Reklama

Chiropraxe

HelenaK (St, 6. 11. 2013 - 16:11)

Chyropraktik je...Dobrý den, potřebuji najít nějakého chyropraktika ve Středočeském kraji, bolesti zad nepřestávají po obstřicích ani po 10x infuzi, moc moc děkuji,Helen

Alenka (Po, 13. 4. 2015 - 22:04)

Jo jo,bylinkářů si velmi...Chiropraxe je těžká záležitost, jezdlili jsme k Dr. Malinovi do Františkových lázní mnoho let. Bohužel za posledních několik let až desetiletí se zkazil. Nejen po strnce odbrné, ale i lidské. To je veliká škoda. Naštěstí lázně mají dnes vetší výběr lékařů (odborníků).

Dalibor (Po, 13. 4. 2015 - 19:04)

Tak to ti gratuluji. Pokud je...Jo jo,bylinkářů si velmi vážím a snažím se o bylikách naučit co nejvíc.Ono je vlasntně velká část léčení hlavně to,nejíst kde co a to se týká léků i syntetiských potravin.V podstatě jsem pochopil hlavně to,že nejlepšího lékaře má každý sám v sobě.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 19:04)

Kašli na to,já zas docela...Tak to ti gratuluji. Pokud je člověk připraven, tak pak jde skoro vše... Jako asi 14 lety kluk jsem chodil v přírodě se starým bylinarem, který mi vše vysvětloval na místě. Jen škoda, že jsem pak měl jiné zájmy, a nechodil déle. Ale,zůstalo to ve mě, a pak jsem se k tomu vrátil později. Díky vám, Pane Vechete...

Tak (Po, 13. 4. 2015 - 18:04)

Kašli na to,já zas docela...to je fajn,že si dokážeš léčit potíže sám a i okolí si toho všimlo.

Dalibor (Po, 13. 4. 2015 - 18:04)

Omluva za překlepy, ale...Kašli na to,já zas docela neovládám pravopis.Já se bavím celkově o těchto věcech a taichi je jdna s toho,co jsem okrajově poznal.Ono je kolem nás spoustu zajímavích věcí,stačí si jich jen všimnout.Před 5 lety jsem o tom nevěděl nic,svůj osud svěřoval rukám lékařů a dnes si všechno léčím sám a v podstatě jsem zdravotní stav zlepšil natolik,že už ani léčit nemám co.Dokonce i dost lidí s rodinného kruhu,si všimlo,že spoustu zdravotních potíží lze řešit jinak,než do sebe cpát srajdy s lékárny a léky si začaly vyrábět sami s darů přírody,nebo hledáme pomoc u léčitelů,než u lékařů a to se zatím vyplácí nejvíc.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

Omluva za překlepy, ale nejak blbne technika.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

Jinak pokud bys chtěl něco probrat, písni [email protected]

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

Píšu jen své zkušenosti s...To vím dobře. Před dvěma lety jsem se praštil do kolene a to dost, bolest, pak to polevilo a pak znova. Vyšetření a že mám navrženy meniskus a jedině operace. Maroda jsem,hrál o čas a léčil se sám energii a dělal si ohnivé masáže. Odmítl jsem operaci a vyléčil si to sám.je spousta věcí co pomáhají jen některé kombinovat není dobré a některé naopak.Ale bavila jsme se o taichi tak proto jsem to psal.

Tak (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

Píšu jen své zkušenosti s...na ten spánek by se mi to také hodilo,často trpím nespavostí i probouzením se.Je fajn,pokud to takhle někomu hodně pomohlo.

Dalibor (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

by mě zajímalo,jak jste se...Já se k tomu dostal náhodou, ruplo mi v zádech a on mi je vyléčil.Od té doby mě zajímá vše kolem alternativní medicíny.

Dalibor (Po, 13. 4. 2015 - 12:04)

Aha,tak buď mě zkousis nebo...Píšu jen své zkušenosti s tímto,nejsem odborník a nijak velké zkušenosti nemám.že je kuji pro pokročilé vím,on mě naučil jen základní pečeť(aspoň to tak nazval)která se mi velmi hodila po plastice kolene.Jestli víš,je to v podstatě jedna s nejbolestivějších operací a mě stačilo se uvolnit,začít meditovat pomocí kuji kiri a bolest byla pryč.Hlavně se mi pomocí této techniky podařilo kdykoliv usnout.Prostě mě naučil pár moc dobrých věcí,které v životě běžně využívám ku svému prospěchu.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 12:04)

Kuji kiri... Nějak mi to blbne...

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

Aha,tak buď mě zkousis nebo tvůj učitel neví co je taichi a plácat páté prez deváté. Pak se nedivím kuji kari nepatří do taichi ale do ninjutsu, a je to pokročila technika s kterou se rozhodne nezačíná.

Dalibor (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

Upravovat a třeba nevědomky...Ivane v podstatě s tebou souhlasím,však mě hned naučil kuji-kiri,meditovat atd a toto už žádnou neplechu nedělá a taky mi to dělá dobře,jen je to slabší.

Ještě (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

by mě zajímalo,jak jste se k tomu dostali? Každému z vás to jako pomohlo? Proč zrovna taichi?

Jak (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

Ale to by musel člověk...píšu Ivane,člověka to musí především bavit a někteří chlapi,pokud mají těžkou fyz.práci,těžko potom upnou ke cvičením.

Když jsem (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

byla mladší,tak mě zase hodně brala kalanetika,kterou jsem cvičila každý den při videu.Nešlo o hubnoutí,ale člověk se nezadýchal a opravdu se cítil dobře.Ale je mi právě záhadou,že i cvičení může ublížit-pokud se cvičí špatně.Musí to bavit,to je jasné,k tomu se nedá nutit.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

Ale to by musel člověk cvičit každý den intenzivně, a na to jsou lidé líní. Tak se to ani projevit skoro nemůže.

Ivan (Po, 13. 4. 2015 - 11:04)

Upravovat a třeba nevědomky měnit

Reklama

Přidat komentář