Reklama

Alergie na sperma?????

lusie (Út, 18. 1. 2011 - 23:01)

můžu otěhotnět když jsem spoukla smerma děkují čekám na odpověd

Klea (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

předpokládám, že Daniela již svůj problém vyřešila, tak třeba pro ostatní.
S podobným problémem jsem se také potýkala. Né vyloženě pálení, ale jistá alergická reakce byla. Dokonce se mi objevovaly i krátkodobé výtoky (samy zmizely třeba po dvou dnech) Bavila jsem se o tom s lékařem a ten mi potvrdil, že to je reakce na nového partnera (byl nový). Není to prý ojedinělé a trvá to nějakou dobu (u mne co si vzpomínám pár měsíců) než si tělo přivykne. Opravdu jsem si přivykla, ale začátky byly nic moc. Takže i když to vypadá ztraceně, někdy stačí čas. Říkám někdy neboť má známá má alergii na svého partnera už roky a bez gumy nemůžou. S mimi to budou mít asi problematické.

Návštěvník (Po, 1. 12. 2008 - 21:12)

ja jsem se dozvedela teprve pred rokem ze jsem alergicka na sperma.Je mi 29 let a nikdy bohuzel jsem tehotna nebyla....Zajdi ke svemu gynekologovi a udela ti testy...Jinak decko 99 procent jen umnele oplodneni....Hodne stesti

kočička (Čt, 15. 5. 2008 - 22:05)

:-D taky to beru s humorem, dííííík :-)

Musíš jít (Čt, 15. 5. 2008 - 10:05)

ke zvěrolékaři když jsi kočička!

kočička (St, 14. 5. 2008 - 12:05)

mě se stává, že když mi to parner vystříkne na prsa, tak tam mám pak červené flíčky pár hodin:(
taky mě už napadlo jestli nejde o nějakou alergii, myslíte že bych s tímto měla navštívit lékaře? ale nevím jestli jít na kožní nebo na gynekologii :-)

honza (Út, 13. 5. 2008 - 22:05)

Dobry den chci se zeptat. byl jsem s pritelkyni a pak jsem se rozesli, po nejaky dobe otehotnela, porad tvrdila ze neni moje, a nejednou se zblaznila a tvrdi mi ze je moje,ze na toho svyho pritele sperma je alergicka, mohla to zjistit bez jeho vedomi??? rekla mi ze nenapadne odebrala jeho ¨sperma a on o tom nevedel zajima me jestli je to mozny aby to takhle zjistila nebo ne!! dekuju za odpoved

Kuba 11 (Út, 1. 4. 2008 - 21:04)

Ja bych se chtel zeptat jestli by slo odalit ajakulaci nejakymi prasky nebo tak necim diky za odpoved

Jana (Čt, 14. 2. 2008 - 20:02)

No vypadá to 100% na alergii.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Leni, je to možné že je to alergie, nebyla bys jediná!!!

Lenka (Út, 12. 2. 2008 - 10:02)

Dobrý den, měsíc mám přítele a jelikož neberu žádnou antikoncepci, neejakuluje partner do mě. Z jeho ejakulátu se mi dělají červené skvrny na kůži, které po umytí zmizí. Je možné, že se jedná také o alergii? Děkuji

Dáša (Po, 28. 1. 2008 - 19:01)

Chtěla bych se zeptat:dá se nějak této alergie zbavit?Jsou na to nějaké prášky nebo něco?Prosím poraďte,děkuji.

Ráďa (Čt, 24. 1. 2008 - 16:01)

S manželem jsme spolu 6 let a po každém pohlavním styku bez ochrany,mám velmi silné pálení a svědění.Lékař mi doporučil lubrikační gel,vyzkoušeli jsme ho,ale ani ten nepomohl.Když jsem to řekla doktorovi,tak připustil,že si mé tělo mohlo vytvořit alergii na manželovo sperma.Takže se milujeme,ale jen s ochranou.A také řekl,že pokud tu alergii mám,tak bych v budoucnu mohlo mít problémy s otěhotněním,protože mé tělo se bude bránit spermiím na které má alergii,takže je možné,že se spermie vůbec nedostanou k vajíčku.A to mne dost vyděsilo,protože samozřejmě o miminku uvažujeme.

Jája (St, 23. 1. 2008 - 17:01)

Muj problem spociva v tom, ze nemuzu otehotnet zhruba 5 let. Podstoupili jsme s partnerem jiz jednou IVF, bezuspesne. O teto alergii jsem se doslechla nahodou.Ted se dozvidam vice diky tomuto clanku.Po styku me bezne boli podbrisek, zrejme to bude hlavni pricinou nemoznosti otehotnet.Partner navic uziva leky proti hypertenzi. Prosim timto o radu odbornika, popr.ktery lekar se timto problemem (pojmem) zabyva po odborne strance.Mohu tento problem konzultovat s lekari na IVF pracovisti? Popr. prosim nejaky kontakt, jsem ze severni Moravy. Za vsechny odpovedi predem dekuji.

Petra (St, 18. 7. 2007 - 14:07)

Prosím Vás může mi někdo poradit?Mám téměř stejný problém jako Daniela.Po pohlavním styku s mým přítelem, se kterým jsem už téměř 2 roky trpím po jeho ejakulaci pocitem pálení a řezání.Ten pocit se někdy dostavuje i během styku,ale po jeho vyvrcholení vždycky.Po vyšetřeních na gynekologii zjistili, že zánět žádný nemám.Nevím si už rady, nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Tyto problémy jsem nikdy předtím neměla, teď už to trvá téměř 3 měsíce.

PincessB (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

Hele kance, tady se lidi bavi o problemech...tak si nech ty debilni kecy.Pocky az tebe bude palit pero po sexu.Myslis ze to nejde?Jde a je to dost neprijemne...Mela jsem kvuli tomu s pritelem zkazenej vikend.

kanec (Út, 10. 4. 2007 - 12:04)

hele ty KarleZ pokavad ta tvoje dela oral s vibratorem tak je to naprosto normalni ze ji pak brni cela huba.

KarlVON (Út, 10. 4. 2007 - 09:04)

Může být i toto alergie?
: Přítelkyni po orálním sexu brní jazyk.

Děkuji za odpověď

kanec (Po, 9. 4. 2007 - 06:04)

pokavad ji to paleni za nakej cas samo prejde tak snad muze vydrzet ne? Ja bych to neresil je to jeji problem. Nebo se ji vycakat do zadku jesli to bude taky palit.

Jasan (Ne, 8. 4. 2007 - 23:04)

Moje manželka trpí alergiemi na sperma,ale po sexu se nikdy nezmínila,že by mělě pálivý pocit.Ale si máme každý jiné tělo,každému jinak reaguje.

Reklama

Přidat komentář