Reklama

antikoncepce MINISITON

Lucy (Po, 6. 6. 2011 - 21:06)

Prodám antikoncepci MINISISTON 2x celé platíčka, pokud budtete mít zájem ozvěte se [email protected]

Česťa (Pá, 27. 5. 2011 - 02:05)

Moje přítelkyně užívala Minisiston a nyní je na JIP s embolií!!!!!!!!!
Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Lee (Ne, 24. 4. 2011 - 14:04)

Ahoj misho...chtela jsem se...tak já mám naprosto stejnej problém, už jí beru taky 6 let, a chuť na seš mám čím dál míň, a pořád mi skáče váha, už sem na 65 kg a gynekoložka mi řekla at nedopustim aby to šlo dál...dobrý ne? Prostě mi nejde shodit ani gram:( a celulitida je rok od roku horší už jí má i na rukách a to jím pořdá stejně jako celej život!!

antikoncepce MI (St, 20. 4. 2011 - 17:04)

Ahoj jak se bere tahle antikoncepce ? je to Dvacetjedna dní a sedm dní počkat jako všechny antikoncepce ??

bara (Út, 29. 3. 2011 - 10:03)

hojky minisiston sem brala...Ahoj misho...chtela jsem se zeptat jestli se ti po vysazeni minisistonu podarilo zhubnout a mas chut na sex, mam stejny problem a premyslim o jinych praskach, tak jestli to je opravdu praskama nebo ne.

misha (Ne, 16. 1. 2011 - 21:01)

hojky minisiston sem brala skoro 6 let stejně tak jako jsem se svym přítelem, před těmi 6 lety jsem měla 55kg a teď mám skoro 70, celulitida mě trápí přes dva roky, a se sexem to už neni to co bývalo,mám chuť ale když k tomu dojde tak mě to nějak nebaví..možná že je to antikoncepce je na ňákej rok ale ne na dýl. Minulý týden jsem ji přestala brát s tím, že snad mi pude hubnout a mít opět chuť na sex.Nikdy sem s touto antikoncepcí problémy neměla je to první co beru ale takhle po 6 letech když to zhodnotím jak na tom sem s váhou a libidem a celulitidou a přecitlivělostí, tak nic moc.

T. (Po, 3. 11. 2008 - 12:11)

Ahoj, nemate nekdo plato Minisistonu? I neuplne..koupim, pujcila jsem kamaradce misto postinoru a chybi mi:(

Kilča (Po, 14. 7. 2008 - 14:07)

Ahoj holky, nemáte náhodou někdo na prodej jedno plato Minisistonu? Zapomněla jsem užít jednu pilulku, tu jsem podle informace v příbalovém letáku neužila a vyhodila, a druhý den mi můj doktor řekl, že mám užít tablety dvě. Nerada bych, aby se mi změnil menstr. cyklus, tak mi stačí sehnat jedinou tabletku, takže klidně s radostí a vděkem přivítám i plato načaté. Kdyžtak piště na kilca"seznam.cz.Děkuju moc!

Káťa (St, 9. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj já jsem minisiston brala cca 2 roky od svých 16 mám mensi problémy s váhou a požadavek na antikoncepci byl takový abych po ni moc nestloustla a gynrkolog mi poradil prave minisiston a nestloustla sem po nem ani kilo a ani jiné NU sem u nej nepozorovala...pred rokem jsem prasky vysadila a ted je zacinam brat znovu tak doufam ze mi budou stejne vyhovovat jako driv...jinak NU jsou u kazdé antikoncepce individualni ale ja minisiston muzu doporučit...

Návštěvník (Pá, 7. 11. 2008 - 10:11)

Ahoj, chci se zeptat. Hledám nějakou antikoncepci, cenově výhodnou, aby se mi potom trošku zvětšila prsa, a halvně abych nepřibrala!! Je por mě tato antikoncepce Minisiston vhodná??

Rory (St, 26. 12. 2007 - 20:12)

Moje zkušenosti s Minisistomem jsou takové: brala jsem ho měsíc, ptže js. začala nějak rychle tloustnout, chuť na sex mě přešla úplně, ale nejhorší na tom bylo, že se mi zhoršil zrak! Asi js. zcela výjmečný případ, ale každý snášíme léky jinak! Do teď toho lituju!

Lenka (Pá, 16. 11. 2007 - 08:11)

Ahojky.Prosím vás,poraďte mi někdo.Na Vánoce jedeme s manželem na hory a zrovna to mám dostat.Beru prášky Minisiston.Tak mě napadlo,že bych si neudělala tu 7denní pauzu a jedla prášky v kuse.Napište mi někdo mail.lenka-smidova(zavináč).centrum.cz.Moc vám děkuji.Lenka

Petisek (Ne, 11. 11. 2007 - 15:11)

Já jsem z HA už zoufalá. Brala jsem Minisistoun přes půl roku a hrozně jsem přibrala a bylo mi furt nevolno a občas jsem i zvracela. Nyní beru rok a půl Lindynette a po té se mi zase snížila chuť na sex..., ale jinak po ní nepřibírám a není mi zle. S HA chci ¨za pár měsíců (po maturitě) zkončit a budeme si s přítelem dávat pozor. Jen se trochu bojím těch potíží po zkončení s HA...

Eva (St, 7. 11. 2007 - 11:11)

Zdravím, slyšela jsem že 4 tbl minisistomu mohou zastoupit postinor. Máte s tímto někdo zkušenosti, nebo jsou to pouze mylné informace? Moc děkuji za odpověď.

Eva (Út, 11. 9. 2007 - 14:09)

Beru Minisiston téměř 3 roky. Váha se mi ani nehnula a zpozorovala jsem mírné zlepšení pleti. Negativní učinky: 2.den po vysazení na pauzu mě rozbrečí i večerníček a občas se mi stane, že tak dva dny po sedmidenní pauze mám mírnou sekreci z prsou (při tlaku na ně, když si dělám "samovyšetření"). Ale jinak doporučuji. Je fajn, že si můžu braní "natáhnout" o pár dní. Když jsem však nevysadila třeba 6 týdnů, objevilo se špinění.

Jackie (So, 11. 8. 2007 - 18:08)

Kdybyste mel nekdo nejaka ta platicka Minisistonu na prodej, nevahejte:) Alenaji"seznam.cz

Návštěvník (Po, 6. 8. 2007 - 12:08)

Prodám 1 pláto minisistonu, přešla jsem po 5 letech na jinou antikoncepci, cena dohodou. babe23"seznam.cz

Simona (So, 19. 5. 2007 - 19:05)

od kdy je antikoncepce bez receptu?

Jarča (Po, 23. 4. 2007 - 07:04)

Ahojky, po 8 letém užívání Trisistonu jsem přešla na jednofázovou HA Minisiston a po tříměsíčním užívání jsem se rozhodla ji změnit. Vždycky týden před menstruací špiním a pak teprve přijde menstruace, fakt super. Je fakt, že na každého působí jinak.

Lenka (Út, 17. 4. 2007 - 19:04)

Já beru minisiston 2 roky,ani kilo nahoru,zadne bolesti nemam,ani jine problémy,stojí to 300 na 3 měsíce,menstruace pravidelna jak hodinky vzdy vten samej den.Fakt super,jen doufam ze budu taky v budoucnu moci otehotnet.

Reklama

Přidat komentář