Reklama

Cévkování

Radek (St, 12. 1. 2011 - 15:01)

božéé :Dnám pacienti v...Děkuji zdravotní sestře, že napsala..Jaký je Tvůj názor na domácí cévkování (ve sterilních rukavicích, s Mesocainem atd.).

Radek

zdravotní sestr (Út, 11. 1. 2011 - 17:01)

Musím jít na urologické...božéé :Dnám pacienti v nemocnici nadávaji za nudecene zavadení cevky a prijemne jim to neni ale jak koukám tak něktreří tetnto poměrně složitý výkon provádejí i doma..

žena (Čt, 27. 12. 2007 - 17:12)

Chtěla jsem se zeptat pánové,proč a k čemu je to cévkování dobrý.To jste nějak nemocní,či to děláte z libosti.Ptám se vás s čisté nevědomosti.Děkuji

josua (Čt, 27. 12. 2007 - 16:12)

Byl jsem na urologii na vyštření prostaty,doktorka ji tak dlouho prohmatávala, až jsem ejakuloval, sestříčka to se zájmem pozorovala, pak mi doktorka řeka ,že mám zbytněnou prostatu. je takové vyšetření s ejakulací normální?

Pavel (Pá, 14. 12. 2007 - 16:12)

Souhlasím se Skalou, u mne při zavádění cévky dojde pravidelně k erekci a po několika opakovaných pohybech cévky v prostatě k silné ejakulaci. Je to docela příjemné, ale doporučuji tenčí měkkou cévku CH12 až 16 latex nebo silikon Thiemann (se zahnutým hrotem). Je to taky účinný cvik, jak se naučit oddálit a ovládat ejakulační reflex pro ty, kterým se ejakulace dostavuje příliš rychle.

Skala (Čt, 13. 12. 2007 - 11:12)

Ano, Niku, môže dojsť k erekcii a je pritom možné ejakulovať, to nerobí problém. Rovnako je aj možné mužovi pri erekcii zavádzať cievku (mäkkú) bez problémov, len pri tuhej, tzn. kovovej môže pri erekcii byť problém so zavádzaním. Ale ak už má muž zavedenú tuhú kovovú cievku, aj vtedy môže dojsť k erekcii aj k ejakulácii bez problémov.

nik (Út, 11. 12. 2007 - 21:12)

zajimalo by mě zda může dojít k erekci při zavedené cévce a je-li možné ejakuovat.

nik (Út, 11. 12. 2007 - 21:12)

zajimalo by mě zda může dojít k erekci při zavedené cévce a je-li možné ejakuovat.

Skala (Čt, 18. 10. 2007 - 09:10)

Jo, Aneto, viem, že po takejto skúsenosti mi neuveríš, keď ti poviem, že cievkovanie nemusí bolieť vôbec, ak je vykonané s citom, oh?aduplne a bez časového stresu, ak je použitá správna hrúbka cievky a nie prvá z kraja atď.... že cievkovaná osoba niekedy zistí, že už má cievku v mechúri až pod?a toho, keď zacíti ako jej/mu začal odtekať moč. Uveríš, že aj tak sa to dá? Asi nie...ale je to tak.

aneta (St, 17. 10. 2007 - 15:10)

nevím vo vám kdo co dělal ale cévkování jsem zažila a je to šílena bolest kterou bych nechtěla znovu zažít.

bingo (Po, 23. 7. 2007 - 18:07)

ahoj nelo, jestli to chceš vidět v přímém přenosu tak se ozvi na yluky"seznam.cz a já ti to ukážu na PC přez vebovou kameru . bingo

Mlčoch (Po, 23. 7. 2007 - 13:07)

http://www.youtube.com/watch?v=IyIjGyfwezc&mode=related&search=

Borek (Po, 23. 7. 2007 - 13:07)

Pokud jste ještě nikdy nebyli na youtube.com, musíte si v rámci registrace zvolit přihlašovací jméno a heslo. Aby to fungovalo, je samozřejmě nutné mít pro stahování videa dostatečně rychlé připojení do internetu, např. ADSL, Chello a pod. V žádném případě Vám to nepůjde na klasickém telefonickém vytáčeném (dial up) připojení. Uvedená videa jsou přístupna až od 18 let, a proto před jejich spuštěním musíte toto potvrdit kliknutím na tlačítko Confirm Birth Date. Systém YOUTUBE si zkontroluje Váš věk podle roku narození, který jste zadali při registraci.

yluky (St, 18. 7. 2007 - 21:07)

hledám nějakou sestřičku a potom pacientku která by mě cévkovala .Moc mě to vzrušuje ,nebaví mě si to dělat sám a manželku to nebaví.yluky"seznam.cz

nela (St, 18. 7. 2007 - 19:07)

a mě taky? díky moc

bingo (St, 18. 7. 2007 - 17:07)

nejde mi to spustit ,asi se musím zaregistrovat nebo co ,poradíš mi?

bingo (St, 18. 7. 2007 - 17:07)

ahoj nejde mi to spustit,poradíš mi .Asi mi to ukazuje že se mám zaregistrovat

kirik (Po, 16. 7. 2007 - 15:07)

Ja jsem to zkoušel kdysi a nejak se mi to nedařilo.(asi jsem tu cévku málo namazal lubrikačním krémem,ale kdo ví?)Nenašla by se proto nějaká dobrovolnice, co by mě zasvětila?Popřípadě dobrovolník? Pak bychom si to mohli udělat navzajem... Kdyžtak písněte na: ja.kirik"seznam.cz

Borek (Pá, 13. 7. 2007 - 16:07)

Oprava - spávný text je: female catheterization

Borek (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u ženy urologem, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: female cathetrisation

Reklama

Přidat komentář