Reklama

Dlouhé nehty

Blanka (Pá, 10. 12. 2010 - 01:12)

Ahoj Leono a všechny...Chtěla bych vědět, co si o tom myslíte. Protože vám asi přijdu staromódní. Já si upravuju nehty do obloučku (1960), lakuju je vínovým, nebo červeným lakem a mám je dlouhé aspoň jeden centimetr. Moc se mi to líbí a je škoda, že teď se to nenosí. Určitě to nebudu měnit.

Žaneta (Čt, 2. 12. 2010 - 19:12)

Už jsem to psala dřív. Ted...Ahoj Leono a všechny holky.Vaše příspěvky
o dlouhých nehtech jsou bomba.Byla bych moc ráda,kdyby se mi některá z Vás ozvala.
Jenže jak sleduji, Vaše příspěvky jsou dost staré, ale i tak...

waranek_Nailist (Čt, 25. 11. 2010 - 12:11)

Tak co se to děje...že se tu nic neděje???
Potřebujete snad dámy povzbudit???

waranek_Nailist (Pá, 19. 11. 2010 - 12:11)

No ano...také bych rád postřehl tak dlouhé nehty...nejlépe v reálu...a prosimvás, co s tím srazem drápkatých slečínek???Rád Vám drápky ohodnotím...pokud budete chtít, pokud ne, postačilo by Vá třeba osobní pochválení...
Nějaký důkaz Líbo, by se jistě hodil, aby jsme zde nemuseli pochybovat...a to máš nehty své pěstěné, či nastavované gelovky???

Simona (Út, 16. 11. 2010 - 20:11)

longnails, souhlasí s tebou. Také bych nohla napsat, že nosím 15 centimetrové nehty, které mně v ničem neomezují ba naopak se, že se mi všechno dělá lépe díky těm nehtům. Pravda to není, proto sem nepíši žádné bláboly. Těch je tu dost.

longnails (Út, 16. 11. 2010 - 19:11)

To je hrozně jednoduché napsat sem takovou věc jak jsi napsala, ale pokud sem nedáš fotku svých 8 cm nehtů, tak ti uvěří jen málokdo, zvlášť když sem píší i pochybní lidé co si hrozně vymýšlí.

Líba (Út, 16. 11. 2010 - 09:11)

A já mám přesah nehtů 8cm.

Terezka (Pá, 12. 11. 2010 - 16:11)

Do 6 třídy. A ty? Pěstování drápků to dá docela práci a hlavně, aby se nezlomili. Nevím jestli mi úči závidí dlouhé nehtíky. Jakou provokaci s nehty myslíš? Simono, to máš fuk já také ještě neviděla 12letou holku s 3 cm.

Simona (Pá, 12. 11. 2010 - 15:11)

Hm 3 centimetrové nehty ve 12 letoch? To jsem ještě opravdu neviděla. Jediná asi nebudu.

waranek_nailist (Pá, 12. 11. 2010 - 15:11)

Tak to se mi moc líbí, že je chceš nosit i přesto všecko s účama...a i přesto jakou práci takové pěstování obnáší...a do kolikátky chodíš??Že stále remcají...nejspíšě Ti je závidí že???
A máš pro nás schovány i jiné provokace s nehty krom poťukávání???Ikdyž tot je to nej..:o))

Terezka (Pá, 12. 11. 2010 - 14:11)

Na úči bych se klidně vyprdla kdyby tolik nermcali a ráda, bych nosila nehty minimálně 1cm. Když by to šlo tak i delší možná i ty 3cm. O letních prázdninách jsen je měla 1,5cm, ale v září jsem je musela ostříhat a nyní je mám jen 2-3mm. Těch si úči moc nevšimaj. Jasan, že snimi ráda poklepávám třebas o stůl nebo o slínku.

waranek_Nailist (Pá, 12. 11. 2010 - 09:11)

Tyjo Tereez...tak ty máš celou rodinku takto drápkatou...to je fajn...ale u Vás ych asi žít nemohl, akorád bych jen pozoroval nehty...a já myslel, že máš taky delší dlouhé nehty...jaké máš tedy nehty???A ráda s nimi poklepáváš třeba o stůl nebo skleničku???
A hele, na učitelky se vyprdni...pokud jsi chytrá, můžeš mít dlouhé nehty...když si na tebe zasedne kvůli tomu že máš pěkné nehty, tak jí to stejně vždy natřeš, protože budeš všechno vědět...přeji hodně školních a ktomu pěstěných úspěchůů...

waranek_Nailist (Pá, 12. 11. 2010 - 09:11)

Milenko...máš pravdu...pokud si chce žena pěstovat své nehty, měla by s pěstováním začít již v tak brzkém věku...jelikož nehty jak dospívají, tak se zpevňují a takové ženy se později mohou pyšnit luxusními vlastními drápy...a nepotřebujou si je chodit někam za peníze doplňovat a ošetřovat...jednou , dvakrát za týden si k nim na 1,2 hodky sedne....nabrousí si je, nalakuje, vyšperkuje a může se s nimi jít chlubit...a samozřejmě s nimi provokovat...

waranek_Nailist (Pá, 12. 11. 2010 - 09:11)

Téda děvčátka drápkatá..velice mě těší Vaše konverzace ohledně vašich nehtů a taky nehtíků vašich příbuzných a blízkých...
Laurí, no teda, tak to s tím boucháním a klepáním zas tak nepřeháněj...ať si netrpíš bolesti...ale vlastně když Ti ro¨stou tak rychle, zase to tak neva...
chtěl bych moc vidět takové mladé drápky, musejí být úžasný...a vidět je v pohybu je jistě okouzlující...A Laurinko mohla by jsi si drápky pro názornost vyfotit pro mě?...:o)))...opravdu bychse chtěl podívat na to o čem tu píšeš...a odkud nám prosím píšeš???

?? (Čt, 11. 11. 2010 - 22:11)

K čemu vám jsou ty dlouhé nehty.

Milena (Čt, 11. 11. 2010 - 22:11)

Ve 12cti to je nejvyšší čas mít dlouhé nehty a aspoň nějaké naličké tetování a piercing. Jitky nehty jsou v naěm státě hodně neobvyhké, ale proti gustu žádní dišputát.

Terezka (Čt, 11. 11. 2010 - 21:11)

!!-koho máš jako na mysli? S drápky se to dá všechno naučit.

! ! (Čt, 11. 11. 2010 - 21:11)

A kdo jí utírá prdel ? S takovejma drapákama si ji nemůže sama utřít!!Zato ale se ji dobře budou odstraňovat kaštany !!!

Terezka (Čt, 11. 11. 2010 - 21:11)

Holky a co říkáte na drápky české rekordmanky Jitky Geislerové?

Terezka (Čt, 11. 11. 2010 - 20:11)

Tetka nosila drápky, ale jestli je ještě nosí tó nevím. Jo babča také nosí delší. Zatím bych byla ráda i za 1cm dlouhé drápky jako Laura. Časem by se vidělo. Lauro docela ti ty drápky závidím. Jak dlouhé geláče nosí tvoje mamča a ůči vůbec neremcají na tvoje drápky a na geláče kámošek ve třídě? Babče stávají vlsy na hlavě, když mamča s drápky o něco poťukává nebo škrábe a ona slyší ty zvuky. Já už jsem zvyklá.

Reklama

Přidat komentář