Reklama

Alergie na sperma?????

Jana (Út, 16. 1. 2007 - 17:01)

A nemáš to z HA? Já měla taky pálení, někdy po sexu, někdy při sexu atd... doktorka pořád tvrdila, že to z toho nemůže být! Testy byly v pořádku atd. Vyprdla jsem se na doktorku, HA vysadli a během měsíce nenmám žádné potíže! A to jsem si i myslela, že mám fakt alergii na přítelovo sperma...

Real Richard (Út, 16. 1. 2007 - 16:01)

.....vite jak je z toho dobra pletova maska?!

marie (Út, 16. 1. 2007 - 11:01)

taky mam tady ten problem s mým manzelem,behala jsem po samých vyetreni a vím ze to ve me neni ani jako zadným zanetem.Byla jsem u sexuologa a pouzivame ted jenom kondom nebo nam navrhl prasky na alergii coz prx taky neni dobrý brat cely zivot prasky na to. Taky nevim co stim,nechci aby se mi kvuli tomu rozpadlo manzelstvi protoze je to jediny clovek ktery je hodny a i na moji ceru kterou mam. pomoz te nekdo.

tana (Čt, 14. 12. 2006 - 09:12)

ne tim klouzanim to neni jsem zvlhcena hodne, navic jsem alergicka na to sperma ne na sex

Návštěvník (St, 13. 12. 2006 - 23:12)

nechci tady do toho nejak kecat - ale napali vas to kvuli tomu, ze to malo klouze - co pouzit nejaky gel (idealne silikonovy - blbeji se shani - ale nedali hrudku a vubec je to takovy lepsi) - muzete zkusit - za pokus date 100-ku a treba zjistite ze to s tou alergii nebylo tak zhavy :)

tana (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

jasne..nikdy bych nezmenila partnera kvuli tomuhle i kdyz i sex je deesne dulezitej tak sou pro me jiny veci dulezitejsi a urcite bych nezmenila toho svyho-je to ten nej.chlap na svete:-)..no jo nemuzu mit vsecko:-))..

tana (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

jasne..nikdy bych nezmenila partnera kvuli tomuhle i kdyz i sex je deesne dulezitej tak sou pro me jiny veci dulezitejsi a urcite bych nezmenila toho svyho-je to ten nej.chlap na svete:-)..no jo nemuzu mit vsecko:-))..

tana (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

jasne, nikdy by e nenapadlo zmenit kvuli tomu partnera zvlast kdyz vim ze ten ktereho mam chci mit uz naporad, lepsiho chlapa bych nenasla..no jo nemuzu mit hold vsechno no:-)...

Lenka (Čt, 30. 11. 2006 - 16:11)

Jasně Táňo, tak už víš, že zbývá jedině ten kondom... :-( Tak buď se s tím smíříte nebo zbývá změnit partnera... Já jsem zatím s tím svým pořád a jestli se rozejdeme, tak kvůli tomuto asi ne...Ale otrava to je, to je pravda.

Návštěvník (Čt, 30. 11. 2006 - 14:11)

nenapsala sem ze mam pohl. nemoc ale alergii na sperma, a navic pohlavni nemoc je nemoc stejna jako kazda jina a nechapu proc lezes do diskuze kdyz jediny co napises je nejaka kravina co s tematem vubec nesouvisi, asi ti to dela dobre uraze ostatni lidi, ze?.. To je presne znak slabocha...a vic uz ti nenapisu, takze si klidne muzes udelat dobre a urazet a nadavat-ale stejne to nebude nikoho zajimat

Návštěvník (Čt, 30. 11. 2006 - 13:11)

Blbeček jsi ty, tano, ještě k tomu i s pohlavními nemocemi.

tana (Čt, 30. 11. 2006 - 12:11)

ja vim no-ale ja to blby muset pouzivat kondom se svym stalym partneerem:-(.chapete-je to otrava s tim kazi to tu hezkou atmosferu-ze se to musi nasadit a nemuzem to delat prirozene ..a k tomu kdo mi psal kde bezne slapu-tak blbecku sem asi myslela ze u drivejsich partneru se mi to nestavalo!!!

Lena (St, 29. 11. 2006 - 14:11)

Vyhned se alergii tak, ze se vyhnes tomu, co ji zpusobuje. Prasek na to nezabere... smaze jedine priznaky az po alergii. Ja jsem alergik a beru prasky pravidelne a stejne mam tento problem taky i s praskama na alergie. Proste nam zbyva jedine kondom a o mimcu s partnerem neuvazujeme, tak to zatim neresim... ale stve me to samozrejme taky.

Návštěvník (St, 29. 11. 2006 - 10:11)

To je dobrý tano: "...a to vždy jen se svým partnerem - s jinými se mi to nestává...". Kde běžně šlapeš?

tana (St, 29. 11. 2006 - 10:11)

delame to tak ze se do me neudela.. ale stejne me to trapi-kdyby treba existovali nejaky prasky proti te alrgii

Lena (St, 29. 11. 2006 - 09:11)

Tak pouzijte prezervativ, jen muze byt problem s otehotnenim, prtz tve telo ty smermie muze znicit... Jestli te to pali proste pokazde, muze to byt alergie. Doktor je nejaky divny, ale bohuzel s tim nic nenadela:-(

tana (Út, 28. 11. 2006 - 18:11)

Zrejme jsem na to take alergicka- vzdy pri ejakulaci do me me zacne hrozne palit v pochve...-a to vzdy jen se svym partnerem-s jinymi se mi to nestava..co se da delat???doktor mi to zrejme neveri protoze na to nic nerikal

Jana (Pá, 24. 11. 2006 - 19:11)

Mám úplně stejný problém a taky se mi to stalo jen s jedním jediným partnerem.

Patrik (Ne, 23. 4. 2006 - 13:04)

Tak ať si nasadí prezervativ a je po problému,pokud není sobec,rád to pro tebe udělá

Hanka (So, 22. 4. 2006 - 13:04)

me se stalo,ze se pritel cpal vecer melounem,snedl ho poradnou davku a asi po 3hodinach po jidle jsme se milovali a jeho sperma vonelo a i chutnalo po melounu:-))

Reklama

Přidat komentář