Reklama

Existuje Bůh?

Anna (St, 29. 8. 2012 - 23:08)

Na to už tady byli experti:...Matouši, tá kaplička i tá prúpiska/až tri/, dokonca už aj šrúbovák = PRAVDA. Nelžu, ani dotyčný Christián- asi tak sa menoval že? Nelhal. Len Tebe sa to pre Tvoje šťastie neprihodilo.

Anna (St, 29. 8. 2012 - 23:08)

Myslím, že tím bulvárem...Tak scifi: V médiách včera zaznelo: Arktický ľadovec 17 tis. km2 odrhnutý pred 20 rokmi sa pomaly roztápa a kolobeh vody v prírode sa postupne zväčšuje/ prívalové dažde, komáre malárie už aj v strednej Európe.../. No, že v priebehu desaťročia sa celý roztopí a spôsobí ďalšie roztápanie a tým sa naša Zem, ktorá práve tým ľadovcom odráža slnečné lúče, aby sa Zem nezahrievala, bude Slnkom viac zahrievaná a tým spôsobí zmenu klímy na celej Zemeguli.
Takže, zaznelo aj, že sa riadne zdvihne hladina oceánov a morí. A skutočne, to čo už teraz je je nič proti tomu, čo bude, pretože ZAZNELO: stále sa znečisčuje ovzdušie a nič sa s tým nerobí /inými slovami biblicky :KAZÍ SA ZEM/.

Anna predniesla ešte pred vysielaním relácie scifi tu na nete, a ASI PRE SRANDU, ale sranda to nieje. Príde k sťahovaniu národov, príde k opatreniam globálneho charakteru. A ANNA VO VIDENÍ VIDELA: všade blato a verní to SÚŽENIE NEMOHLI VYDRŽAŤ. A boli s podlomenými kolenami a rukama v blate a plačom, kedy to skončí, že to sa nikdy neskončí. MARNOSŤ NAD VŠETKY MÁRNOSTI,nič zelené, príšerný vietor s dažďom, všade sivo ako plastelína.A všade mnoho mŕtvych./potom zaznela veta, ktorú som už asi pre srandu napísala ?/.

Takže Anna to vidí tak, prosme Boha kým je čas o odpustenie,aby svoj hnev zmiernil, pretože kazíme zem... Inými slovami priblížme sa k Bohu, pretože Boh pozná kto Ho má rád, a vie, že je dobrý a súcitný, milosrdný náš Nebeský Otec, ktorý pre nás všetkých chce to najlepšie, len Ho nepočúvame.
Môj záver scifi, ale nie pre mňa: Hľadajme Boha, kým sa dá nájsť a budujme si duchovný chrám, pretože SME CHRÁMOM ŽIVÉHO BOHA./inými slovami: Kto v tie dni ako píše Starý Prorok NEBUDE vzývať BOŽIE MENO, NEBUDE ZACHRÁNENÝ.

Koniec scifi. Pre mňa to ale nieje scifi.

Marek (St, 29. 8. 2012 - 22:08)

píšeš: Ono to je těžké přesvědčit bez Bible, že?

Pochop jednu věc, že moje povinnost není tě o něčem přesvědčovat.
Bůh tě je ochoten za určitých podmínek přesvědčit.

Já ti můžu dát informaci, jak se setkat s Bohem, ale to, jestli ty o to setkání stojíš, tak to už je jenom tvoje věc a tvůj problém.

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Zdar za prýgl!Vlastním ještě schoného Exorcistu a nikdo nás nechce.Neustále nás od někud vyhánějí...

matouš (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Zdraví Moraváci sedření z...Zdar za prýgl!

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Já nevím, já teď píšu...Zdraví Moraváci sedření z pola a k tomu moravské Médium.

matouš (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Myslíš,že je to ten pošuk...Já nevím, já teď píšu na vzpomínky na totáč

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Ty odkazy... třeba "I...Myslíš,že je to ten pošuk s kytkama? Mě se zdál nějaký povědomý.

. (St, 29. 8. 2012 - 15:08)

Dokažte to bez Bible. Jde to?

. (St, 29. 8. 2012 - 15:08)

Ty odkazy... třeba "I...Nějak si nerozumímeme.
Poznat a dokázat, že existuje, je snad něco jiné.
Dokažte, že toto vše stvořil. Dokažte, že existuje. To hlavně. K tomu nabádá i název této diskuse.

Návštěvník (St, 29. 8. 2012 - 15:08)

anon: Precti si ty odkazy a...Ty odkazy... třeba "I was regularly sending messages to you from the battle grounds, but suddenly the Pathans surrounded us from all sides. We were entrapped in a situation where there was no scope of escaping death. Suddenly, I saw a Yogi of India with long hair, carrying a weapon with three pointers (Trishul). His personality was amazing & he was maneuvering his weapon with a magnificent style. Seeing this great man, the Pathans started running back. With his grace, our bad times turned into moments of victory. This was possible only because of that man of India wearing a lion skin & carrying a three-pointer weapon (Trishul). That great Yogi told me that I should not worry & that he had come to rescue me because he was very pleased with my wife's prayers. "...
tak to je jak číst si tripreporty na feťáckých stránkách. No fakt dojímavé a průkazné :-)

A souhlasim s Markem, ze chtit poznat Boha a odmitat apriori to, co rekl, postrada logiku.
Von bůh něco řekl?!
Jo jestli myslíš bibli, védy a podobný kydy, tak to by chtělo dokázat, že to boží slovo fakt je. Vyznavači druidství i pastafariáni to jako nějaké boží slovo taky neberou.

. (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

anon: Precti si ty odkazy a...Taktez retorika typu 'presvedc me' je typicka pro osoby, ktere jiz presvedcene jsou a nic dalsiho je nezajima, i kdyz mohou zajem predstirat. Syndrom uzavrene mysli.

ale to se mýlíš hochu. Ono to je těžké přesvědčit bez Bible, že?

Jan@VEDA (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

anon: Precti si ty odkazy a pak se vyjadri. Jde o osobni zazitky mnoha osob.

A souhlasim s Markem, ze chtit poznat Boha a odmitat apriori to, co rekl, postrada logiku. Taktez retorika typu 'presvedc me' je typicka pro osoby, ktere jiz presvedcene jsou a nic dalsiho je nezajima, i kdyz mohou zajem predstirat. Syndrom uzavrene mysli.

The Dawkins Delusion: http://www.youtube.com/watch?v=QERyh9YYEis
Doporucuji i komentare.

nona: Gnostiky jsem tu posledni dobou nevidel, ale nesleduji vsechna vlakna.

Hari Hari

Ja (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

rada chodim na hrbitov,tam je klid a nikdo po mne nic nechce.Ale nebeham tam.

neznaboh (St, 29. 8. 2012 - 10:08)

Chlapi,myslíte si,že mě to...To nemáš lepší místo pro jogging než zrovna krchov?

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 09:08)

Biblí si můžu tak akorát...Chlapi,myslíte si,že mě to baví běhat po hřbitově. Ještě,že mám sjednané pojištění u České pojišťovny z odpovědnosti za škodu, která může v souvislosti s mou prací vzniknout...

Návštěvník (Út, 28. 8. 2012 - 21:08)

To je omyl.

O Boží...Biblí si můžu tak akorát vytřít prdel. Ta nic nedokazuje je to akorát starověká fantasy. Pohádky na dobrou noc.

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 21:08)

Chlapi,vy už to ježibabu sledujete dlouho,co?Já se byla napojit na její předky,hrůza děs. Bude to chtít vykopat mrtvolu...

. (Út, 28. 8. 2012 - 21:08)

Ale mluvit budu jen s Agentem.Myslím, že tím bulvárem by se dobře uživila Anna. je více zdílnější a její scifi, by Blesk bral všemi deseti.

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 21:08)

Ale mluvit budu jen s Agentem.

Reklama

Přidat komentář