Reklama

alergie

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2002 - 12:11)

Prosim o radu. Asi od 10 let mam sennou rymu. Od 15-ti chodim na injekce. Asi pred rokem jsem musel zmenit doktora a ten mi naordinoval jinou lecbu - celorocni podavani injekci asi po 5-ti tydnech (jsou to injekce s alergenem+neco navic).Nevim, jestli to s tim muzu spojovat, ale od te doby mam spatne spani, desive sny a celkove mi ty injekce nejak nedelaji dobre.. Mate nekdo podobnou zkusenost? Dekuju moc za odpovedi.

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 19:11)

Nevím, jestli jste někdy slyšeli o bylinných preparátech jako jsou Schizandra a RoseOx, ale jsou to opravdu výborné věci, které pomáhají od běžných alergií až po atopický ekzém. Budete-li chtít více informací, ozvěte se.

Návštěvník (Čt, 14. 11. 2002 - 08:11)

Chtěla bych Vás požádat o radu, jak je to s dědičností alergie(konkretne prach, pyl a srst)Přítel jí získal jako malé dítě a zajímalo by mě jaká je pravděpodobnost, že by jí mohly naše děti trpět a zda existuje něco, čím by se dalo riziko snížit.Sama alergií netrpím.Děkuji

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2002 - 07:10)

Nejprve by bylo vhodné zajít na kožní, aby bylo vyloučeno infekční či jiné kožní onemocnění. Pak by měly následovat testy na alergologii. Pokud by alergie byla prokázána, tak možnosti léčby či zmírňování potíží jsou jak klasickou medicínou - antialergika, desenzibilizace, tak metodami alternativní medicíny - např. konstituční homeopatie.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2002 - 07:10)

Jsme 4 člená rodina. Pořídili jsme si kočku, plemeno britská modrá. Je u nás měsíc. Všichni máme malé červené pupínky,po celém těle, které silně svědí. Je možné, že máme všichni alergii na srst? Jak tuto situaci můžeme řešit? Děkuji M.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2002 - 09:10)

Léčba technologií 3.tisíciletí tam,kde klasická medicína nepomohla.Máte-li zájem o bližší informace:zašlete e-mail na: xzdravi"centrum.cznebo SMS na: 732 76 89 89100% úspěšnost při léčbě civilizačníchchorob: rakovina, cukrovka, alergie,rozstroušená skleróza..Provoz zatím v Praze.

Návštěvník (St, 9. 10. 2002 - 19:10)

Trpím alergií na prach, roztoče a pelyněk. Prášky mi nepomáhaly, kapky nezabíraly. Nevěděla jsem si rady. Co s tím? Lékařka mi předepsala injekce, které dostávám každý týden. Doba léčby bude prý trvat 3-5 let, ale pak by mělo přijít úplné vyléčení a zbavení se alergie. Je mi mnohem lépe, injekce opravdu zabírají. Věřím v úspěšnou léčbu. Jen je to časově náročné. Jsou to injekce z dovozu, jmenují se Phostal. Musela jsem je objednat a čekat na ně 2 měsíce, zaplatila jsem asi 400 korun, zbytek proplatila pojišťovna. Přeju mnoho krásných chvil bez alergie.

Návštěvník (St, 9. 10. 2002 - 19:10)

Můj dotaz je na téma alergie.Manžel trpí silnou alergií na pyl, prach a srst. Je téměř závislý na nosních kapkách Sanoryn proti alergii. Dá se nějakým způsobem tato závislost potlačit nebo nahradit nějakých jiným preparátem?Jaké následky může mít dlouhodobé používaní těchto kapek?Pokud je nemá začne se dusit, smrkat a kýchat. Já mám z toho pocit, že ani nejde o alergii, ale o abstinenční příznaky (podobně jako závislost na jiných drogách).Prosím, pomozte nám někdo. Děkuji Jurásková

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2002 - 05:10)

Muj syn ma alergii na chlad. Pri prechodu do chladnejsiho prostredi mu na krku naskace nekolik flicku velice podobnych jako pokousani komarem a hodne svedi. Nekdy staci chladnessi rano a v zime prechod z domu ven. Reakce neni vzdy. Chtel bych se zeptat zda ma nekdo podobny problem. Syn ma 8 let , zda se to treba v puberte muze upravit. Dekuji.

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 06:09)

Ráda bych se zeptala, zda existuje něco jako alergie na cigaretový kouř.Pracovala jsem v kanceláři,kde kouřilo někdy i 6 lidí najednou a to v místnosti 5*6m.Jednou jsem najednou zrudla v obličeji,začala se třást a nemohla dýchat.Naštěstí jsem měla doktorku jen přes ulici.Dala mi nějakou injekci a pak to přestalo.Nikdy jsem alergická nebyla,ale můj přítel začal po dlouhé pauze kouřit a já mám podobné problémy i když už v daleko menší míře.Po obličeji se mi dělají pupínky,pleť mám citlivější a když cítím kouř z cigarety,hůř se mi dýchá.Co s tím?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 09:09)

Alergii na slunicko jsem letos poprve, po mnoha letech, zvládla s krémem Deylong - kupuje se v lékárně stojí kolem 400,- Kč a byl vynikající. Je vodě odolný a vydržel dokonce několik koupání v moři. Celé léto si s ním natírám i obličej a krk. To i v případě, že předpokládám, že nebudu na slunci.

Návštěvník (So, 24. 8. 2002 - 21:08)

Ahoj vsichni.Chtela bych se zeptat, jake zkusenosti mate z leceni chronickeho zanetu dutin zpusobeny alergii. Ja mam dost velkou alergii na roztoce.Do nosu si strikam Rinokort (dlouhodobe) a asi pul roku chodim na vakciny. mam ale furt rymu, ktera mi zkapava do krku a casto se mi nes ucpe uplne. Nevim uz co mam delat, furt si ho prokapavam. Chtela bych se zeptata, jestli nekdo nema nejake dobre zkusenosti s lecbouchronicke sinusitydy. Ted v srpnu se mi ryma jeste k tomu strasne zhorsila.Predem moc dekuju za odpoved.Ahoj Marta

Návštěvník (Út, 18. 6. 2002 - 21:06)

Dobrý den!Prosím o radu nebo spíše konzultaci.Je mi 16 let,mám alergické projevy na pily,traviny,srst zvířat.Měli jsme doma kočku a dali jsme ji pryč (před 5 lety).V současné době u mě byla ukončena SIT depotní celoroční..V posledních letech byly mé alergické reakce mírnější i přesto,že jsme často jezdili k prarodičům,kteří mají kočku a psa a celkově jsem se styku se zvířaty nevyhýbala a moje reakce byly minimální nebo téměř žádné.Nyní jsme nazákladě toho,protože jsme velikými milovníky zvířat pořídili malého psa a obávám se,že můj stav se mírně zhoršuje(rýma,mírný otok očí,slzení a kýchání),pejsek se mnou nespí v jedné místnosti,zatím jsem nárazově použila ZIRTEC.Prosím o radu,jak postupovat,zda příliš neohrožuji svůj zdravotní stav,ale na druhé straně bych chtěla podoknout,že psa bych se opravdu nechtěla vzdát a hledám možnosti(léčebné přípravky),kterými by se situace dala zvládnout.Předem děkuji za vaše odpovědi.

Návštěvník (St, 12. 6. 2002 - 22:06)

Štefane, do automobilů existují tzv. pylové filtry, tak to zkuste zakoupit.

Jaroslav Plavec (Po, 10. 6. 2002 - 18:06)

Slysel jsem, ze proti alergiim je dobre kozi mleko. Mate s nim nekdo pozitivni zkusenosti?

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2002 - 09:06)

Prosím o radu. Moje 13 dcera má již od mala alergii na sluníčko. Na kůži se jí objeví červnené skrvny a prakticky nemůže na slunce, jak to zlepšit?

Návštěvník (St, 5. 6. 2002 - 22:06)

Ahoj Štefane, nejsem žádný lékař, ale alergik. Mám alergii na prach a roztoče. Nejhorší je to v autě, autobuse a na ulici. Doktorka mi řekla, že za to může alergie na roztoče. Auto nasává roztoče větrákama a ty pak útočí na nás alergiky. Mně je v autě špatně, těžko se mi dýchá, mám zarudlé oči a jsem červená v tváři, obzvláště v horku. Musím mít zavřené oči a hodně větrat a samozřejmě používám své léky (kapky, prášky, ale v autě moc nezabírají, budu muset zkusit jinou léčbu-injekce). Vaše paní by měla jít na testy k alergologovi a ten jí řekne, jestli má alergii. V dnešní době má alergii asi každý třetí člověk, je to úplně běžná nemoc a dá se léčit. Takže žádné starosti a začněte bojovat.

Návštěvník (St, 5. 6. 2002 - 20:06)

moja priatelka ma asi alergiu ked niekedy ideme autom a prideme do nejakej oblasti , zrazu sa jej zacne tazko dychat, predycha to sice ale trosku ocervenie v tvary, a trosku na nu vystupi studeny pot. mohli by ste nam povedat co je to za alergia a sposob liecby? dakujem

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2002 - 13:05)

Reaguji na zprávy z března, že se dá léčit alergie na zvířecí srst. Mohl by mi někdo sdělit podrobnosti? S manželem bychom si rádi koupili psa, bohužel ale oba máme alergii, já "jen" na pyly, prach a některé potraviny (ořechy, syrová mrkev, brambory), manžel má i alergii na zvířecí srst (roztoče). Prokazatelně mu vadí kočky, morčata a králíci, alergické reakce se u něho dostavují aniž se zvířete dotkne, stačí, že je v místnosti, kde se zvíře pohybovalo. Máme obavy, že pokud bychom si psa pořídili, bude na něj alergický, i když dosud žádnou alergii při kontaktu se psem neměl. Podle alergologa se stejně u člověka - alergika, který má doma v bytě zvíře a nevadí mu, za nějaký čas alergie na zvíře vyvine.

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 23:05)

Dobrý den. Je mi 22 let, alergii trpím od svých 5 let.(především pily, prach, některé potraviny) Projevuje se u mě v létě otoky, ale hlavně kožním ekzémem, který se projevuje celoročně. Beru denně Zyrtec, teď už i dvakrát denně. Největší problém vidím v nutnosti se "škrábat", ale samozřejmě i v samotném ekzému. Jeden čas jsem bral i kortikoidy. Jestli někdo má nějakou radu nebo připomínku, předem za ni moc děkuju.

Reklama

Přidat komentář