partner bude v 7.nebi...

Monika (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

Může se projevit alergie na semeno i mykózou? Pokaždé, když do mě muž ejakuluje, tak ji do 24 hodin dostanu :-( . Už jsem z toho zoufalá a nevím co dělat.

Pavel (Pá, 23. 4. 2010 - 01:04)

Přesně o tomhle jsem...Ahoj Lenko. Skvělá rada, ale obávám se, že co píše dotyčná není možný..Můžeš mít akutní alergickou reakci, ale to odezní po odstranění příznaků a neníčí Tě týdny...Jestly je to tak je jedinou šancí speciální pracoviště co vyčistí partnerovo sperma od bílkoviny, na kterou je právě ta reakce..

Lenka (Pá, 23. 4. 2010 - 01:04)

Mam přítele a po roce jsme...Přesně o tomhle jsem nedávno slyšela. Je to dost vzácné, ale existuje to. Většinou páry co používaly kondom a pak najednou přestaly tak partnerka začala mít stejné příznaky. Dá se to sna léčit, ale dost obtížně. Prober to s lékařem. Měl by být schopný tě alespoň poslat k odborníkovi, pokud není schopen sám pomoci. Je to problém, pokud chcete dítě. Ale nadějě je.

Pavel (Pá, 23. 4. 2010 - 01:04)

Mam přítele a po roce jsme...No to co píšeš je asi sci-fi co? Partnerka má alergii na sperma a kromě pálení to nic nedělá.Když si potom dá sprchu je v pohodě.Tak nevím buď seš ta nejcitlivějsší ženská nebo trubka co mu rok nedá a pak jí z to bolí....

mrdník (St, 21. 4. 2010 - 19:04)

Teprve po roce? Tolerantní přítel, já bych to rok nevydržel. Každopádně pokud tu alergii máš je to dost problém no. Ještě být tebou bych donutil přítele změnit stravu, ta se na spermatu hodně podepisuje. Ovoce a zeleninku hezky, zdravé věci, žádný chlastání a hordy masa.

Stella (St, 21. 4. 2010 - 16:04)

Mam přítele a po roce jsme se rozhodli,že zkusíme mimino a po roce poprve do me ejakuloval a už 5 dní mě bolí děloha co už trošku pominulo,ale bolesti dolu mám stále,otoky a zarudlý spodek,pálí mě,bolí mě hrozne moc svaly na zadečku a na zadní části stehen,měla jsem dva dny problémy se srdcem a s dýcháním...mám alergii na jeho spermie...pochybuji,že mužeme mít spolu děti a já děti chci...asi neřešitelné s přítelem...

.... (So, 29. 8. 2009 - 14:08)

To jsme na tom uplne stejne..

.... (So, 29. 8. 2009 - 14:08)

To jsme na tom uplne stejne..

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 07:08)

Kondomy bez latexu nebo kondomy pro ženy.
Podívej se na nějakém internetovém shopu, budeš mít alespoň zákldní info.

bara (So, 22. 8. 2009 - 22:08)

Mám podezření na alergii, chtěla jsem začít používat kondom, než to začnu řešit s lékařem... ale partner mi řekl, že má alergii na latex.. chtěl jsem se zeptat, jestli je i jina moznost nez kondomy..?

Nikki (So, 4. 7. 2009 - 22:07)

No u někoho ta alergie přejde, u někoho bohužel ne ( já po 7 letech vztahu mám stále pálení a za 2 dny mykozu )

Návštěvník (So, 4. 7. 2009 - 20:07)

to se mi nikdy nestalo hm divné

ivka (Pá, 3. 7. 2009 - 21:07)

Zdravim, chci se poradit, s pritelem se snazime o miminko, ale zatim nic, jen z toho trochu nelogicky pribiram. Zkouseli jsme se mesic chranit a sla vaha dolu, kdyz jsme opet zacali pracovat na vyrobe miminka opet sly kily nahoru. Tak nevim, jestli to nahodou neni taky nejaka alergie, vazne to nechapu

Madholman (Út, 17. 1. 2012 - 13:01)

můžu otěhotnět když jsem...Děláš si srandu??To jsem fakt ještě nečetl takovou ptákovinu.

lusie - (Út, 18. 1. 2011 - 23:01)

už jsi těhotná

Reklama

Přidat komentář