Reklama

Bolavý jazyk

vera (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

Už delší dobu mám podivnou nepříjemnou jakousi kovovou chuť na jazyku. Nemúžu to přesně popsat, ale chvílemi jako by mi jazyk trnul. Nemáte s tím?někdo skusenost? Díky za odpověď.'

marketa (St, 27. 2. 2008 - 21:02)

uz delsi dobu mam problem s jazykem.mam na nem jako kdyby nacervenale skvrny a okolo bily potah.mam pocit jako kdyby byl porad podrazdeny.mam prelecenyho bacila v zaludku a mam to ted jeste horsi.mate nekdo neco takoveho?dik za informace.

marketa (St, 27. 2. 2008 - 21:02)

uz delsi dobu mam problem s jazykem.mam na nem jako kdyby nacervenale skvrny a okolo bily potah.mam pocit jako kdyby byl porad podrazdeny.mam prelecenyho bacila v zaludku a mam to ted jeste horsi.mate nekdo neco takoveho?dik za informace.

aja (Út, 5. 2. 2008 - 18:02)

Už druhy den mám takové štiplavé červené fleky na jazyku,vubec nevím co to může být,už týden jsem nemocná,může to být tím?trochu mám strach z čeho to může být'

Dáša (St, 30. 1. 2008 - 08:01)

Už několik měsíců mám problémy s krkem - pořád mně tam něco pálí, tlačí...pocity hlenu, nevím jak to správně popsat. Byla jsem na vyšetřená na ORL a na výtěrech z krku - a vše je naprosto v pořádku. Někdy mám pocit jakoby hnisu v krku - prostě nepříjemné pocity a už opravdu nevím co s tím. Zkoušela jsem na doporučení lékaře kloktat Vincentkou, solí nebo šalvějí - ale bez výsledku. Někdy mě bolí a pálí jazyk a dělá se mi na něm nějaká vyrážka( většinou po citrusech) - a potom sama vymizí. Nevím , co s tím, je to velmi nepříjemné - poraďte , prosím. Děkuji'

příroda (So, 5. 1. 2008 - 19:01)

O jazyku zde na doktorce
http://zdravi.doktorka.cz/diagnostika-podle-jazyka/

Kozel (So, 5. 1. 2008 - 15:01)

Jazyk je místem reflexních plošek orgánů .Při pruše je nutno , pokud dobře zavírá cardie/klapka hltan-žaludek/ příčinu hledat v suvisejícím orgánu . Této skutečnosti se velmi úspěšně využívá při diagnostice . řinejmenším jako nepřímého důkazu .isté je , pokud příslušný orgán neplní funkci problém přetvává , nebo recidivuje .'

lord (Pá, 4. 1. 2008 - 21:01)

ahoj
treba zistit zdroj problemu. Najprv by som si dal vyšetriť krv u obvodnej /alt -pečenovy test,helikobakter a rovno si daj vyšetriť aj cholesterol, ked tam uz budeš.
Asi po tyždni Vam obvodna povie co a ako, ale medzitým mozete zajsť k svojmu zubarovi - niekedy je tento problem sposobeny aj premnoženými bakteriami v ustnej dutine - najme pri zapalených dasnach - zubny kamen -stomatolog može odobrať tiež vzorku slin a poslat do labaku. Dalsim zdrojom problemu može byť v žaludok-helikobakter:zduvanie, meteorizmus,grganie,hekotanie alebo v krk- zdurene uzliny, ale to už urči Vasa obvodna pod?a krvnych testov, ci mate ist este na krcne a gastro.'

paja (Út, 11. 12. 2007 - 17:12)

bolí mě jazyk vzádu na stranách myslim že sme si na něm natahlatřeba sval třeba sem se příliš cucala.. jo boli mě to i připiti jinak když snim nic nedělam ne.. neite čim to je..'

Jana Slavíková (St, 7. 11. 2007 - 12:11)

Dobrý den. Moje matka má problémy již třetím rokem s jazykem. Nejprve se jí dělaly bolavé afty na stranách jazyky, teď má pocit pálení na špičce jazyka a horního patra (popisuje to jako když se v puse opaříme). Navštívila včechny možné lékaře - ORL, zubní, interna,...Nikde ji neumí pomoci. Trápí se a my nevíme jak ji pomoci. Můžete mi poradit? Díky moc.'

Alena Klementov (Pá, 12. 10. 2007 - 20:10)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,mám asi měsíc bílé skvrnky na boku jazyka,trochu to bolí,ale vydržet se to dá,jinak mě pořád jazyk pálí a puse se my dělají takové vodové pupínky,někdy na dásni i uvnitř na rtu.poraďte.Děkuji'

Petra Jandourko (Út, 9. 10. 2007 - 14:10)

Dobry den.chtela sem zeptat,jak lecit muj jazyk..mam bile mapy a nekdy i bile skvrnky na spicce jazyka.mam je uz mesic..vyzkousela sem nejist kysele ovoce jako grapy,pomerance atd..a nezabralo kazdej den rano stejne problemi zase bile mapky a bile skvrnky..dekuji za odpoved.

Návštěvník (St, 19. 9. 2007 - 12:09)

Praskliny znamenají nějaký problém uvnitř těla zkus si udělat test z jazyka zdarma na www.patentnimedicina.cz'

... (Út, 18. 9. 2007 - 17:09)

Dobry den mam problem s jazykem.MAm na nem praskliny co s tim?

Návštěvník (Út, 19. 6. 2007 - 20:06)

zkus si přečíst stránky www.candida.unas.cz'

tomáš (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

dobrý den mam problém, na jazyku se mi udělali takové bílé pupínky, nijak nebolí, ale mam je tam, ted mi přijde že něco podobného se mi dělá na obličeji, neporadíte mi co s tím? děkuji za odpověd'

Návštěvník (Po, 30. 4. 2007 - 18:04)

nech si na imunologii natestovat candidu,každý kdo má bílí jazyk ji má a dělá tyto problémy,bílé bradavičky,bílí povlak rozpraskaný jazyk atd.Jinak www.candida.cz'

Miroslava (Čt, 26. 4. 2007 - 14:04)

Dobrý den, již 2 měsíce mě pálí v ústní dutině a rty. Mám po vyšetřeních u stomatologa, ORL a interním vyšetření, kde mě vyloučili všechny příčiny a bylo mi sděleno, že to mám psychosomatické a byla mi doporučena návštěva psychiatra. Dnes jsem tam byla a dostala léky na depresi, tak jsem zvědavá na výsledek. Pokud má někdo podobnou zkušenost, ať mi napíše na můj email mufinkamuf"xseznam.cz Děkuji za každou pomoc a odpověď.'

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2007 - 20:02)

chlastejte

evik (Út, 8. 8. 2006 - 20:08)

dobrý den už nějakou dobu mam na jazyku takové bílé pupínky, nebo bradavčky, nevím jak to nazvat, nevíte co by to mohl být? děkuju za odpověd'

Reklama

Přidat komentář