Reklama

Daňové přiznání za r.2007

Pokud (St, 20. 2. 2013 - 09:02)

zdravím, měl bych dotaz - v...jsi živnostník, tak musíš. i kdyby to byl jenom 1 den.

pon (Út, 19. 2. 2013 - 22:02)

zdravím, měl bych dotaz - v roce 2012 jsem pracoval pouze 1 měsíc a to pouze v lednu. Pak jsem nastoupil na up, kde jsem byl po zbytek roku. Musím podávat daň. přiznání? Jinou výděl. činnost jsem neměl.

Návštěvník (Po, 18. 2. 2008 - 11:02)

a

jana (Pá, 15. 2. 2008 - 12:02)

to Marek: zkoušela jsem rozkliknout akorát odkazy na adresy, které by to měli povolit, ale dostala jsem se pouze na stránky v angličtině - což je pro takovýho "samouka jako já" absolutně o ničem. Také jsem narazila na příspěvek nějakého právníka, který ten problém se stránkami daňové správy popsal s výsledkem, že je to ve své podstatě pro pokročilé uživatele PC. Takže obyč lidi maj smůlu.

'

marek (Čt, 14. 2. 2008 - 22:02)

Jano tohle je bezpecnostni opatreni, kdyz se ti to ukaze, staci tam kliknout na text nebo ikoknu povolit pop up je to jakoby nove okno, tak nevim jak to vypada, jelikoz na pocitac nevidim. Ale i tak si byla uspesna, takze. A antitalent, urady bych strilel za jejich web.

jana (St, 13. 2. 2008 - 11:02)

Lostris: Dík, zkoušela jsem dané stránky, ale znovu mě to vhodilo na českou daňOVOU SPRÁVU a jeliklož nejsem až tak dobrý počítačový expert tak jsem se zasekla. Prý můj PC má zablokovaná Pupokna (nebo tak nějak). Omlouvám se - moc tomu nerozumím. Ale narazila jsem na adresu http://data.idnes.cz/soubory//fi_osobní/A070313_AMR_DZPVZP06H.XLS . Tam se mě to podařilo vyplnit - zobrazil se klasický formulář. Stačí zadat dat a on to spočítá. Takže jen doufám, že to bude správně. Kdyby jste náhodou někdo věděl ještě o jiné možnosti budu ráda (pro jistotu). díky moc'

marek (Út, 12. 2. 2008 - 20:02)

Ahoj, jen asi bude potreba el. podpis, a vytvoreni nejakeho uctu na jejich strankach. Pokavad by si mela el. podpis, staci pdf nebo doc a posalt v priloze.
Ja se jen zeptam, kdyz sem si vydelal 4200 a prerusil zivnost, musim odevzdavat dan. priznani? Pracuju u jedne firmy, ale na sebe sem si vydelal jen 420.

Lostris (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Zkus stránky fin. úřadu, kam spadáš, pokud nějaké mají. Někde to prý takto jde, já to ale ještě nezkoušela.'

jana (Út, 12. 2. 2008 - 07:02)

Jde o trochu nezvyklé, ale aktuální téma. Prosím o radu , kde lze on-line vyplnit formulář k dani z příjmu za r. 2007 a následně vytisknout či přeposlat. Našla jsem něco podobného na stránkách ministerstva financí , ale nelze to rozkliknout. Dík za pomoc.'

Reklama

Přidat komentář