Reklama

Geopatogenní zóny

Vašek (Po, 28. 7. 2008 - 00:07)

To by mě samotnýho zajímalo, jak to bude pan Koranda a ostatní dokazovat...jak se tohle vůbec dokazuje?'

Návštěvník (Po, 7. 7. 2008 - 23:07)

v jakém smyslu jste naletěl.nechala jsem si také odrušit a celá rodina jsme zatím spokojeni.piroutkova'

Patrik Koranda (Út, 10. 6. 2008 - 15:06)

Hledám lidi, kteří mají pocit jako já, že naletěli firmě Renáta Šimová - ADAM, která měří geopatopatogenní zóny a prodává rušičku těchto zón CHEOPS a mají zájem o eventuelní hromadnou žalobu a získat peníze zpět. Mail: lisov"quick.cz a telefon 776 207 077. Patrik Koranda'

Dalibor K (Pá, 6. 6. 2008 - 07:06)

hezký den,
jak jsem napsal,v existenci negativních zón( a je jedno jak je nazvete)věřím a mnoho let jsem je určoval?vytyčoval?(určitě ne měřil),o čem opravdu nejsem přesvědčený je otázka rušení či odstiňovaní a to hlavně dlouhodobě,a týká se to také věcí od Ing.Janči, se kterým jsem byl dlouho v úzkém kontaktu, jen ze zkušenosti mé vlastní a mých mnohých kolegů,odmítáme "vyhazovat" spoustu peněz za "něco",ale každý ať si vybere přece sám
mějte se prima'

Kateřina (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Pane Dalibore,
a co si myslíte o práci a odrušování zón Ing.Jiřího Janči? Myslíte si, že když člověk žijící zdravým způsobem-pravý opak vašeho příkladu a přesto mu není dobře, má pod sebou zónu, je tedy lepší se přestěhovat, pokud nejde nic dělat s postelí? Je to pouze teoretický dotaz.'

george (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

"Geopatogenní zóny" - to myslíte naprosto vážně??! No ROFL...'

zuzana (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj Ivko,
potřebovala bych pomoci, tak se prosím ozvi, tel.č. 736 615 514'

helen (St, 28. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj Ivko,

zony umím určit pomocí kyvadla. Jak to děláš ty?'

Ivka (St, 28. 5. 2008 - 12:05)

Sluníčkové dny přeji všem.Hodně se píše a mluví o zónách,jestli mají vliv na naše tělo,nebo je vše výmysl.Někdo věří,jiný má různé pocity,deprese,únava.U dětí jsou poruchy soustředění.Bylo by to na dlouho.Pokud má někdo problémy tohoto tipu,může napsat.Poradím,co se s tím dá dělat a jakým způsobem.Ivka'

Dalibor K Ostra (Pá, 23. 5. 2008 - 14:05)

tento příspěvek jsem napsal
16. 4. 2002 08:59:00, Dalibor K
zcela náhodou jsem narazil na toto téma a po přečtení příspěvků jsem nucen přidat svůj názor
v této oblasti jsem pracoval od r.1987 a to i v rámci státního výzkumného úkolu ochrany pracovníků v hornictví a členy byli mimo jiných i RNDr.Andres a RNDr.Gardavský,který spolupracoval s Dr.Juryškem,olomouckým onkologem
po mnoha letech intenzivního studia,práce,zjišťování zón v obydlích atd. jsem dospěl k názoru,že na věc geopatogenních zón není možné se dívat izolovaně,jak je běžně prezentováno, a tedy tvrdit,že jsou příčinou ... ony jsou jednou ze součástí komplexu vlivů na organismus, ráno vypiju kávu nalačno a zakouřím si, pak majonezový salát,na oběd zase smažený řízek na přepáleném tuku,a zase cigarety , káva,pak mě naštvou podřízení,večer děcka,manželka přijde pozdě z večírku-a ulehám do geopatogenní zóny , na tomto denním příkladě jen demonstruji,že nepochybuji o existenci zón ale o přeceňování jejich vlivu,pokud nezměníte celý systémový přístup,pak Vám nepomůže ani " čisté lůžko"
závěrem si dovoluji přidat názor na téma odrušení-bohužel jsem přesvědčen,že dosud žádné dlouhodobě nefunguje a jde zase jen o kšeft,pro tyto názory,které jsem mnohokrát prezentoval v mediích,jsem byl často kritizován,ony totiž často berou kšeft,dnes již v této oblasti nic nečiním,jen někdy pro přátele a blízké
už od té doby uplynulo hodně vody,a opět jsem měl příležitost několikrát se věnovat geopatogenním zónám a :
- věřím, že jsou geopatogenní zóny a že jsou pro mnohé z nás
-nevěřím, že je dnes něco dokáže a dlouhodobě odrušit nebo ostínit, možná v budoucnu
a pokud mají čtoucí obavu o mou zkušenost tak jen uvedu :
sem spoluautorem :
- práce o výzkumu předvídání horských otřesů telestetickým způsobem na dálku ( z map)na Dole ČSA v OKD na |Karvinsku
-problematiku zemětřesení a horských otřesů jsem přednášel v roce 1993 na Světovém kongresu psychotroniky v Milwaukee v USA
-řešení napěťových stavů Strahovského tunelu a několika stanic metra pro Metrostav
-vyhledávání loklait záparů a ohnisek požárů na Dolech Kladno
-vyhledávání a odlehčování rizika hoských otřesů na uranových dolech v Dolní Rožínce
-na všech dolech OKD vyhledávání a určování tektonických poruch a anomálií
závěrem chci ještě dodat, že spolupráci s velvyslanectvím Japonska ve věci zemětřesení znemožnila smrt mého dlouholetého kolegy a kamaráda Ladi Keclíka, skvélého člověka a senzibila a také vědce v oblasti geofyziky a geomechaniky,na odrušení měl stejný názor
mějte se fajn a vemte rozum do hrsti a prašule? nechte v kapse
Dalibor Karásek z Ostravy'

__utma=48467763 (St, 21. 5. 2008 - 11:05)

Zakoupila jsem si antirezonanční podložky a pyramidu Cheops od firmy ADAM před třemi lety. Za tuto dobu se vyřešily problémy s mojí nespavostí a krční páteří, manžela přestaly bolet kyčle a ustoupily křeče v nohou. Vnoučata se zbavily bronchitidy. Jsem s těmito výrobky nadmíru spokojená a mohu jen doporučit. I když je to spousta peněz, ale zdraví máme jenom jedno.
Věra.'

Miroslav Provod (Ne, 6. 4. 2008 - 08:04)

Miroslav Provod centrum11"volny.cz
Buňky versus kondenzátory

U kondenzátorů a buněk jsme zaznamenali v průběhu experimentů dosud nepublikované vlastnosti, které umožňují vysvětlit jevy označované dosud jako záhady, ale také nabízejí mnohá další řešení. Jelikož se v jejich znění promítají nepoužívané pojmy, pokusím se nové poznatky demonstrovat na třech přírodních úkazech.

Na buněčných membránách, stejně jako na elektrodách kondenzátorů, se samovolně transformují složky kosmické energie na elektrické napětí za předpokladu, že se nacházejí v energetickém přepětí. Vzájemným kontaktem aury dvou nebo více hmot splynou jejich aury v auru větší společnou a následně dochází k vyrovnání jejich energetických hodnot.

Budeme-li hodnotit lidské tělo ve smyslu uvedených nových poznatků, můžeme konstatovat, že biliony buněk jsou ve vzájemném kontaktu, jejich aury se překrývají, tedy celé tělo vykazuje společnou auru. Tento fenomén funguje nejen mezi buňkami lidského těla, ale také v elektronice. Počítačová paměť je složená z velkého množství miniaturních kondenzátorů, je schopna uchovat informaci ve formě 0 a 1 (0 = není náboj, 1 = je náboj). Můžeme tedy konstatovat, že lidské tělo a elektronika mají některé vlastnosti společné. Z toho vyplývá, že vlivem zvyšování napětí mohou vznikat poruchy nejen na buňkách lidského těla, ale také na elektronice (jednoduchými experimenty to lze prokázat).

Podle pracovního postupu, který uvádím v článku '

Jirka u Hr.Krá (Po, 31. 3. 2008 - 21:03)

Nastěhoval jsem se do zděděné chalupy a začal jí opravovat,a přesně jak popisuje p.GARGEL,začala záda,nespavost,padání vlasů,silné astma.I větvičky stromů rostou proti všem přírodním zákonům dolů a kroutí se jak had.Podloží je jílovité,poměrně vysoká spodní voda,ůdajně pod domem abnormálně silný pramen.Před 30 lety jsem byl na přednášce p.uč.Ducháče,který spolupracoval s p.Kafkou,známým sochařem a senzibilem.Jak se paní zmin?uje o pyramidě,tak i stromy ve špatné GPZ se znaží zmírnit účinek,kmen roste do vrtule a koruna vytváří pyramidu.Na Moravě má chovatel koní pyramidu ze dřeva,3x3m,staví do ní koně,kteří po hodině jsou jak znovuzrození,a za úplatek poskytuje to samé i lidem.Dokonce po válce se prý prodávaly malé papírové pyramidky,do které se vložily žiletky a během noci se u nich obnovilo ostří.V egyptských pyramidách,kde byl faraon pohřben v 1/3 výšky od vrchu,nedocházelo k hnití tkání zaživa pohřbeného služebnictva a obilí či proso si zachovalo klíčivost 4.000 let!V dnešní době budování modrého blahobytu a hektického se pídění za kravinama,nám tato skutečnost jaksi uniká.Zdraví Jirka'

lucie (Čt, 27. 3. 2008 - 19:03)

27.3.2008 Lucka
také jsem zakoupila tyto podložky,nevím zda to funguje,ale doporučil mi to jeden proutkař,že si to sám proměřil a mělo by to fungovat.Je to,ale opravdu velice drahé.takyx mám zdravotní problémy a tak zkouším kde co.dokonce jsme stěhovali i místnosti.Na mého syna to působí dobře,začal spát.Já,ale mám problémy s páteří pořád.Bolesti hlavy mi ustaly.
Mějte se Lucka D.'

Iva z Ostravy (Ne, 16. 3. 2008 - 21:03)

Hezký večer,
tak jsem asi další ovečka, která se nechala nachytat... jenže, pokud máte problémy, jdete do toho.
V listopadu 2007 jsme se přestěhovali do bytu ve starší zástavbě a začaly mé problémy se zády. Nejdříve jsem to přikládala stěhování, pak sedění na míči u počítače - čekala jsem na svou novou židli. Bolesti nepřestaly ani po rehabilitaci, tak jsem se začala pídit po dalších možnostech, jak to napravit. Samozřejmě mě napadly patogenní zóny - Poruba je fakt dost podkopaná a už to šlo. Našla jsem stránky firmy Renáta Šimková ADAM, objednala si konzultantku a nechala si zjistit z?y v bytě. Samozřejmě spím v křížení tří zón, což způsobuje tyto moje problémy. Syn na tom taky není nejlépe. Bohužel mnoho možností k přesunu postelí nemáme, tak jsme využili nabídky koupit antirezistenční podložky ARPA - 4x a harmonizér CHEOPS - zmenšenina Cheopsovy pyramidy. Levná záležitost to není, ale "co by člověk neudělal pro své zdraví", že jo... Manžel je nadmíru spokojen, spí jako miminko, dcera spí taky dobře - důvod uvádí, že je podložka měkoučká a syn se tváří neutrálně, jelikož jsme mu změnili polohu postele k jeho nevůli. Já jsem se už těšila, že se mi ulevilo - opravdu jsem na dva dny měla pokoj, dnes už však zase trpím.. tak já fakt nevím. Říká se, že víra tvá tě uzdraví, chci tomu věřit, bohužel jsem váha a každé zaváhání mě dokáže rozhodit. Prosím, máte - li někdo další zkušenosti s těmito věcmi, dejte mi vědět sem do diskuze. Děkuji a mějte se sluníčkově Iva O.'

Jaroslav Krivan (Čt, 24. 1. 2008 - 17:01)

Rad bych se podelil o mem dennim boleni hlavy probuzeni.CZ lecitel Petr Davidek byl u nas v Montrealu na navsteve a pri te prilezitosti nam zmeril patogenni zony v dome.Ja osobne muzu proutkarit ,jiz jsem nasel 7 studen.ale co me p.Davidek nameril v dome me v zivote nenepadlo ,ze GPZ jsou tak dalece skodlive.Okamzite jsem zacal patrat a dnes mam diky panu Popelkovi
vyrobci masinek na zruseni patogennich zon
cistou hlavu bez dennich bolesti.Prikladam jeho stranku a vrele to vsem doporucuju.
http://www.merkaba.cz/urcite se vas zdravotni stav rychle zlepsi
Zdravi Jaroslav K.

Eduard Boháč (Út, 22. 1. 2008 - 12:01)

Rád bych odpověděl ince, ale mám pro ní špatnou zprávu, kterou se svolením jeho manželky zveřejňuji. Můj nejlepší přítel M. Gargel před lety zemřel, čest jeho památce. Udělal pro ochranu před GPZ velice moc. Tím bych chtěl odpovědět i Janovi, který uvádí že služba pana M. Gargela byla bez efektu. Stínění GPZ není terapie, pakliže příčiny zdravotních problémů jsou jiné, než v působení GPZ, pak samozřejmě je stínění bez efektu. M.Gargel proto byl ochoten v těchto případech si vzit stínící zařízení zpět. Je škoda, že jste toho nevyužil.'

inka (St, 16. 1. 2008 - 18:01)

prosím o kontakt na pana M. Gargela děkuji'

Jano (So, 12. 1. 2008 - 22:01)

pre M. Gargel kamarat mi rušil geopatogenne zony bolo to absolutne bez efektu myslim že je to zbytočne pokial sa to nebude dať zmerať nejakymi presnymi pristrojmi virgule reaguju aj na kov pode alebo vo vzduchu vodu a pod. je to podla mna len magneticke žiarenie tymito vecami prerušovane . Je to však len moja domnienka. Jano'

hele (Čt, 10. 1. 2008 - 11:01)

Na odrušení stačí pyramida ze šungitu.'

Reklama

Přidat komentář