Reklama

Bicom 2000

Robo (Út, 20. 10. 2009 - 09:10)

Cuz,
26.9. jsem byl v www.gwstudio.cz za litr a od te doby nehulim a dokonce tak nejak mimovolne jsem snizil kafe z asi 20-25 tydne na 2-4.. :-) Neco na tom bude. Kdyz si vzomenu jakou chut jsem mel na cigo kdyz jsem se o to pokousel sam jen tak napul oproti chuti kterou mam ted tak je to nesrovnatelne. Protoze ted kdyz na ni dostanu chut a to je fakt malokdy, hned to hodim za hlavu a nemyslim na to.Ale davam za pravdu ze clovek to musi hlavne sam chtit a pak teprve na to jit. Hodne stesti!

Pišta (Ne, 13. 9. 2009 - 09:09)

Necelý rok a půl nekouřím...Ludvíku, Antinik je fakt špatná firma, zapoměla, že ti má při terapii vypnout jen chuť na nikotin, a ne celý mozek! Pokud jde o prachy, přepočítej si cenu terapie na cíga, za jak dlouho by je Tvá rodina prohulila, a pokud jde o politiku, to je čistě Tvůj problém, který ventiluj na jiných fórech, tady se řeší účinky a zdravotní dopady přístroje Bicom, a ne jestlli jsi modrý, zelený, oranžový nebo fialový!

Pišta (Ne, 13. 9. 2009 - 09:09)

Vlaďko moc děkuju. Já jdu...Pokud nemáš vůli, nepouštěj se do toho! Bicom ti dokáže zrušit chuť na cígo i kafe, ale zbytek je na tobě! Já to před pěti lety zkusil taky, ze dne na den jsem šel z 80 na 0, a tak to zůstalo, jen ještě půl roku poté jsem se šacoval, a hledal po kapsách cíga, ne, že by byla chuť, ale vžité reflexy.

Ludvík (Po, 7. 9. 2009 - 23:09)

Necelý rok a půl nekouřím díky firmě antinik ale podle mého názoru se jedná o firmu, která je velice drahá,( 1300 kč/ks) u mne a mojí rodiny celkem 4 lidé ( sice nikdo nekouří)to znamená 100 procentní ůspěšnost a udávají 80 procentní ůspěšnost, abych byl spravedlivý, co je pravda to je pravda, proto Všem doporučují vyhledart si firmu, která je levnější, každá koruná je dobrá. Antinik preferuje topola a ods, proto doporučují hledat jinou firmu, ktera je třeba statní a neziskovka a tím pádem levnější. Doporučují proto, nepouřívat firmu ANTINIK, sice jim to funguje ale jsou to zlodějí protože se obohacují na lidech, kteří nemají moc peněz protože se živí poctivě.Jsem komunista a volím KSČ, a když Jirka Paroubek, Zaorálek,Škromach, a troufám si říct další feroví soudruzí se dáme dohromady a budete volit KSČ A ČSSD tak budeme mít i 13 a možná trošku když počkáme i 14 důchody.

Jan (St, 19. 8. 2009 - 12:08)

Byl jsem kuřák silně závislý na nikotinu, kouřil jsem třicet let 20-30 cigaret denně. Před šesti lety jsem absolvoval jedno sezení na Bicomu a od té doby nekouřím. Přestal jsem ze dne na den bez jakýchkoliv abstinenčních příznaků. Nádhera.

dzigit (St, 15. 4. 2009 - 16:04)

Ahoj IVA
mozem ti tu terapiu len vrelo odporucit. Ja sam aj s celou nasou rodinou sme to absolvoavali asi pred rokom a nevieme si vynachvalit. Sami sme neverili ze nam to moze pomoct uz na prvu terapiu, ale s rukou na srdci mozem prehlasit ze stacila jedna. Bolo to uplne bez abstakov a otvtedy som si na cigu pomali ani nespomenul. Za ten cas sme uz usetrili kopu penazi a o zdravi ani nehovorim. Ak mozem odporucit mi sme boli v Bratislave a boli sme spokojny aj s cenou aj s pristupom. Ak mas zaujem pozri sa na www.nefajci.eu .
Drzim ti palce a napis nam potom ako si dopadla

Dzigit

Jana (Pá, 10. 4. 2009 - 21:04)

Na Bicomu jsem byla před půl rokem,přestala jsem kouřít bez problému, ale nebyla jsem silný kuřák, krabička mi vydržela i dva dny, po dvou měsících jsem přesvědčila syna a ten kouříl v práci, za volantem i 50 cigaret. Zatím jsme oba dva v pohodě,zbývá mi ještě dostrkat na Bicom manžela, ale ten tomu přístrojí bohužel nevěří, tak se radějí trápi z tabletkama. Bohužel skutek utek.

Ludvík (Po, 23. 3. 2009 - 19:03)

Na bicomu přestala kouřít celá rodina, začal jsem já a po měsící,manželka dcera a syn, dcera po půl roce sice začla,rozešla se totíž se svým přítelem, po půl roce šla znova na bicom.Nekouříme dva a půl roku,dcerá dva roky.

Návštěvník (Po, 16. 3. 2009 - 02:03)

Bronislav.Včera tomu bylo šest slovy šest let co nekouřím,jsem velmi velmi rád a přejí mít tento pocit každemu kuřákovi.Stydím se říct kolik cigaret jsem kouřil,po dobu 32 let.Děkují proto moc,moc firmě,bikom.

fero (So, 14. 3. 2009 - 10:03)

na bicom som bol vcera ale co teraz prezivam abstak ani nehovorim mohol by som si zapalit ale nie nechcem

katka (Po, 26. 1. 2009 - 16:01)

na bicom jezdím už nějaký ten rok a mohu doporučit...-zbavili mě všech alergií a ekzémů, zámětů močových cest, se kterými si doktoři nevěděli rady....zůstávám stálým zákazníkem i při oparech.

Jarda (Ne, 25. 1. 2009 - 18:01)

S tímto přístrojem jsem se setkal před 7 lety a přesně tolik let nekouřím / dříve 50-60 denně/. Po terapii na tomto přístroji jsem ztratil akutní chuť na cigaretu. Což mě velmi pomohlo v mé snaze s kouřením zkoncovat.Přestal jsem kouřit bez trápení a použití pevné vůle, kterou nemám!Je to jistě také o psychickém stavu člověka. Na této terapii jsem byl s manželkou a synem. Byl na ní i můj bratr. Všichni od té doby nekouříme!Můžu poradit - otevřete si - WWW.nekourit.cz

Jarda (Ne, 25. 1. 2009 - 18:01)

S tímto přístrojem jsem se setkal před 7 lety a přesně tolik let nekouřím / dříve 50-60 denně/. Po terapii na tomto přístroji jsem ztratil akutní chuť na cigaretu. Což mě velmi pomohlo v mé snaze s kouřením zkoncovat.Přestal jsem kouřit bez trápení a použití pevné vůle, kterou nemám!Je to jistě také o psychickém stavu člověka. Na této terapii jsem byl s manželkou a synem. Byl na ní i můj bratr. Všichni od té doby nekouříme!Můžu poradit - otevřete si - WWW.nekourit.cz

Imro (So, 10. 1. 2009 - 14:01)

Nemam s tym skusenosti ale v manuali pisu ze je to len pomocna liecba nie ze priamo lieci. ale ako sa vravi za pokus nic nedas :)

Tomáš (Út, 16. 10. 2012 - 17:10)

bacha, tento prístroj vás...To povídáš pěknej nesmysl! Vůbec to není nesmyslné jenom slaboch si odůvodňuje proč kouřit dál:-)

daska (Po, 17. 9. 2012 - 15:09)

Ahojte mozem potvrdit s priatelom sme boli na Bicom 2000 a nefajcime uz to budu 2 mesiace :. Je to super vec denne sme vyfajcili skatulku mozno aj viac takze anozaj odporucam aspon to skuste ale treba hlavne chciet :)

Tono (Út, 4. 9. 2012 - 14:09)

NEFAJCIM!!! Fajcil som 30 rokov, denne cca 30 - 40 cigariet. Pred troma mesiacmi som bol na Bicom 2000 v BA (Petrzalka). Ano, chcel som prestat fajcit. Podarilo sa! Som neskutocne vdacny. Ziadne abstinencne priznaky, nervozita a pod. Len prvy mesiac som sa niekedy citil ako male dieta, ktoremu zoberu oblubenu hracku. Dnes si uz na fakcenie takmer ani nespomeniem. Odporucam kazdemu, ktory CHCE vazne prestat fajcit!

Ondra (Po, 27. 8. 2012 - 17:08)

Byla jsem na Bicomu taky. A...Nikdo není beznadějný případ, nenechte se odradit neúspěchem. Na příště doporučuji zkoušet metodu racionálního vhledu, která nejen že je prokazatelně spolehlivá, ale navíc nabízí vrácení peněz, pokud se k cigaretám vrátíte. www.exkuraci.cz

Michela (Ne, 13. 5. 2012 - 16:05)

Koupila jsem si vouchery na slevomatu na tuto terapii, protože jsme se s přítelem rozhodli přestat kouřit. Po 10-ti letech už jsme si řekli dost, kromě spousty peněz se to projevovalo i na zdraví. Další motivací pro mě bylo plánované těhotenství.Oba jsme kouřili krabičku denně, někdy i více.Už dopředu jsme tam šli s tím, že to asi bude nějaká habaďura. Když jsme tam naproti sobě seděli, chtělo se nám pořád smát, celá ta procedura byla dost komická, ty kovové tyčinky a destičky, šňůry a ten vajgl v krabičce,který vám má pomoct přestat.No prostě komedie.:-) Absťák hned na druký den oba dva, ale tak mírný, že se to dalo úplně v pohodě vydržet. Řekla bych že třetí den byla asi největší krize a pak bylo po všem.Já nekouřím přes půl roku, jsem na to neskutečně hrdá, přítel bohužel teď zase pomalu začíná. Bez této terapie bych to těžko dala, normálně jsem to nevydržela ani den. Tato metoda je podle mě založena na tom, že opravdu zmírní ty absťáky a je to mnohem snažší zvládnout.Přeji hodně štěstí všem.

vladka pavelkov (Út, 1. 5. 2012 - 16:05)

Přestal někdo kouřit po...byla jsem na te terapii a je to perfektní věc,nekouřím už 3 roky,jen pozor,nestanem se nekuřáci,ale pořád jen vyléčení kuřáci,takže stačí jedna cigareta a jsme v tom zpět

Reklama

Přidat komentář