Reklama

Cévkování

Teddy (Út, 28. 3. 2017 - 12:03)

Ahoj, také se cévkuji. Používám SpeedCath od Coloplastu, jsou už "naložené" ve fyziologickém roztoku a dobře kloužou. Jinak desinfekci Skinsept Mucosa. Takhle mi to doporučil a předepsal urolog a je to ok. No jen to cévkování dost nesnáším. Kolikrát denně se cévkuješ? Mně ze začátku nestačilo těch 5 cévek na den, co hradí pojišťovna. Zlepšilo se to po lécích Vesicare a Betmiga, jenomže Betmiga teď přestala být hrazená, tak uvidíme, co dál, ještě dobírám balení. Jinak naštěstí se už necévkuji pořád, ale jen jednorázově při akutní retenci, močák se trochu zlepšil. Tak ti moc držím palce, ať najdeš něco vhodného.

Lorenc (Po, 27. 3. 2017 - 14:03)

Ahoj. jsem vozíčkář, jednorázově cévkuji. Sháním gel, aby byldezinfekční, ale i s hojivou složkou. nějaká rada či doporučení. Cévky používám kvalitní IQ Cath s gelem (bohužel mám pocit, že tento gel nic neobsahuje -alespoň jsem nic nenašel) i namáčecí (pro ty namáčecí bych uvítal radu na dezinfekční roztok). Dík T.

roman (Čt, 17. 11. 2016 - 14:11)

Musím jít na urologické...neboj neboli to vubec a korat to je trochu neprijemne

skala (Út, 27. 9. 2016 - 10:09)

Byl jsem nedávno v nemocnici...Ahoj Dědku, a všetci tu...ano Dědku, chápem ťa. Aj ja som tak kedysi začal...cievkovali ma v nemocnici, strašili už vopred, že to možno bude "trochu" bolieť...nebolelo ma to vôbec, naopak ma to tak vzrušovalo, že som sa dostal do trápnej situácie... Potom som to doma chcel skúsiť sám, skúsil...hneď som sa urobil...potom som to skúšal celé roky...ako akýsi občasný doplnok erotických hier ma to vždy strašne vzrušovalo...skúšal som to aj s partnerkou, ju to tak nevzrušovalo ale občas mi to "dožičila. Skúšali sme spolu kadečo, cievky si už roky vyrábam sám, "na mieru". No dnes po cca 30 rokoch musím povedať, že dnes ma to už tak nevzrušuje. To čaro opadne, ako každé iné...takže keď sa dnes občas zacievkujem...a chodím s cievkou po byte, idem do obchodu, kúpem sa v bazéne, šoférujem auto.....a všetko tak bežne, tak dnes z toho mám už len asi taký príjemný pocit, ako má ženská keď má vnútri venušine guličky. Na orgazmus mi to už nestačí, už je to len ako akési príjemné nabudenie

DĚDEK (Ne, 21. 8. 2016 - 07:08)

Byl jsem nedávno v nemocnici a nesměl jsem chodit, proto mi dali cévku. No zpočátku nic moc. Nebolelo to , ale bylo to lehce nepohodlné. Jenže jak plyne čas , začíná se mi stýskat a docela bych to zopakoval.
Dědek

marek r (Čt, 26. 12. 2013 - 14:12)

já byla cévkovaná po...nebolí cevkovaní

Roman (Po, 16. 9. 2013 - 14:09)

Dnes jsem si zavedl...Mám pocit , ze píšete o nejake jiné cevce. Zádný pocit blaha, zádný pocit stimulace prostaty. Pouze bolest při zasouvani, ted když tam je, tak pocit bezmoci a strach z toho az se bude vytahovat

Olda (Pá, 22. 1. 2016 - 13:01)

Cévkování je i pro chlapa brnkačka,je to jen mírně nepřijemné ale ne bolestivé ale když máte zánět močových cest tak je cévkování živé peklo.To jsem málem vylít z kůže.Děkuji za pozornost O.

tik (Čt, 25. 6. 2015 - 21:06)

Ahoj.Jelikož jsem zdravotní...Ahoj je tu nějaká sestra která zvládne vycévkovat chtěl bych to zažít. Pište na email [email protected]

Irena (Út, 5. 5. 2015 - 07:05)

Hledám šikovnou...Já tě vycévkuju, že se z toho posereš. Zeptej se Jakuba.

tik (Po, 4. 5. 2015 - 21:05)

Hledám šikovnou ženu/slečnu nejlépe se zdravotním vzděláním. Chtěl bych se od ní nechat vycévkovat. Já nabízím totéž zda by to chtěla (není podmínkou) vše diskrétně!!! pište na e mail [email protected]

Aquilegial (Po, 23. 2. 2015 - 22:02)

Nevíte zda a kde se dá sehnat návlek na nohu jako je v tomhle videu? https://vimeo.com/9165454

Gandalf (Ne, 23. 11. 2014 - 19:11)

Vrátil jsem se sem po roce a...Moje prvni cevkpvani se mi moc libilo a kdyz mam chut tak mi ho pritel udela.Pak ho delam ja jemu.

Skala (Ne, 1. 6. 2014 - 15:06)

Romane, Laurente,je naozaj niečo iné zavádzať cievku sebe alebo partnerke v rámci erotických hrátok, a niečo iné robiť to v nemocnici ako bežný pracovný výkon. Prirovnal by som to napríklad k dvom prstom v pošve pri gynekologickom vyšetrení a pri sexe alebo masturbácii.....tiež je to to isté - a nie je to to isté. Nielen tvoje vnútorné nastavenie, ale aj psychická pohoda a uvoľnenie, dostatok času - žiadna nutnosť mať cievku za 30 sekúnd zavedenú....možnosť doslovne sa s tým pohrať, nájsť vyhovujúcu hrúbku cievky - nie prvú z kraja....a potom nemusí byť žiadna krv a žiadne pálenie pri močení.

Hospital (So, 24. 5. 2014 - 16:05)

Teda nechápu, jak se to...Při zavedené cévce doporučuji pít hodně tekutin. Pálení v močové trubici časem zmizí.

Laurent (St, 16. 4. 2014 - 23:04)

Teda nechápu, jak se to někomu může líbit. Včera mi dali v narkóze cévku při jakémsi vyšetření. Měl jsem ji 24h a bál jsem se pohnout. Hned to pálilo. Vyndání celkem šlo. Sestra odsála z balonku tekutinu a cévka byla hned venku. Teď je to 18h, co cévku nemám, ale když jdu močit, tak mi vystříknou slzy na až zeď, jak to děsné pálí. Zlatej zubař. Tam když chci, dá mi injekci.

Jirka (Pá, 30. 7. 2010 - 09:07)

Nechapu co to tu nekteri pisou za pi*oviny! Proc by nesla zavest cevka pri erekci!? Kdyz ji mate zavedenou treba mesic, myslite ze se vam za tu dobu ani jednou nepostavi?!!! Normalne jde zavest, je ji treba zasunout vice, ale jde to uplne v klidu! Sam jsem to nekolikrat praktikoval! Nejlepsi to je udelat chvili pred vystrikem, kdyz onanujete. To je potom takovy orgasmus ze strikate i to co uz tam neni :o))) Jen je treba dodrzovt higienu a pouzit mensi cevku CH14 je idealni. Kdyby mel nekdo jeste nejaky dotaz tak piste na [email protected]

Radek (Čt, 4. 3. 2010 - 04:03)

Jdou tedy cévky normálně...Cévky kupuji od www.zpeliska.cz, dále je třeba koupit sterilní rukavice, gel Mesocain a fyziologický roztok na naplnění balonku cévky, též injekční stříkačku.

Jestli chceš vědět více, napiš prosím na [email protected]

R

Marcel (Čt, 4. 3. 2010 - 01:03)

Jdou tedy cévky normálně koupit v lékárně? Nekoukají na Vás divně?
A jaké přípravky k tomu ještě přikoupit? Tedy jakou dezinfekci a jaký lubrikační gel?
Díky

i (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Cévka při erekci zavést jde. Jen musí být delší.

Reklama

Přidat komentář