Reklama

antipsychotika

Britta (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Máš pravdu Yosarian, závidím ti jak si žiješ a že máš rodinku, kterou já nikdy mít nebudu a tak tě za to nenávidím a budu se ti mstít , urážet tě a tupit, což už dělám nějaký čas a ráda!

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

každý hned pozná jaký jsem blbec, na všech forech se mi smějí, tak chodím sem, ty dvě debilky to nepoznají, samy jsou blázni z blázince

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Jsem největší mrcha,lhářka,ubožačka,hajzl,sekta,podrývačka,falešná,primitivní,líná,dementní,pošahaná,perverzní,hyena atd. píšu za druhé a mám z toho srandu,trpím komlexama a závidím,ničím diskuze a myslím o sobě,jak nejsem skvělá,ale ve skutečnosti,jsem jenom slabá pomatená loutka na hraní...takže se všem omlouvám a lozím odtud a budu se snažit neprudit...ml se omlouvám..největší cvok jsem já

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

každý hned pozná jaký jsem blbec, na všech forech se mi smějí, tak chodím sem, ty dvě debilky to nepoznají, samy jsou blázni z blázince

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Józo,bacha na čas-kdy je co psáno:-))

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

každý hned pozná jaký jsem blbec, na všech forech se mi smějí, tak chodím sem, ty dvě debilky to nepoznají, samy jsou blázni z blázince

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Nemusím se schovávat-normální člověk mě pozná hned.:-)))

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Ale nelži lhářko, já jsem tu normálně psala s lidma a když sem přišli ti zmrdi, tak jste hned byly obě s nima.....SAMY STE SI ZNIČILY DISKUZI, NE JÁ.... a ted vás zase nenechám psát já....nebo tu mám zkopírovat jak jsem tu normálně psala ty krávo prolhaná??......Fakt nechápu , jak se může takový hovno u cesty jako ty ještě vytahovat na mě, mě nesaháš ani po paty, ubohej cvoku

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Nemusím se schovávat-normální člověk mě pozná hned.:-)))

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Klekni na kolena a popros abych ti dovolila odejít otroku.......od začátku ti říkám , že nepřemýšlíš, už mě nebavíš , nudíš mě!

A nebo zkus další znak a kličkuj dál.....hihi

Britta (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

to jsem jí tam nenapsala schválně,protože jsi jí napodobila,takže je to stejně k ničemu a ty se tady bav jak chceš,každý vidí,jakou máš úroven,když ti k životu stačí takováhle ubohá zábava napodobovat druhé a urážet,ubližovat,atd. běž spátky do školky...

DOBROU

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Jsem ztracen, dostala mě mrcha na kolena, neschovám se před ní za žádný znak, co mám dělat???

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

A ted tenhle, další fusky ...hihi......mám schízu tralala ...jéé

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Holky ted mám tenhle.......srdíčko....pamatujte si ho

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Teď jsi mě rozesmíla:-))

mlx2 (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Tohle je můj 50 tej znak , měním znaky jako fusekle...zapamatuj si ho i ty čtenářko blbá!Hihihihihi

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Já se nedám,neboj..

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Brito kde jsi zapoměla tu vlnovku ???hihi,,,,,,prčáááááááá

Britta (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

No,Yossarian,piš si tady do rána,můžeš celou noc,já upozornuju všechny,že tady končím,budu se bavit normálním způsobem,až tu bede normální diskuze,jsem si vědomá toho,že bez Yossarian to tu nebude nikdy,že se takhle uboze baví,i když je jí tolik let,ale jí fakt pohrdám...

Čtenářko,tak zase zítra-dneska,je jedna hodina,takže od ted,tady nejsem a Yossarian,mě se od té doby,co jsem dostala ty léky sny nezdají o ničem,natož o blázinci,navíc,zapomínáš,že nespím...nějak se ti nedaří nic...

ml,dobrou,ani se ti nebudu divit,když už sem nepřijdeš..

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Tak se ukaž blamáž...vymysli další znak!!(děsnej smích...řehot...čurám smíchy)

Reklama

Přidat komentář