Reklama

andropenis

Thoron (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

19. 1. 2009 19:31:25, Tak presne na tento prispevok som vyssie reagoval vdaka ze si to sem dal znova ;) Klasicky reklamny letak...Ked uz sme sa takto rozbehli vyskusali ste uz kozmodisk? Uzasna vec staci si ho navliect na chrbat a vsetky bolesti nahle zmiznu nevadi ze mate 70 rokov kupte si kozmodisk a budete sa citit na 20...Ludia sanujte si peniaze na dolezitejsie veci ako taketo picoviny...

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Ten příspěvek před tebou jsou zkušenosti na základě přiloženého návodu.

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Jo, jasně stejně tak naposilovat si tělo v posilovně a pak chodit jak opice může taky jenom debil,když to vidíš takhle ty truhlíku.

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 10:01)

Zdravím úchyláky...

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 10:01)

Tady nikdo nikoho neodsuzuje,ale natahovat péro si může leda tak úchyl..:-)

Roman (Po, 19. 1. 2009 - 21:01)

k příspěvku přede mnou:Mohl bych se tě zeptat jak jsi postupoval,když jsi měl nárůst za 3 měsíce na 17cm? A po jak dlouhé době jsi přidával válečky a v jaké velikosti.Jestli rovnou 0.5cm nebo jen 0.3cm.Kolik hodin denně jsi nosil andropenis?Podle mě je to úžasný a na 17 cm bych se chtěl dostat a pokračovat na vysněných 19cm.Díky moc za odpověd

Návštěvník (Po, 19. 1. 2009 - 19:01)

PROT TEBE THORONE UŽ JSEM TO PSAL JEDNO A ZNOVA NEBUDU TY VŠEHO ZNALEJ ODBORNÍKU...." Já nechápu co tady lidi jako například THORON pořád řeší.Řekl bych ,že máš tak trochu předsudky.Já na tom nevidim nic špatného.Vždyť je to jako s lidma co chodí do posiloven.Taky jim neříkám ,že je to blbost,že to není přirozený od přírody měnit si tělo a stimulovat svaly.Někdo je vydřenej a někdo je jak tyčka a neřeší to je prostě na každým jak chce kdo vypadat.Osobně si myslim,že mít trochu udělané tělo je pozitivní věc jak pro psychiku tak pro organismus.Ovšem,když se to moc nepřehání.Mít pracky jako nohy mi už přijde zbytečný.No a tohle je to samé,jestli ho má někdo 15 a neřeší to tak v pohodě.Vůbec mě nezajímá jaké je tady procentuální zastoupení co se týká průměrné velikosti.Myslim si že těch tvojich 80 procent v populaci s 15 cm není vůbec adekvátní.Tohle jsou mediální a rádoby odborný kecy,který se podle mě vůbec neslučujou s realitou.Tohle je možná udáváno na základě nějakých měřeních z malého náhodného vzorku populace.A i kdyby tak kdo říká,že průměr je nejlepší.Dostal jsem se po 3 měsících na 17 cm a hlavně se zvětšila šířka což je ten hlavní důvod proč jsem do toho šel a můžu ti říct ,že to vypadá mnohem líp což by ovšem znělo jako narcismus kdyby se ti potom ještě nezlepšila erekce a nenarovnalo zakřivení .Takže to jsou tři mouchy jednou ranou nebo tři důvody proč neni nic špatného na tom něco takovýho nosit.A co si myslim,že je vůbec nejlepší je kvalita erekce,protože já ho teď mám tvrdýho jak skálu.Je to prostě druh posilování činku s ním zvedat nemůžeš tak se přišlo na tohle.Tvoje názory mi připadaj fakt předpotopní asi jako když chtěli lidi ve středověku provádět první pitvy na mrtvých a byli za to trestaný.Kdyby se tohle nezměnilo tak umíráme ve čtyřiceti takže proč takhle přemýšlet.Jak říkám ,když se nic nepřehání tak proč ne.A co se týká holek tak ať mi nikdo neříká ,že je to nezajímá,protože já když jsem byl někdy na veřejným koupališti tak snad nebylo ženský který by nesklouzl zrak na moje plavky a nemyslim si ,že by je zajímala moje barva plavek.

Thoron (Po, 19. 1. 2009 - 15:01)

Este oprava...kupia si nieco co pravdepodobne vobec nepotrebuju...

Thoron (Po, 19. 1. 2009 - 15:01)

To bola reakcia na jeden starsi prispevok...

Thoron (Po, 19. 1. 2009 - 15:01)

Ak ti niekto na tieto teleshopingove dristy naleti nech sa paci pre mna za mna si natahujte pera aj na pol metra ak myslite ze to potrebujete ja som reagoval na prispevky tipu "15 cm je zarucene malo to nestaci ziadnej babe kupujte andropenis a natahujte aspon na 20"...Mladym (mozno nie len) chlapcom to potom zbitocne naburava sebavedomie pretoze su to totalne keci a kupia si nieco co pravdepodobne vobec nekupuju a o tom ze to je predrazeny carach ani nevravim. A ked sa nedostavia vysledky tak ostanu v tom ze maju maleho vtaka a moze to poznacit ich sebavedomie a psychiku tak len tolko som chcel do videnia...

ctrnacterak (Po, 19. 1. 2009 - 15:01)

ted cumim co sem napsal za blbost... samozrejme min nez my:D

ctrnacterak (Ne, 18. 1. 2009 - 19:01)

taky bych si prisadil...
1)souhlasim s mikerem, az na to ze sem rad ze sem ty baby pisou kdyz maj co rict
2)je blbost ze 15 ma 80procent chlapu a proboha, curaak neni sval!!!!!
3)kdo k tomu nema co rict at sem nepise, zdrzuje nas co se o neco snazime a sdilime zkusenosti a zdrzujete sebe protoze o tom vite mnohem vic nez my co se tim zabejvame a plkate nesmysly
4)rexi di do toho

Tomáš (Ne, 18. 1. 2009 - 08:01)

Prodám použitý andro penis, kdo má zájem ať napíše na muj mail Tobl3ron3"seznam.cz

rex (So, 17. 1. 2009 - 15:01)

jn, jen se bojim negativních příznaků, jako horší erekce..a navícm chdoim do školy, takže to je dost blbý, jak to budu moct nosit..jinak zas pár holek sem měl, a nebyl nějakej problém, ale prostě si netroufnu na kočky, u kterejch vim, že už sou zkušenější a mohou porovnávat..sem asi dost ješitnej a hrdej, ale prostě sem perfekcionista ve všem, a tohle chci mít aspon průměr, abych se nemusel strachovat chvile, kdy mi holka sahne na pindika

Lukáš (So, 17. 1. 2009 - 14:01)

To Miker: No dej do kupy, ten českej je fakt blbě napsanej.., Dík., To rex: Chlape bež do toho.., Hlavní je vydržet nečekej hnedka zázraky.., Já jsem taky na začátku..,

rex (So, 17. 1. 2009 - 13:01)

určitě ano, ptž je mi 22, má velikost je 13,5 cm a proto se vyhýbám ženám..a docela mě to sere, jelikož se jim líbím..vždycky se musim nějak vymluvit..a jesi by mi andro pomohl aspon na 15, byl bych nejštastnější člověk..

Miker (So, 17. 1. 2009 - 00:01)

" Nic vam nepovyroste "

Me to povyrostlo vis )

+2 cm

Jinak ja tady nevykrikuji ale snazim se jen verejne prohlasit, ze AP me OSOBNE POMOHL. A to jen tim, ze jsem ho spravne pouzival.

Pokud rikate, ze to je podvod - tak mi pomohl podvod. )

Zadnou prodejnu nemam lol. A kdyz to tvrdis, tak aspon napis aspon kdo jsi, abych mel stesti te oslovit krestnim..

Anonimita internetu dokaze zazraky. Jak rikal nedavno jeden chytry chlap ( dc. CSc, ing - professor psychologie ) v televizi - porucha osobnosti se casto projevuje primo v internetovych diskuzich, kde lide nemaji obavy z potrestani a proto mohou dovolit ruzne veci. A hlavne, ze je jim z toho dobre...

Jo, mimo jine, ted pracuji nad prekladem

SPRAVNEHO NAVODU z ciziho jazyka ( omlouvam se za obcas nespisovnou cestinu - vona totiz neni mym rodilym jazykem ).

Az to dokoncim tak to nekam uploadnu.

Mate zajem ?

Marina (Pá, 16. 1. 2009 - 21:01)

Miker, ale nenávistný příspěvky sem píšeš akorát ty. Já jen napsala, že napichování dělohy je hodně nepříjemný. Tys tu začal hystericky vykřikovat, nejdřív že nejsem zdravá, pak že můj ho má malýho a nemá na andropenis a podobný ptákoviny.

ohon (Pá, 16. 1. 2009 - 19:01)

lukáši klííííd

ohon (Pá, 16. 1. 2009 - 19:01)

lukáši klííííd

Reklama

Přidat komentář