Reklama

antikoncepce MINISITON

Lenka (St, 2. 10. 2013 - 11:10)

Ahoj holky,nevíte zajak dlouho zabere Minisiston?Beru ho 8 den teprve.Díky moc :)

Karolína (Po, 16. 9. 2013 - 16:09)

To se mi zá jako blbost, aby...Mě to též přijde jako blbost. Mě to doktorka doporučila dnes :)

Michaela (Po, 11. 5. 2015 - 18:05)

Dobrý den,

koupím...Mám na prodej jedno platicko celé.cena 95 kč

minisiston (Út, 17. 2. 2015 - 09:02)

Dobrý den,

koupím minisiston jakékoliv množství, pošlete na email cenu a množství domluvíme se.
[email protected]

děkuji
Kateřina Palusková

Kateřina (Út, 17. 2. 2015 - 09:02)

Dobrý den,

koupím minisiston jakékoliv množství, pošlete na email cenu a množství domluvíme se.

děkuji
Kateřina Palusková

baronová (Po, 27. 5. 2013 - 01:05)

koupim pokud jeste mateprosim pisnete mi na 731 788 648

baronová (Po, 27. 5. 2013 - 01:05)

Ahoj prodám HAK Minisiston....koupim pokud jeste mate

Anna (So, 5. 4. 2014 - 15:04)

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mohu být
těhotná když jsem měsíc nebrala antikoncepci.. pak
jsem jí nasadila když jsem slabě špinila ... po
menstruaci jsem měla hned pohlavní styk.. mohu být
těhotná?

Simona (St, 2. 4. 2014 - 18:04)

Ahoj, mám problém mám prášky minisiston, ale začala mi už přes týden menstruace. Nevíte co to muže znamenat? Dík

Jana (Ne, 12. 5. 2013 - 22:05)

A hoj jsem Jana a nedavno mi muj ginekolog predepsal minisiton pro nepravidelnou menstrulaci a zvetsenou sliznici v deloze ze by se to melo zlepsi po tedle antikoncepci pokud mate nekdo skusenost napiste diky

Petra (Pá, 17. 1. 2014 - 12:01)

Koupím Minisiston. Piště prosím na [email protected]. Spěchá, děkuji.

Nikola (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Koupím Minisiston. Pište na...Koupím Minisiston. Pište na prosim [email protected]ěchá

Nikola (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Koupím Minisiston. Pište na [email protected]ěchá

Niki (Po, 13. 9. 2010 - 21:09)

Ahoj holky chtěla bych se zeptat váš zkušených začala jsme brát svou první antikoncepci zítra si beru 5 pilulku a chtrěla bych se zeptat za jak dlouho se na ni budu moci spolehnout...Píše se že 1 tabletka ae já tomu radši moc nevěřím...Předem díky za odpověd Jo a dyštak kdyby to i šlo tak mi odpovědi přepošlete na email díky [email protected]

strizlik (Ne, 1. 8. 2010 - 23:08)

Ahoj,
neměl by někdo z vás jedno plato minisitonu, které by mohl postrádat? Nevychytala jsem dovolenou své doktorky a jsem teď v akutní nouzi.
Předem díky za jakoukoli nabídku, opravdu to spěchá.

lucka (So, 10. 7. 2010 - 19:07)

ahoj všichni,chtela bych se na něco zeptat.Minisiston beru rok, je to moje první antikoncepce, a pul roku mám přítele ale ještě ani jednou sem si s ním pohlavní styk neužila, chuť k sexu mám pořád a velkou ale když na to dojde nemám z toho vubec nic, může to být antikoncepcí?

Renata (So, 10. 4. 2010 - 14:04)

Minisiston jsem brala, vím...Měla jsem stejný příběh a do ted mám...tyto prášky dobíram..ale chystám se je změnit.

Jana (Ne, 31. 1. 2010 - 01:01)

Ahoj tak ted nevim zda je tato anti dobra enbo ne jedna pise ze je dobra a druha zase ne no mam ted strach vni pokracovatt a to ji beru jen 2mesice

miscak (Pá, 12. 4. 2013 - 18:04)

Ahoj, mě by zajímalo, jak mám na HA Minisiston přejít. Doteď jsem užívala YAZ a v příbaláku píšou jen, že se má začít 1.den krvácení i když byl předtím užíván jiný kontracepční přípravek. Tak zda mám udělat pauzu (a jak dlouhou, jestli 4 nebo 7 dní) nebo bez pauzy rovnou navázat anebo v mé pauze prvním dnem krvácení začít s braním..?

kk (Po, 8. 4. 2013 - 01:04)

Tak nevím, přešla jsem na ni z Logestu, kde jsem měla setrvalé problémy se špiněním, ovšem u Minisistonu jednak problém přetrvává, jednak mám podezření, že mi rozjel úzkosti a náběh na panickou poruchu (sklony jsem k ní sice měla už dříve, ale dalo se to zvládat, teď je to po měsíci a půl braní nejhorší, co to kdy bylo, bez zjevné příčiny). Uvažuju, zda se raději nevrátit k Logestu :/ Má někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Přidat komentář