Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

No tak já jsem v 8.tride nesukala s učitelem :D

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 21:05)

Víte jak to bylo myšleno, většina mladých si zařadila s vrstevníky, samozřejmě ne s kantory, v těchto letech spíš šlo o platonicke lásky. Vidím to jako dnes, jak si pro Květu přijela máma, hnala ji před sebou svinskym krokem před celou školou. A co myslíte Květa? Ještě se tvářila že ji máma zkazila štěstí i v tu chvíli byla vůči ostatním nadřazena a nešla se jak pavice, ani kousek studu v sobě. Pak ji odlifrovali k babi a na další studia dojizdela z PH busem jinam.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 22:05)

Jde o to kolik učiteli bylo. Jestli 50 nebo 25 let. To druhý se dá pochopit.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

No nezlobte se na mě, ale že byl mladší ji ani jeho neomlouvá si to rozdávat ve třídě, škole plné učitelů a žáků. Když už si chtěla užít měla být chytřejší a ne z toho ještě po letech udělat znásilnění.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Opět, byla v pubertě, tak jí to omlouvá. Jeho to neomlouvá, on byl učitel. O znásilnění konkrétně učitelem jsem neslyšela.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 21:05)

Měla už silně vyvinutou sexualitu. Ta máma za moc nestála, když místo toho, aby jí tvrdě hlídala, taj ji hodila babičce na krk.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 19:05)

myslíte ,že se umí stydět ? je silně sebestředná.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

Jojo, pokud nedohledate, stačí si pustit to video od Ravena Argoni na YouTube, dohledate pod názvem Raven and Ariana Photos. Tam je Raven pěkně v přímém přenosu zkartoval a uložil na YouTube. Ale je tam vidět víc, než by si Květa přála

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 16:05)

Bězdětná Ariana nemůže mít frndu jak po 4 dětech. To je biologický nesmysl.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 14:05)

Samej hemac

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 16:05)

Proto si taky spousta padesátnic užívá s o hodně mladšími muži. Jejich vrstevníci, kteří na sebe nedbají už vypadají neatraktivně a použitě. Čest výjímkám.

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 12:05)

A ve kterém žiješ městě?

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 12:05)

V Praze. Ale i J. Hradci, Písku, Pardubicích, Brně,....Jen ve vládě máme takové tlouště, že vůbec nevím kde si ten příspěvek vysnila. Bávy v padesáti jsou už za zenitem a je jedno jestli se povalují v posteli nebo se staraj o starýho. Třeba místní vědma Josába má tak 130 kg.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 17:05)

Jenomže sám sebe neprecurate, co máte vrozeny, změnit nikdo neumí .......poznala jsem stovky lidí kteří dělali nějakou zásadní chybu , ničili si tím život a neuměli to změnit i když jim to druzí říkali. Ariana je konzumní ordinerní prisprostla ženská.....od přírody

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 19:05)

slušně řečeno-a výstižně...

Lucie (Pá, 8. 5. 2020 - 18:05)

Změnit to nikdo neumí jen vy samy, ale jen když skutečně chcete. A na změnu není nikdy pozdě.

Lucie (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Děkuji vám všem, co jste tu napsaly pozitivní tipy pro Arianu, kdyby jste byly na jejím místě. Moc zajímavé to číst, je to takové zrcadlo. Na téhle diskuzi už bylo napsáno dost negativního, tak tohle byla příjemná změna. Třeba si Ariana v nějaké své světlé chvíli vezme něco k srdci, pokud sem zase nahlédne.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 17:05)

tak na sprostotu jsou tu jiné poradkyně :-) Ale bylo by fajn ji (Květu),pozorovat,jak se mění k normálu...chtělo by to takové kouzlo,a aby se najednou probrala z té zahleděnosti do sebe

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Nechte toho. Nase stihla mlada atraktivni inteligentni Kveta sla odpocivat po vytizenem dni. Ta holka se nezastavi. Uklid domacnost vareni fitko zvirata prochazky. Tak ji respektujte a nepomlouvejte. Ma streva jak Lvice :-) je to Bohyne Amazonka Fenix Gazela a nove ma pohansky snatek. Tvl ...:-D D D

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 19:05)

zase udělala dezert,který dnes v kauflandu byl za 120 kč :-)

Reklama

Přidat komentář