Reklama

Duchovní cesta

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

Ja som blud/icka

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

A jsem elektrickaaaaaaa

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

Ale ja ne, mily pratele. Ja jsem totiz Lokomotiva s prehazovackou !!

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

A je blud,
B je blud,
i ty mila d,
i ty jsi blud.
I Q je blud :o)
L i O stejne jako K, M, T, I V A
Vsechno je blud.

:o)

Qellogathi (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

Ovšem... cokoliv, může být zřeno jako "já" není pravou totožností. Když TO vyvstane jakožto "Já", nevyjadřuje se to "jsem to já". Tam se nic s ničím neztotožňuje. Vše je zřejmé.
Kdokoliv říká to je mé já, říká nesmysl. Poukazuje jen na projev. Když se někdo stratí v Já (v átmanu), přestane se átmanem zabývan, ani popisovat se v rámci átmanu. Začne ukazovat směrem k projevenu a začne říkat co všechno je blud.

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

...od ducha k duchu,
stale je tam to ucho...
sakra:)

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

Ja v nej vidim samu seba,
hravu potvoru
s prichutou hororu.

Na jednom pleci Anjel,
na druhom Diabol
.)))
Sme dva v jednom,
vsetci:):):)

Qellogathi (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

Tys už někdy viděl, aby někdo popsal absolutno z neskutečna? (:
Bylo to určeno pro pochopeni.
Cokoli může být popsáno v tomhle vědomí, nebo kdekoli a jakkoli, je jen opisem a vzpomínkou? No, nejblíže vyjádřeno, může zbavit tendencí k vidění předmětného světa a utopení "vidícího" ve "vidícím".
Ale, vidící, je naprosto pasivní aspekt, "za" projeveným, aktivním bytím. V BYTÍ je nemožné ho popsán jinak než možnostmi které bytí má. A pro BYTÍ je NE-BYTÍ naprosto neznámý aspekt skutečnosti.
Všechny snahy lidí tudíž vedou nanejvýš k vyladění - principu vritti, aby se zklidnil a udělal "zrcadlo" ve kterém se pak vidící "NEBYTÍ" zhlédne a vrátí se do něj.
A neexistuje naprosto žádný jiný pomyslný, nebo reálný způsob. Z vnitřku popsáno se to autoru jeví jako adekvátní, no zvnějšku se to příjemci nemusí zdát adekvátní, pokud není zladěn s autorem. Právé tenhle problém odstraňuje daršan, který je udílen satguruem mumukši (žáku). Toto se může udílet indukcí, (beze slov - od ducha k duchu), nebo (slovně od úst k uchu). Ale dokonce i od ducha k duchu je už projevený způsob. V neprojevu se už nic nikomu nesdílí...

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

Uz jsem se jenou setkal s podobnym clovekm jako je babizna. sedel sem ve vinem sklipku zady ke dvim a v tu vesel. Ac zady, dobre jsem o nem vedel. utvoril jsem si v duchu obranne vajicko. Jeho to velmi rozezlelo a prisel a zacal na me kricet, zt uz konecne pochopim, ze zlo a dobro jsou jedna a tataz vec. Nevedel sem, co mu mam rici.

Pak jednou za moc dlouho, jsem mel skusenost, kdy mi bylo ukazano, k opravdu jsem. A videl jsem veci, ktere se mi nelibily. Nejhorsim na tom besu bylo, ze jsem vedel, ze to jem ja. Mel sem pocit bezpravi a nespravedlnosti. Vedel jsem, ze to jsem ja, kdo se mi zda, ale nechtel jsem to prijmout.

Myslim, ze vetsina lidi pak nastoupi cestu ocisteni. To jen nekteri lide jakoby nespravne pochopi a prijmou to, co tam krat videli, jako svoji prirozenost. A prijmou tuto vec se zranenym srdcem a pocitem ODMITNUTI a prikloni, k tomu, kdo je nesoudil a kdo se bude radovat z toho, "kym jsou". Tak se jejich vladcem stava zlo a oni se z neho raduji.

nechci nikoho soudit, ale myslim, ze tahle mysticka brana se pak stava nekterym osudnou.

Ale co.. vse co se deje, se proste jenom deje. Prijde dalsi zivot a oni se zrodi jako obycejni lide.. nic si nebudou pamatovat z predesleho zivota.

Kdo jde prilis rychle a preskakuje stranky, musi se vratit.

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 21:11)

Souhlasim s tim, co jsi rekl Q..
ale pokusil jsi se opsat absolutno primerem, ze skutecneho sveta, takze si obsahl/neobsahl. Toto je vec, o ktere se neda hovorit. A jeji popis.. jak mluvi d, je stale jenom predstavou... i kdyz pomerne precizni predstavou.

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 20:11)

Tak je... :)

Baba Jaga a jej (Pá, 10. 11. 2006 - 20:11)

blivajz, mrsko...

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 20:11)

Anjelik,
never vsetkemu co ti nakukali:)
Tot bol zaujimavy dokument o strachu. Taka babka z domova tam rozpravala, cim sa da najlepsie ovladat ludstvo - strachom.
Kedysi strasili ludi bosorkami, bosorakmi, peklom, obetami,... a dnes? Zapni si televizne noviny. Ja viem, je to realita, ale preco to davkuju ludstvu zo vsetkych stran? Zmeni sa tym nieco k lepsiemu? Nie, akurat budu mat ludia strach. A to je ten pravy ucel. Zlo bojuje strachom.... (aj ked je iba neprejavene dobro.)

Baba Jaga a jej (Pá, 10. 11. 2006 - 19:11)

Zablesena historie v krvi macena!!!
Hle, milacci!

..."Taranis vyzadoval upaleni obeti zaziva, Teutatovy obeti byli topeny vo velike kadi a Esusovy obeti byli zabijeni obesenim v posvatnych hajich. Nekolik detailu uvadi pri sve strucnosti i Caesar ve svych valecnych pametich: ... maji nesmirne velke modly, jejich udy spleteny z prouti vyplnuji zivymi lidmi. Potom je zapali a lidi uprostred plamenu jsou zbaveni zivota"

OOOhh Taranisi, Taranisi, ty jsi nejvetsi!!!

To byli mi predchudci, predkove, praprarodina vsech zlovolniku!!! Kez by se dalo i dnes pokracovat v teto velike, posvatne hruze k pocte Nejstraslivejsiho..... grouughhhsstt!!!!

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 19:11)

Co? Vari sam Lucifer, tvoj pan nie je tiez anjel???:)))

Baba Jaga a jej (Pá, 10. 11. 2006 - 19:11)

An....!!! Coze, poblesence?
Jak muzes v me pritomnosti...??? Jen rict...
Brrrrhcchgh....buee
Somaeli, Somaeli...kance hrisnej, ztrestej poblesence a narovnej jejich vyzable svatouskovske rouhani... hrozne rouhani...
hrouuughhssstt.... Tarranisi, zaklinam te ve jmenu prisernosti nejsmrtelnejsiho hrichu!!!!!

Kdyz ja prijdu, ty mrsky nebudou mlcet, Alfanmyalku, ze??? Shori ve vriskotu satanskeho ohne... hah hah.:))))

Neopovaz uz, poblesence!!!

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 19:11)

Anjelik,
Mlcanie jahniat je proti tebe suvix...
:)

Baba Jaga a jej (Pá, 10. 11. 2006 - 18:11)

Tfouuuujjj.... milackove, zablesenci!!!
Poblouzneni hokynari o cem to tu smejdite, vy lotri zlotreli...?
Co jsou to za zvasty o absolutnim prdu, milackove? - ABSOLUTNI je jen Alfanmyel Somael Sebastianus Maryas Malignus Homunkul - Dabel, vy zvastove!

Proklinam vas, vy zablesenci strouchniveli blodi. - A vynevite, ze nejzakladnejsim principem je Cerny Somael, dlici v nas vsech, ale nejvice jen u cernych zasvecencu?
Vite jak - hrrrrrouuugghtt...
probiha cerne zasveceni???
Cernota, zlo, nasili, plisen z hrobu, Malignusi, malignusi, chci pit tvou krev pri uplnku, Zlobniku!!!

Sestoupite do nejhlubsiho zakouti nejtemnejsi diry, kterou znate, a kde myslite, ze byse dala najit naka mrtvolecka.
Pak ji vykuchate tupym kuchynskym nozem s rezavym ostrim... groughhhs...
Streva pojmete jako nahrdelnik, ktery si povesite jako obet Somaeli Alfanmyeli - Dablu Zlovolnemu. A zvrisknete z plnych plic - Grouuugggghhsstt!!!!
Pritom sedite v rozkladajicim se mase a loji ubozaka davno mrtveho

A hodujete pak ve jmenu Jeho Prokletem a tisickrat zbozne proklinanem - Tarranisi Molopchu Someku, pozri mou zcernalou dusi - grouuughhsst!!!

a nejlepe je vykrast par mesicu stary hrob a dovleci neboztika do opustenych lesu, abyste nebyli ruseni, milacci, vite!!!
Jinak vas mohou zavrit nez se jen rozsedite v rozkladajicim se loji...mrzacci zableseni.
:))

Cerne hodovani a prostopas konci az se najite, nebo az ve jmenu Jeho snite vse.

Abyste byli prijati, mocnym Zlobnikem Desivym, nejlepe, kdyz hodujete na velikem hrisnikovi.

Prokleti, Prokleti, Prokleti, Prokleti,
Hrouuuuhggghstt....Chrrrrmmn....

Obratte se, zablesenci nicemni!!!

Qellogathi (Pá, 10. 11. 2006 - 16:11)

vsechno je vzpomínka, když se to řekne.
Předtím je to autentické prožívání přítomnosti. A co je p?ítomnost jiného než vědomí?

Qellogathi (Pá, 10. 11. 2006 - 16:11)

Jo, tak.

Reklama

Přidat komentář