Reklama

Geopatogenní zóny

dasa (Út, 16. 5. 2006 - 20:05)

jsem pěvně přesvědčena o škodlivosti zon. Co však nevím,zda je lze vůbec odrušit a když ano tak čím, nenní-li možné přestěhování,'

Adka (Čt, 4. 5. 2006 - 08:05)

Ahoj, ja mam uz zhruba 5 rokov problemy s migrenou a myslim si,ze je to vplyvom GPZ. Predtym som mala postel priamo pri zasuvke, pri vytahovej sachte a el. rozvodni z druhej strany,bolo to velmi silne a tak sme postel premiestnili ana opacnu stranu. Migrena je sice slabsia,ale nezmizla. Moze to byt aj tym, ze mam postel otocenu vychod zapad a nie sever juh?

Iva (Čt, 4. 5. 2006 - 03:05)

Pokud bydlíte v Praze, nebo dostupném okolí, mám dobré zkušenostis p. Kačerem, který spolehlivě zóny vyhledal a odrušil. Pokud mám dobré informace, vyhledává zóny i na dálku. tel:732575753'

Iva (Čt, 4. 5. 2006 - 03:05)

Pokud bydlíte v Praze, nebo dostupném okolí, mám dobré zkušenostis p. Kačerem, který spolehlivě zóny vyhledal a odrušil. Pokud mám dobré informace, vyhledává zóny i na dálku. tel:732575753'

Eduard Boháč (Po, 1. 5. 2006 - 10:05)

Geopatogenní zóny Vám spolehlivě vyznačí pan Červený z Hradčan u Tišnova tel. 549411557, 603479973'

Eva (Pá, 21. 4. 2006 - 07:04)

Po zaměření GPZ mi tento odrušovač Cheops byl také nabídnut, po jeho nainstalování v bytě pracovník, který zóny měřil, provedl kontrolní měření, a podle toho se zdálo, že zóny, které předtím v bytě určil, byly jakoby zneškodněny. Jaká je skutečnost, nevím. Byl nám také předveden přehoz na postel, který jak se zdálo opět vliv zóny nad postelí do výše asi 60 cm odrušil. Jestli je to skutečnost, nebo jen dobrý reklamní tah, netuším. Bohužel nemám tolik finančních prostředků, abych tyto produkty zakoupila, tak mi asi nezbývá nežli přestěhovat postele a pracovnu, nebo se odstěhovat někam jinam. Jenže když si vzpomenu na předchozí bydliště, kde mi byly zóny taky měřeny a taky se vyskytovaly poměrně hojně, tak se obávám, že další stěhování by ten problém nevyřešilo.'

šárka d. (Út, 11. 4. 2006 - 06:04)

Prosím Vás, má někdo z Vás zkušenosti s odrušovačem GPZ Cheops? A jaké? Díky za odpověď.'

Eva K (St, 5. 4. 2006 - 10:04)

Dobry den,
nemate prosim nekdo kontakt na nekoho, kdo meri GPZ v okoli Brna, pripadne Mikulova ci Breclavi?
Diky moc

Eduard Boháč (So, 1. 4. 2006 - 14:04)

Milá Lenko, antény pro příjem internetu se bát nemusíte, pracuje s velmi malým výkonem. U Vás bude asi problém v zemním záření (GPZ),to způsobuje to o čem píšete. Samozřejmě strachem z něčeho neviditelného se problém ještě prohlubuje. Bohužel bydlím od Vás příliš daleko, v Mníšku pod Brdy, neumím na dálku poradit. Mnohdy ale stačí jenom posunout lůžko a je vše v pořádku. Přeji všem hezký den.'

Dana F. (Po, 20. 3. 2006 - 11:03)

Nevite o nekom dobrem, kdo meri GPZ v oblasti Jablonec n.N. popr. Liberecko? Dekuji.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2006 - 15:02)

Zdravím Vás a prosím o poučení laika: nemám technické vzděláni.
Koupili jsme si stary dum, kde vsak jsem začaly být asi nějak senzitivnější a ještě jsem se v něm za ty 4 roky dobře nevyspala, jsme v něm všichni podrážděnější,.... Uvažuji o přizvání odborníka na proměření GPZ a EMC. Jsem z okresu Frýdek-Místek. Neporadíte mi někoho? Z těchto důvodů a na podkladě četby o problematice EMC jsem nesouhlasila s nabídkou dilera na umístění vysílače pro příjem internetu na našem komíně- že si nebudu ze svého domu dělat vysílač a vystavovat sebe i své děti dalšímu negativnímu působení. Teď jsem však zjistila, že vysílač byl umístěn cca 30- 50 m od našeho domu na sousedově domě a jeho špička mi krásné svítí na obzoru do okna ložnice. Samozřejmě - spí se mi hůř. Stavební zákon říká, že stavební povolení se nepotřebuje u nosných konstrukcí anténních systémů (včetně anténních systémů) do celkové výšky 15 m. Tento vysílač je umístěn na domě cca ve výšce 8 m nad zemí. Poradíte mi někdo co s tím? Anebo je to už jen má sugesce a takový malý vysilač nemůže nikomu ublížit? Měli žádat o povolení stavební úřad?
Děkuji za radu předem a přeji všem krásné a slunné dny.
Lenka'

zdeněk kubálek (St, 12. 10. 2005 - 13:10)

našel jsem váš dotaz na to kam se obrátit ohledně GPZ, ale nenašel jsem odpověď. Mohla byste mi sdělit své zkušenosti?ZDENĚK kUBÁLEK'

Evča (Ne, 9. 10. 2005 - 18:10)

Chcela by som sa opýtať, či geopatogénne zóny majú negatívny vplyv na zdravie aj v obývacej miestnosti, alebo hlavne v miestnosti, kde sa spí. Uvažujeme o presťahovaní miestnosti. V tej miestnosti, kde sú zóny sme predtým spali. Po návšteve prútkara, ktorý nám tam našiel zóny sme si presťahovali postele do inej miestnosti. V tej pôvodnej sme urobili miestnosť pre návštevy. Teraz by sme tam potrebovali presťahovať pracovňu. Čo nám poradíte?'

ivig (St, 5. 10. 2005 - 01:10)

tak jsme si koupili pozemek na nas domecek, zpracovani projektu jsme zadali architektovi, ktery se zabyva feng-shui, pozemek jsme si nechali premerit na geopatogenni zony, kde nam bylo receno, ze se zde vyskytuji, jsou zpusobeny ukladanim podlozi, pozemek je ve svahu, navic vedlejsim pozemkem prochazi svaty juraj 3, ktery se opakuje kazdych 100 km a neni vhodny na bydleni a ted babo rad...pozemek se nam moc libi, hledali jsme dva roky nez jsme ho objevili...nastesti si myslime, ze to je jen jeden z mnoha dalsich vlivu, od kterych se odviji nase spokojene ziti...

Eduard Boháč (Čt, 22. 9. 2005 - 11:09)

V Brně Vám zjistí průběh geopatogenních zón pan Rostislav Červený z Hradčan u Tišnova. Tel.: 603479973'

Sylva (Po, 12. 9. 2005 - 13:09)

Dobry den, prosim, nevite o nekom v Brne, kdo meri geopatatogenni zony? Potrebovala bych na nekoho takoveho kontakt. Predem diky!

Bara (St, 10. 8. 2005 - 18:08)

Muzete mi poslat adresu toho psychotronica, ktery najde zony z nakresu-dopisu? Rovnez zoufale shanim Deaktivator K. nevim kam se obratit. Prosim o radu. Dekuji.

Martina V. (Ne, 31. 7. 2005 - 17:07)

Také hledám schopného proutkaře v Praze a okolí, kdybyste někdo mohli někoho doporučit, budu velmi ráda. Chceme ale pouze vyhledat GPZ, nemám zájem o žádné odrušovače, chci raději uspořádat nábytek tak, abychom se vyhnuli geopatogenním vlivům (a elektrosmogu atd.). Mimochodem, zajímavá stránka o vyhledávání GPZ je např. zde: http://www.matrix-2001.cz/prispevky/ruzne/virgul/virgul01.htm'

martin (St, 25. 5. 2005 - 21:05)

Ja, mel doma lecitele, ktery urcil nejen polohu zony, ale urcil i její sílu ve stupnici od 1 do 10, a musim říci, že se přesně trefil, kde se mi dobře a kde špatně spalo. Naprosto neomylně určil problémová místa, ale i naopak určil místo, kde byla zona, která působila pozitivně na lidský organismus, jak řekl měla léčivé účinky. Bohužel byla pouze jedna v domě a bohužel nejde poznat zda tyto léčivé účinky opravdu má. JInak jsem mu velice vděčný, že mi prošel celý dům a já ted mohu dobře spát.'

webmaster (St, 27. 4. 2005 - 18:04)

Předmět: geopatogenní zony Autor: dana Datum: 27.4. 2005 9:10:01 3 různí vyhledávači změřili zony pokaždé jinak, jen mě chtěli vyděsit, protože největší zony máme samozřejmě nad postelemi, tak jim šlo o to, prodat drahé odrušovače 7.000kč jeden,zkusím přírodní odrušovač - oves, nebospirálu z mědi levotočivou, kdo poradí jiné přivítám Předmět: geopatogenní zony Autor: slávka Datum: 27.4. 2005 9:50:10 Mně bylo řečeno, že žádné odrušovače nefungují, jedině přestěhovat postel, a to u nás dost dobře v ložnici nejde, spí mi tam kočky, které jsou dost jasným ukazatelem a mně se tam špatně spí. Také vítám další příspěvky. Zony ale ještě nemám změřené. Předmět: geopatogenní zony Autor: Lenca Datum: 27.4. 2005 10:05:24 já jsem dokonce manžela přemluvila, abysme přebourali dveře od ložnice a zařídili ji jinak, abysme mohli dát postele jinam. A teď spím báječně. Na ty odrušovače taky moc nevěřím, mám pocit, že je to jen reklamní trik na tahání peněz z našich peněženek. Neříkám, že to musí být z gruntu špatné, ale předražené rozhodně. Já bych to řešila buď posunutím nebo tou spirálou, někde jsem četla i sáček z kaštany pod lůžko, ale nevím... '

Reklama

Přidat komentář