Reklama

alergie

člověk (Út, 16. 11. 2010 - 10:11)

Alergie má konkrétní příčinu, kterou se však naše zdravotnictví příliš nezabývá. Je výnosnější tlumit příznaky alergie syntetickými "léky" a vyhýbat se alergenům (na nichž ve skutečnosti přece není nic špatného, problém je v organismu) než se zabývat příčinou a umožnit plnohodnotný život. Přečtěte si článek na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi a ostatní v celé sekci O zdraví

Petra (So, 9. 10. 2010 - 13:10)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně jakési vyrážky. Tohle léto se mi jednoho dne úplně zničeho nic objevily na krku malé červené svědící fleky. Vypadají jako červené kroužky se světlým středem. Namazala jsem je krémem Advantan a docela to pomohlo.Ale pak jsem se opalovala ne sluníčku a fleky se vrátily..Teď už je podzim,takže se neopaluju, ale fleky se čas od času objeví a už se mi rozlezly i na ramena a horní část paží...Nevíte prosím, co by to mohlo být a jak se toho zbavit natrvalo? Děkuji za odpoveď.

Jarka (So, 10. 7. 2010 - 09:07)

Dobrý den, může někdo poradit. Prodělala jsem angínu. Užívala jsem Penbene 1500000 7 dní. Po dobrání antibiotik 3 den se mi začaly ojevovat na rukou a pažích takové červené fleky podobné štípnutí od hmyzu a dost to svědí. Je možné, že by to byla alergie na léky až po dobrání? Děkuji za odpověď.

Albert (Po, 28. 6. 2010 - 00:06)

Prodám úplně nový, neotevřený přístroj pro alergiky původně koupený jako dárek, ale jeden už mám. :)
http://ostatni.bazos.cz/inzerat/6484058/Pomoc-alergikum-Pristroj-novy-nepouzity.php

Granvin (Po, 2. 11. 2009 - 18:11)

Nemám ale pocit, že by reiki řešilo zrovna příčinu, spíše naopak:(

autopatie-reiki (Po, 2. 11. 2009 - 09:11)

Problémy s alergií je možné řešit a zbavit se problémů, pokud se vyřeší příčina.
Potlačováním příznaků jen člověk ztrácí čas a navíc oslabuje imunitu, tím, že dokola bere kortikoidy a antibiotika.

Helena (Ne, 1. 11. 2009 - 11:11)

Dobrý den,
již cca 3 roky mám problém s kýcháním a smrkáním po ránu - ne pokaždé. Rýma je spíše vodnatá a kýchání dost časté, někdy trvá i celý den k tomu všemu mě svědí nos až štípe. Alergii na nic nemám, testy jsou negativní. Nevíte o co by mohlo jít?,
Děkuji mnohokrát

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 07:04)

Pavlínko, Alveo není sirup.

Pavlína (St, 1. 4. 2009 - 18:04)

Dobrý den chtěla bych říci že bylinný sirup ,který obsahuje 26 bylin mohou použivat lidé kteří mají i alergii ,jarní únavu,pročistí celý organismus a zpevní imunitní sistém.Kdo bude mít zájem Tak pište na mail fickertova"seznam.cz .Ráda pomohu.

vaanilla (So, 28. 3. 2009 - 21:03)

Trpíte alergií? Můžete se jí zbavit pomocí přírodních produktů, které jsou bez vedlejších účinků. Pro více informací pište na vaanilla"klikni.cz

Návštěvník (St, 18. 3. 2009 - 15:03)

Nejlepší je Alveo.

Meggy (St, 18. 3. 2009 - 13:03)

Dobrý den,
prosím o doporučení přípravku za řady Energy na alergii na roztoče a pyly. Děkuji

michaela (Čt, 12. 3. 2009 - 18:03)

A to je litrová ampulka?

michaela (Čt, 12. 3. 2009 - 18:03)

Vyšetřením krve na přítomnost protilátek proti bílk. kravského mléka.

Iveta (Čt, 12. 3. 2009 - 12:03)

Potřebujete se zbavit alergií?Zkuste to s produkty,které jsou již vyzkoušené a pomůžou.Přírodní konzistence bez vedlejších účinků,ryze česká výroba,neváhejte pište na ivetalepkova"gmail.com

Marsi (Ne, 22. 2. 2009 - 21:02)

Dobrý den chci se zeptat na lék Xsyzal.Léta užívám Zodac a ted mi po operaci sliznice lékař předepsal Xsyzal.Protože se otok pravé nosní sliznice nelepší spíš se oběvují víkyvy jako zhoršení,otok a bolest.Ale bojim se vedlejších učinku a že jich tam je dost npř přechodná stráta zraku atd

Iveta (Po, 9. 2. 2009 - 21:02)

Pokud máte problém s alergiemi nabízím účinné řešení bez vedlejších účinků a bez chemie.Produkty české výroby jsou ideálním řešením.Pište si o info na ivetalepkova"gmail.com

Lara (Po, 21. 5. 2012 - 13:05)

Předem se omlouvám se za...a jak potom vysvětlíte, že po bylinkové detoxikační kúře se mi alergie vždy zmírní???

ala (Po, 21. 5. 2012 - 10:05)

Ahoj já používám přípravky od firmy Diochi. Konkrétně z této stránky, maj je tam asi nejlevnější http://naturemarket.cz/search.php?tag=ALERGIE , zatím jsem nevyzkoušela všechno ale zaručeně funguj epřípravek který nese název DETOXIN http://naturemarket.cz/product.php?id_product=16. Není to jen na alergii. Přijemně to chutná a pomáhá i ři nachlazení nebo chřipce. Na alergii pomáhají i alegrení žvýkačky. Cena těchto žvýkaček se pohybuje okolo 80kč za balení po 10ti kusech. s pozdravem Ála ;-)

Jakub (Po, 9. 4. 2012 - 15:04)

Alergie není příčina...Předem se omlouvám se za použítí nevhodného slovníku. Co to píšete za bláboly o zanešení organismu? Alergie neboli přecitlivělost je klasický imunopatologický problém, který nemá nic společného se zanesením organismu. Jak byste vysvětlil přecitlivělost na anestetika nebo latex? Měli by pacienti v anafylaktickém šoku vyslechnout raději vaši radu a jít si nechat propláchnout střevo a umřít? Nebo jim můžeme nitrožilně podat adrenalin aby přežili? Když tomu nerozumíte, tak se o tom vůbec nezmiňujte.

Reklama

Přidat komentář