Reklama

Bicom 2000

Jiří (Ne, 4. 7. 2010 - 18:07)

Přestal jsem kouřit na bicomu dne 4.1.2010, kouřil jsem 20-30 cigaret, v práci(řidič kamionů) a na rybách 60 ks. Kolega střídač a jeho manželka nekouří od 5 února. Absťaky jsem neměl ani u piva.Cena terapie 1500 kč.

irina (Čt, 13. 5. 2010 - 00:05)

nevravim že to nebolo ťažke, ale uplne ine ako ked som prestavala fajčiť sama. a pre tych co to nezvladaju mam odskušaný trík!!! CIGARY, je to sice hnus ale ked mate strašnu chuť si zapáliť, napriklad v bare pri alkohole alebo v spoločnosti fajčiarov, tak si zapalte cigarku, ale POZOR! nevdychovať do pľúc! dva krat potiahnete a chuť prejde, po pár tyždňoch vas to prejde uplne.

irina (Čt, 13. 5. 2010 - 00:05)

vdaka tomuto pristroju nefajčim od 15.11.2008

xxx (So, 24. 4. 2010 - 16:04)

a kolko to stoji???

o (Ne, 21. 3. 2010 - 08:03)

o

Eva S. (Ne, 21. 3. 2010 - 08:03)

CHuť na cigaretu no,tak to se nedá ani popsat.Velká.Úplně vidím,že kdyby mi podal někdo krabičku s cigaretama,tak vykouřím asi 3 najednou.Bohudík nikdo mi jí nepodal.Pořád nekouřím z těla se mi vylučuje nikotin,tak k sobě aspoň čuchám.Smrdim jako Malboro.Jink absťák řekla bych úplně stejnej jako kdybych vlastně nikde nebyla.Bolí mě hlava,soustředit se nemůžu a hůř se mi dýchá.Uvidím už jen za ty peníze,abych měla návratnost nesmim kouřit celých 20 dní.No,nazdar asi umřu :-)))

Eva S. (Ne, 21. 3. 2010 - 07:03)

Včera večer jsem podstoupila terapii.

Eva S. (Ne, 21. 3. 2010 - 07:03)

Včera večer jsem podstoupila terapii.

eva (Ne, 14. 3. 2010 - 16:03)

ja som bola na biocomu 2000 16.9.2009. od tej doby ani jedna cigareta. Je fakt, ze zo zaciatku som mala chut si zapalit hlavne pri piti kavy a alkoholu, ale po case to nutkanie uplne pominulo.na zaciatku je hlavne mat silnu volu, ostatnych 50 % urobi ten pristroj za vas.Doporucujem!

Oscarko (Út, 16. 2. 2010 - 17:02)

Poznám iný zaručený spôsob ako skoncovať zo závislosťou na cigaretách.
U mňa aj ostatných ktorých poznám to fungovalo 100%. Recidíva fajčenia je skoro negatívna.
http://www.cpldz.sk/index.php?page=menu2&sub=99
Program ambulantnej terapie pre ľudí so závislosťou od tabaku.

dorota (Čt, 4. 2. 2010 - 21:02)

uz 2 tyzdne nefajcim... po tyzdni som bola na dalsej ... tam mi zvysili frekvenciu ci co...nemozem povedat ze nemam chut fajcit, ano mam, ale je to ine a pre mna tazko opisatelne. ci vydrzim teraz navzdy nefajcit neviem...ale urcite je to fajn ze clovek dakaze vydrzat .... drzim palce vsetkym

Ludvík (Čt, 14. 1. 2010 - 01:01)

Jelikož je můj příspěvek poučný, doporučují překliknout na předešlých 10 článků.(Ludvík 7.9.2009,)

Ludvík (Čt, 14. 1. 2010 - 01:01)

Pane Pišta. Asi jste bohatý člověk, který se schovává za nějaký pseudoným. Neznám člověka který se jmenuje Pišta, a vy ještě napadate člověka, který chce lidem, kteří ještě kouří pomoci, aby přestali a moc neplatili.Líbi se mi pan RObo, který přestal kouřit za litr alkoholu( škoda že nenapsal cenu), ale počítam že max. 300 kč, a 1000 kč ušetřil.Vy pane Pišta budete volit určitě modré ptáky, jako ten šéf z firmy Antinik. Paní Hanko: zlobte se , nebo ne, ale já Vám nevěřím, že jste vydržela jenom půl dne. Naše celá rodina tzn. 4 lidí byli na té terapiji dne7.9.2009 a od té doby z nás nikdo nekouří , protože nebyla chuť, a navíc jsme měli záruků měsíc.Abych byl spravedlivý tak nám dali sice slevu,200 kč za kus, že jsme celá rodina, ale to je jenom 800kč. Stejně mě štve že jsme nepoužili firmu, tu kterou měl pan Robo. Ušetřili by jsme 4000 kč. Škoda že jsme se unáhlili, mohli jsme počkat.Ta firma nám dala akorat nějaké paměťové čipy,které jsme museli měsíc nosit, to byly všechny náklady co museli do nás dát.

Jana (St, 6. 1. 2010 - 01:01)

Byla jsem na odvykačce před rokem 3.1.v 17 hodin,kouřila jsem 20-30 cigaret, šla jsem spát asi kolem 11 hodin, do té doby jsem se citila nějak divně, možná to bylo tím že jsem nekouřila, nevím. Druhy den jsem si na cigarety vzpomněla asi tak kolem 18 hodin co jsem přišla z práce, vybalila jsem nákup a dala jsem si kávu.Dnes je to rok co nekouřím po 25 letech kouření a to se přiznam že jsem kouřila i v těhotenství, sice jenom 2až 5cigaret a to přesto že jsem strašně snařila nekouřit.Před rokem mě kamarádka namluvila abych šla na ten počítač s ní,že sama nepůjde a doktor jí to doporučil aby jí mohl dát lepší léky,(léči se na plíce).Nabídla se, že mi to zaplatí, což jsem odmitla a byla jsem přesvědčena že jsem vyhodila 1300kč. Tak jsem se rozhodla a šla s ní. Dnes možná můžu bilancovat: Nekouřím já,nekouří ona. Tím že jsme přestali kouřit, můžeme poděkovat terapii kterou jsme podstopili. Je to jenom rok, možná že začnu kouřit, nevím, ale i za ten rok co nekouřím jsem vděčná a připada mi to jako sen že nekouřím,a pokuď se mi to zdá tak je to krásny sen a ten přejí všem lidem, kteří se potýkají s tímto problémem. Jana.

Hana (Út, 5. 1. 2010 - 09:01)

Byla jsem na "odvykání" před...Pomohlo mi to asi na půl dne. Byly to vyhozené peníze.

Lena (Út, 5. 1. 2010 - 09:01)

Byla jsem na "odvykání" před pěti lety a musím pět samou chválu.
Kouřila jsem 20 let, max. 10 cigaret denně, takže žádný silný kuřák,za to vytrvalý :-)
Po proceduře opravdu zmizela chuť na cigaretu a od té doby jsem si nezapálila.Občas se zadívám na kouřícího člověka- prostě v podvědomí ten obraz neustále něco signalizuje.Ale vztah k cigaretě je silně negativní. Opravdu,lidi doporučuji!!!

Petr (Po, 25. 3. 2013 - 18:03)

Provozovatelé Bicom 2000 se...A jak jsi to zjistil Ludvíku? Jak jsi pronikl do podstaty funkčnosti přístroje - rozebral jsi ho na součástky?

Jan (Út, 5. 2. 2013 - 18:02)

Taky jsem zkoušel přestat metodou jakou mi poradil kamarád a to tak, že musím kouřit jednu od druhé a tak dlouho dokud se nepozvracím, potom vám bude blbě jen ucítíte kouř z cigaret. Jenže vedleší účinky absťáku se dostavili tak, že se mi začali klepat ruce a to tak, že jsem nechytil skleničku s pitím na stole. A když jsem jí konečně chytil, tak zase bylo drnčení skleničky do zubů. Jsem opravář elektrotrchniky a letujte pájkou něco, když se vám klepou ruce. Dal jsem si jen jednu cigaretu a bylo okamžitě po třesu. Jen se mi trochu zamotala hlava. Pak jsem si zapálil druhou a už v tom zase jedu. Mám jenom strach, že když postoupím tuto terapii, tak se mi zase začnou klepat ruce !

Rujrer (St, 2. 12. 2009 - 13:12)

Necelý rok a půl nekouřím...Beznadějný případ hňupa.

kalimerko (So, 14. 11. 2009 - 15:11)

Fajčím ďalej iba klamú je to len psychické zavádzanie a reťazová pyramída spoliehajte len na svoju pevnú volu nie na pristroj ktorý je len kábloví efekt ,,,

Reklama

Přidat komentář