Reklama

existuje posmrtný život?

Tiesto255"sezna (St, 5. 8. 2009 - 11:08)

Prome je to vic nez tajne prisne tajne

Tiesto255"sezna (St, 5. 8. 2009 - 11:08)

Ja na to verim protoze uz jsem to zazil vim jak vypada tunel do nebe a to je pravda existuje jeste jeden zivot kdyz clovek umre ja to vydel muze se mi kazdy smat ale je to tak a je to tam nadhera vic uz nereknu je toho jeste mnohem vic

brodko"azet.sk (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Kikinka,ja som dosť hlboko neveriaci,ale vie že len tak nezomriem,lebo,dačo musí byť aj po tom,len viem že to nebude ani peklo,ani nebo,bude to to čo nikndo nečaká,ale nemalo by to byť nepríjemné pod?a tých čo prežili klinickú smrť.Ja tiež verím,že ked budem ne druhej strane,že budem môcť pomôcť mojím blízkym.

brodko"azet.sk (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Maš pravdu nikdo nevie čo je po tommale každý verí že dačo je,len si to nikdo nechce pryznať.lebo sda bojí že ho niekto vysmial.PRAVDA JE VO HVIEZDACH.

brodko"azet.sk (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Maš pravdu nikdo nevie čo je po tommale každý verí že dačo je,len si to nikdo nechce pryznať.lebo sda bojí že ho niekto vysmial.PRAVDA JE VO HVIEZDACH.

brodko"azet.sk (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Ako si si istý.že po smrti nič nie.Si bohovi optimista.ak veríš tomu,že po smrti nič nie je.Ja nie som veriaci,ale viem že po smrti dačo je.Dakto verí v peklo,dakto v nebo,ale ja viem že je aj tretia,alebo dalšia možnosť,ale dačo je tam mimo nás.Skús sa trocha zamyslieť,čo bude potom.

brodko"azet.sk (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Maš pravdu nikdo nevie čo je po tommale každý verí že dačo je,len si to nikdo nechce pryznať.lebo sda bojí že ho niekto vysmial.PRAVDA JE VO HVIEZDACH.

Kikinka (So, 4. 7. 2009 - 14:07)

chtěla bych aby byl posmrtný život ale jestli je...... to si nejsem jistá

Michalka (So, 27. 6. 2009 - 01:06)

To je sice hezký příběh,ale co k tématu?
Ale tvůj projev hovoří za vše,takže za 10 let napiš svůj názor.

(Pá, 26. 6. 2009 - 22:06)

mě jse stalo ve snu mě někdo honil, byla to nekonečná louka mě se najednou oběvil žebřík a kdosi mě volal nahoru vylezla jsem po žebříku k bráně a ona se otevřela a zvalo mě to dál vyděla jsem ráj chtěl abych tam zůstala

Návštěvník (So, 13. 6. 2009 - 01:06)

V době nejsilnější schopnosti pronikání do pro někoho směšných sfér-předpubertální a pubertální-jsem se začala včleňovat do Šamanského učení.Bez podpůrných,leč přírodních prostředků,do stavu naprostého transu jsem se poprvé dostala při čištění zubů u umyvadla,nelze násilím,tohle si musí vybrat svůj čas a bylo to nečekané a trochu děsivé,od té doby toto navozuji automaticky při procítění příznivých vlivů,ale věřte mi,že bláboly typu-opustil jsem své tělo,viděl jsem se někde jinde....,jsou nesmysl,nelze cestovat nikam jinam,nežli do končin vesmírných,odtud se dostaneš kamkoli,třeba do těla jiného,ale vždy a jen skrze Vesmír,uctívání uměle vytvořených pozemských bohů tuto schopnost vylučuje.Je to vysilující a ubírající fyzických sil počet zbývajících let,jenže vás po smrti čeká to pravé.A každý,kdo je toho schopen ví,že o tom nelze mluvit,to je zapovězeno a také ví,co následuje po skonu fyzického pozemského těla,povídat si o tom lze pouze s těmi,kteří mají schopnosti stejné a pak záleží,na jaké úrovni,vypracocvávání se trvá dlouho,ovšem v čase pozemskému odlišném,komunikace probíhá neverbální výměnou myšlenek.
Možný ukazatel hledejte v Popol Vuh a dalších Svatých Knihách indiánských kmenů-mezoamerických,pokud možno originál,české překlady jsou strohé,bude-li se vám zdát co se v nich dočtete,poznáte instinktivně při dalších krocích,které vycítíte ,jestli jste to i vy.Není krásnějších příběhů a pohádek.

Ra (Pá, 12. 6. 2009 - 21:06)

Co ještě Einstein o náboženství napsal?:
"Já rozděluji náboženství do tří velkých skupin. První skupina představuje náboženství strachu. Strachu z vyšších mocností, které mohou ovlivnit náš život.
Druhou skupinu bych označil jako náboženství morální. Projevuje se zde touha po vedení, opoře a lásce.
Většinou se tyto dva náboženské stupně vzájemně více či méně prolínají.
Existuje však ještě třetí stupeň náboženství, který zřídka nacházíme v ryzí podobě. Tuto zbožnost, kterou nazývám zbožností kosmickou, lze jen těžko objasnit někomu, kdo z ní sám nic nepociťuje. Nevytváří se zde pojem Boha podobného člověku. Jedinec pociťuje nicotnost lidských přání a cílů a zároveň vznešenost a podivuhodný zákon, který se projevuje v kosmu i ve světě myšlenky. Začíná pociťovat osobní existenci jako určitý druh vězení a touží vnímat jednotu a smysl veškerenstva. V Žalmech Davidových i u několika Proroků lze nalézt stopy kosmické zbožnosti, jejíž projev je mnohem výraznější například v buddhismu.
Náboženští géniové všech dob vynikali touto kosmickou zbožností, zbožností bez dogmat a Boha k obrazu lidskému."
A jak všichni víme, učení buddhismu je také o reinkarnaci.

xX (Út, 9. 6. 2009 - 21:06)

No jednou se mněstalo opravdu něco neskutečného. Seděl sem v posteli četl knížku a přemýšlel co je po smrti. Když sem dočetl zhasl jsem a pořád přemýšlel v duchu jsem si řikal že bych radsi byl jinde nez zrovna v tomhle zivote :) . Najednou jsem ve svem pokoji kde byla tma uvidel male svetylko, nevim co nebo kdo to byl, ale najednou jsem se ocitl uplne nekde jinde ve svetle mistnosti (nebyl sem v tele, nemel sem pojem o case o nicem) po chvilce sem se probral v posteli s neuveritelnou rychlosti srdce. Neverim v boha spis v posrmtny zivot ale az od te doby co jse mne stal tento zazitek

Jarda (So, 6. 6. 2009 - 11:06)

Správně, z Einsteinova dopisu z 3. ledna 1954:

lucker (Čt, 4. 6. 2009 - 16:06)

http://www.doks.dragonadopters.com/ kliknete na tento odkas a udelejte dobry skutek

Múra (Čt, 4. 6. 2009 - 01:06)

Odpověď vám nedá nikdo a už vůbec ne nějaká náboženství.
Jen šamani domorodých kmenů a dávných civilizací uměli proniknout do jiných sfér,existují i dnes,ale svá tajemství a odhalení si pečlivě střeží.
Jedno je jisté,smrtí fyzického těla myšlenka nehyne,odpověď najdeme ve vesmíru,pardon,ne každý.

lena (St, 3. 6. 2009 - 16:06)

posmrtny zivot? no to se dovime az po smrti. ale ja na to verim.

dafýk (Po, 1. 6. 2009 - 17:06)

No jéje,že existuje posmrtný život.Já si tam Bohovsky zamrdal s Marylin Monroe.

krypton (Ne, 31. 5. 2009 - 19:05)

dekuju

krypton (Ne, 31. 5. 2009 - 19:05)

nebe neni je to jenom vymysl ktery jsi nekdo vymyslel aby se vsichni lidi nezblaznily!!!

Reklama

Přidat komentář