Reklama

Biseptol 480mg

petula (Po, 16. 6. 2014 - 21:06)

Dobrý večer,ani ja nemam s biseptolem dobré zkušenosti,dnes mi ho gynekolog předepsal na zánět močových cest,mám brát 2 najednou po 12 hodinách. Tak jsem tak učinila ,hodila jsem do sebe 2 prášky a bylo to. Od té doby jak kdyby mě prastily,mam zimnici,boli ne hlava,sotva chodím a motam se. V noci odmítám vzít další dávku a ráno mažu spet,snat mi pan dr.napíše něco jiného. Biseptol už nechci nikdy vidět....

Maryjoe (St, 19. 3. 2014 - 19:03)

Dobrý den,chtěla bych zde...Pokud je to takto dlouho - mela byste zajit k lekari, protoze to po Biseptolu pravdepodobne nebude. Po vysazeni by takove fleky mely zmizet. Pokud ne, bude problem jinde.

Ahoj (So, 11. 5. 2013 - 10:05)

Dobrý den,chtěla bych zde...Už jste v pořádku?

Jojko (Ne, 9. 3. 2014 - 19:03)

Já mám s Niseptolrm klasdne zkušenosti měl sem zanět ve varlatech a zánět močových cest a jedině Biseptol mi pomohl, a měl sem klid , když ho uživaqte musieč dostátek pit těkutín vyvarovat se slnku a světlu , nejist nic kysele a je fajn

Lenka (Čt, 25. 4. 2013 - 19:04)

Dobrý den.Moje dieťa ktoré ma 4 roky je dva dni po využívaní biseptolu a nemôže sa zbaviť pocitu únavy a nemá absolútne chuť na jedlo.myslím si že je to spôsobené biseptolom.

Petra (Po, 27. 1. 2014 - 13:01)

Dobrý den, také mám s Biseptolem velmi špatné zkušenosti - po asi třetí dávce se mi udělala hrozná vyrážka takřka po celém těle a začala jsem špatně dýchat. Okamžitě jsme jeli na pohotovost, kde mi dali dvě injekce (což pomohlo). Ráno jsem jela ke své obvodní lékařce, která mi řekla, že jsem prodělala alergickou reakci a že v žádném případě nesmím už nikdy Biseptol ani podobná antibiotika užívat, protože s každou další dávkou by se intenzita alergické reakce stupňovala. "Doktorka" z příspěvku zde v diskusi, která řekla pacientce, že podobná reakce je normální, by měla vrátit diplom....

Marianna (Pá, 24. 1. 2014 - 13:01)

Dobrý den chci se zeptat...Dobry den, chcem zareagovat na liek Biseptol 800.Nefrologicka mi ich predpisala akoze na preliecenie lebo som mala zapal obliciek. Ale ked mi to predpisala bola som uz zdrava zdoraznujem.Mala som 15 rokov. Davkovanie dvakrat denne dve tableta. Co cert nechcel po prvej davke sa mi objavili vedlajsie ucinky.. zacalo ma prehanat.. tak som lieky vysadila okamzite... O desat dni presne v noci som sa zobudila na silne palenie a svrbenie tvare a celeho tela.. Rano som sla do kostola, bolo teplo a to ma viac rozpalovalo..Dotykom som citila uz rano pupaciky.. vyrazky... Prisla som na obed domov a uz som bola cervena ako rak.. a dalsie rano som sa zobudila cela opuchnuta... takze takto liecila som sa na koznom oddeleni na alergologii, ktora zistila ze moje telo dostalo alergicku reakciu na dve zlozky z toho lieku. vyzerala som horsie ako nocna mora.. okuchnute obe oci cela tvar aj usta mi mokvali medzi nohami takisto aj za kolenami na hrudi a rukach... neprajem nikomu. pichali mi hormonalne injekcie a brala som kopec liekov a masticiek. Atopicky ekzem som dostala.. nevyliecitelne.. odvtedy preslo uz skoro 9 rokov a ja sa stale opakovane liecim na ekzem... uz sa z toho nikdy nevyliecim.. na nejaky cas to zmizne ale stale sa to vrati . otazka je len v akom stadiu a na kolkych percentach tela. takze mi znicili zivot aj lieky aj lekarka....pozor na to. mali by to stiahnut z trhu .. kolkym ludom este chcu s tymto liekom znicit zivot?

kamila (Po, 20. 1. 2014 - 00:01)

Dobrý den chci se zeptat když užívam bisepol a antikoncepci muže biseptol antikoncepci nějak ovlivnit? děkuji

Eva (Pá, 17. 1. 2014 - 20:01)

Tak si máte zjistit jestli jste alergické na antibiotika. To by mělo vysvětlovat ty vaše vyrážky.

Lenka (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Moje 17 letá dcera bere 3.den Biseptol, má vyrážku na rukou i v podpaží, ale prý ho musí dobrat , protože trpí opakovanými záněty a vystřídala už několik ATB.

Woody (Ne, 26. 9. 2010 - 11:09)

Biseptol je sulfonamid,...Když jsem mluvil s lékárníkem,protože ti vědí mnohem víc než doktoři, varoval mě před ledvinovou kolikou. To je to,jak píšete,že se usazuje v ledvinách: pěkný svinstvo! Propláchnout vodou a ven s tím z těla! Tyna píše,že ji varovali před vyrážkou!! To jsou teda dochtoři! :-)

Mary (Ne, 26. 9. 2010 - 11:09)

Biseptol je sulfonamid, čistě chemická látka.Hodně lidí má na síru v něm obsaženou alergii. Sulfonamid je špatně rozpustný a ještě hůř v kyselém prostředí: prakticky to vede k jeho usazování v ledvinách. Proto nejlepší je pít vlažnou nebo teplou vodu a hlavně pít hodně. Na mě dobře zabíral při angínách, asi jsem těch penicilínů předtím měla moc a neúčinkovaly.

Lenča (Ne, 26. 9. 2010 - 11:09)

Chtěla bych se zeptat jestli BISEPTOL 480 ovlivňuje antikoncepci cilest?myslím že ne ale tak pro jistotu:)

Tyna (So, 21. 8. 2010 - 14:08)

Mě taky nasadili biseptol na zánět močáku, někdy ve čtvrtek a dnes v sobotu, když mě propustili z nemocnice se mi potíže vrací jako by najednou přestal účinkovat. Zakázali mi vše kyselé pod hrozbou vyrážky a já teď nedůvěřivě koukám na meloun před sebou a bojím se do něj jen píchnout :)))

KACKA (Pá, 23. 4. 2010 - 16:04)

ahoj ja tedka taky beru biseptol a chtela sem se zeptat ze kdyz mi doktorka rekla nech to beru 3dny a v patek rano sem mnela posledni. muzu si v sobotu vecer dat alkohol ?

Tomáš (St, 10. 4. 2013 - 08:04)

Dobrý den, dnes mi moje doktorka předepsala biseptol a řekla mi že bych neměl jít kyselé, tatarky kečupy, zakysané věci atd, že můžů jen banýny a termixy.Zajímalo by mě však co můžu pít, jestli můžu normálně minerální vody, nebo jen obyčejnou vodu a jestli můžu čaje apod..Děkuju za odpověd

Milan (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Môžem potvrdiť že Biseptol je zatiaľ najhorší liek ktorím ma liečili. Predpísaný mi bol na boleliózu užíval som ho pred troma rokmi 21dní a následky mám stále, zničil mi imunitný sistém teraz už chodím aj na imunológiu. Celú zimu som v kuse prechladnutý od vtedy čo som tem sajrajt užíval čo trvá už tri roky.

Katka (Pá, 1. 2. 2013 - 10:02)

Dobrý den,chtěla bych zde...Také se musím přidat k názoru, že Biseptol je zatím nejhorší lék, co jsem kdy v životě používala! Během celé léčby jsem trpěla pocitem zvracení, únavou, natekly mi dásně apod. a ke konci léčby se mi objevila vyrážka typu červených fleků po celém těle, dávku Biseptolu na jeden den jsem ani nedobrala, Biseptol mi ani zcela nevyléčil zánět močových cest, na který mi byl předepsán. Každý na léky reaguje jinak, ale doporučuji Biseptol u lékaře odmítnout, předejdete tak možným poměrně velkým komplikacím.

sasa (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

biseptol mi vzdy pomohl a vubec nedoporucuju pokud vam doktorka predepise prasky at i na chripku je nebrat,asi vi proc vam je predepsala nebot po chripce muzete mi nasledky a jiny nalez ktery leci prave biseptoelm...

Markéta A. (St, 14. 11. 2012 - 17:11)

Dobrý denm,
užívala jsem teď biseptol, doktorka mi předepsala 2 balení na zánět močových cest...na ten mi biseptol opravdu pomohl. Neměla jsem žádnou vyrážku, ale bylo mi špatně od žaludku a měla jsem závratě.Postupně se mi začalo taky špatně dýchat, jako bych měla v plicích hleny, cítila jsem tlak na hrudníku a bolest. Prášky jsem ovšem doužívala, po ukončení užívání se vše zlepšilo, ale stále to není ještě v normě. Myslíte si, že to mohlo být právě biseptolem? U lékaře jsem s tím nebyla, uvažovala jsem sice, že pojedu na pohotovost, protože jsem byla celkem vyděšená, ale pořád jsem se uklidňovala, že to přejde.

Reklama

Přidat komentář