Reklama

Fit pro život

Daniela (Čt, 24. 6. 2010 - 11:06)

Taky mám dobré zkušenosti...Známý díky Fitu před lety hodně zhubnul, pracoje jako strojvedoucí, takže taky na šichty a o nočních jedl zeleninu a bez problémů

Renata (St, 2. 6. 2010 - 19:06)

Taky mám dobré zkušenosti s touto dietou,jestli se to tak dá říct,spíš je to stravovací plán.Držela jsem ji před několika lety.Ráda bych zase začala,ale nevím,jak vyřešit stravování při směnném provozu ranní-noční.Nemáte s tím někdo zkušenost?Teoreticky by to mělo fungovat pořád stejně,ale po noční dopoledne spím a v noci bych měla hlad.Tak nevím,jak na to

Janka (So, 1. 5. 2010 - 22:05)

Stravovala jsem se podle Fitu 3 měsíce a zhubla jsem 20 kg.Cítila jsem se skvěle-žádné migrény,žádné bolesti zad a kloubů,o astmatu jsem taky téměř nevěděla.Jediné mínus byly finance-je to dost drahé stravování.

Amanda (St, 26. 8. 2009 - 14:08)

já mám také zkušenosti s hubnutím, zkusila jsem poradce na výživu a za necelých 3000Kč za měsíc za doplňky jsem shodila neuvěřitelných 25kg během jednoho roku. Cítím se báječně a nebýt poradce, tak jsem to už dávno vzdala. Za ty peníze jsem si kupovala výrobky, které mi opravdu velice pomohly a jsem teď neskutečně šťastná. Doporučuji poradce pro zdravý životní styl na tel. 725 123 437. Když tam zavoláte, tak vás pozve na první schůzku a pak další a další a průběžně vás bude kontrolovat a to vás dožene k tomu, aby jste to dodrželi. Vydržte a ty peníze na to obětujte - stojí to za to.'

Simča (Ne, 31. 5. 2009 - 17:05)

Já ji držela před lety 3 neděle a zhubla jsem 8 kg.Je to skvělá dieta,jen ji vydržet.:-)'

xxx (Čt, 14. 7. 2011 - 14:07)

Taky mám dobré zkušenosti...v noci jezte zeleninu....

anicka (Po, 4. 6. 2007 - 16:06)

Prosim te a mohly by jste sem napsat hlavni principy fit pro zivot?dekuju predem

A.L. (St, 21. 3. 2007 - 11:03)

To tedy vypadá na potíže se žaludkem. Co zkusit dietu podle krevních skupin.'

Lucie (Út, 20. 3. 2007 - 17:03)

Já jsem to četla i zkoušela, ale dopoledne jsem měla po ovoci nepředstavitelný hlad. Byla jsem nervní a protivná, navíc mě po pár dnech pálila každé ráno žáha. To pro mě není.'

A.L. (Út, 20. 3. 2007 - 12:03)

S touto metodou hubnutí mám dobré zkušenosti, ale účinek byl jen vo době, kdy jsem byla zcela zdravá.'

Návštěvník (Út, 20. 3. 2007 - 07:03)

Áno. Kniha je ozaj výnimočná. H?adám i jeho ďa?šie, staršie knihy, ale je to probém.
Marta'

Nikol (Po, 30. 1. 2006 - 08:01)

Četli jste někdo knihu Fit pro život od Harvey Diamond?Je tam spousta užitečných rad pro trvalé zhubnutí.Například dopoledne se jí jen ovoce, vždy,když máte hlad a to do 12. hodiny.Pak odpoledne např. sendvič se zeleninou a navečer kolem 18. hodiny trocha pečených brambor...Denní podíl ovoce a zeleniny má být 70%.Já se podle těchto zásad řídím zhruba asi dva týdny a už jsem zhubla asi 3 kg. Máte i vy podobné zkušenosti s touto knihou?'

Reklama

Přidat komentář