Reklama

Gynekologie

Autor diskuse
Adéla

Ahojky holky ženy dívky stalo se Vám u gynekologa že jste chytly u vyšetření orgasmus nebo něco jiného 

Default User Image
Lenka (So, 8. 6. 2024 - 04:06)

Poprvé v 15 letech jsem na gyndě měla staršího gynekologa který mě prohlížel. Dost jsem se předním stiděla i když tam semnou byla mamka.. Bylo mi trapně roztáhnou nohy přes cizím člověkem. Když jsem se pak vdala a přestěhovala změnila jsem i gyndu. Tam byla starší gynekološka. Její způsob vyšetření byl daleko uplně jiní. Když jsem tam tak ležela tak když skončila vyšetření řekla mi že ještě zkontroluje citlivost poštěváčku. Přišlo mě to trochu divné ale řekla jsem si že je to asi nutné. Na rukavici si dala trochu gelu a pak mi snim začla kroužit po poštěváčku. Samozřej mě že jsem se zachvíly vzrušila. říkala mi ať ještě chvilku vydržim. Najednou jsem ucítila jak mi zajela prstem do vagíny. Jemně a pomalu sním kmitala. Ale to už jsem nevydržela a dosáhla orgazmu. Chvilku jsem tam ležela a pak jsem mohla pou_ìt sprchovej kout který měla vedle. Mezitím napsala zprávu a já pak odešla. Když jsem kní přišla po čase znova jen mě prohlídla a o poštěváček se už ne zajímala.

Default User Image
Dana (Čt, 20. 6. 2024 - 05:06)

Milá Lenko. Nejsi sama komu doktorka při kontrole na konci stymuluje poštěváček.Pokaždé pravidelné prohlídce mi začne prstem dráždit a pak cítím jak domě vnikne prstama a kmitá snímá. Během chvilky mě udělá a občas se stane že i vystříknu. Jeto nezviklé ale už jsem si tak zvikla že se nato i těším. Když mě krásně udělá řekne mě. Tentokrát jste byla více uvolněnější než minule. Dokonce jsem zahlédla vedle ve skřínce pootevřenim šuplíku měla vybrátor. Ten namě zatim nepoužila. Možná časem kdo ví.

Default User Image
Eva (St, 19. 6. 2024 - 22:06)

Leni, to máš štěstí, že jsi potkala tak pečlivou paní doktorku. Lékaři toto jednoduché vyšetření či ověření citlivosti často vynechávají, a přitom je pro mladé ženy důležité. Není na něm nic nemravného, předesílám.

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 10:06)

Otázkou je, jestli takové konání gynekoložky je vůbec lékařsky etické. Byla li u toho sestra, musely být domluvené. Znal jsem jednu bisexuálku, která se na gyndu těšila, protože si s gynekoložkou výborně rozumněly. Jak říkala. Nedovedu si představit podobnou situaci u muže. U pediatričky, obvodní lékařky, nebo na urologii si i při vyšetření penisu dávali pozor, aby k vyvrcholení nedošlo. Pokud potřebovali vzorek semene, musel jsem si ho vyhonit sám, v k tomu určené místnosti, nebo za plentou. Žádné porno se nekonalo.

Default User Image
Adéla (So, 8. 6. 2024 - 06:06)

Takže orgasmus od gynekolozky řekla ti něco nebo byla v klidu 

Default User Image
Lenka (So, 8. 6. 2024 - 07:06)

Více jsem vnímala to vzrušení než gynekoložku. Ale když jsem dosáhla orgazmu slišela jsem od ní něco jako ano to je ono krása. Ale více jsem vnímala jak mi polzuje vagina a vytejká štávička. Možná že jí to hodně vzrušovali mě vidět při orgazmu. Nevím.

Default User Image
Marcela (So, 8. 6. 2024 - 12:06)

Ja se dřív styděla..Ted po porodu mám cca 4 roky novou gynekolozku a nemohu si ji vynachválit Žádné roztahovani kleštěma až bolestivé jak jsem.mivala před tím.

Default User Image
Adéla (So, 8. 6. 2024 - 07:06)

A kolik ti je let teď Leni?

Default User Image
Lenka (So, 8. 6. 2024 - 08:06)

28

Default User Image
Adéla (Po, 10. 6. 2024 - 08:06)

A teď přítel sex a masturbace 

Default User Image
Lenka (Po, 10. 6. 2024 - 08:06)

Přesně tak.

Default User Image
Adéla (Po, 10. 6. 2024 - 09:06)

Mě laka to vyzkouset s holkou nemela by jsi zajem jsme stejne staré 

Default User Image
Lenka (Čt, 20. 6. 2024 - 02:06)

Nevím. Na základce jsem to zkusila holkou. Byla to má nějlepší kamarádkaa moc se mi to sní líbylo. Trošku mě to nepatrně láká to znova okusit. Naté gyndě se měto moc líbylo jak mě doktorka dráždila. Možná že bych do toho šla.

Default User Image
Denisa (Čt, 6. 6. 2024 - 15:06)

Poprvé v 15 letech s mámou jako doprovod .Měla jsem kluka a máma nechtěla nic podcenit a chtěla abych mela prášky. Zeptala se mě jestli jsem panna a ja musela říct před mámou že ne .Myslela si že s klukem jen chodím a ja s ním už 3 měsíce sukala.Kdyz jsem pak šla na kozu a mamina uviděla mou upravenou pipinu na čárku bylo jí to už jasne. 

Default User Image
Adéla (Pá, 7. 6. 2024 - 08:06)

A to doktorka nepoznala nebo se ptala jeste pred vyšetřením 

 

Default User Image
Denisa (Pá, 7. 6. 2024 - 11:06)

Ptala se před vyšetřením. Nechápu proč u toho musí být zákonem zástupce rodič je to přece intimní věc..Máma byla soceka v šoku a moc to nedávala Nehoří jak mě rrIkala že to musí být z lásky poprvé a ronanticky a ja odpaneni zvládla když nebyli naší domaza 2 hodin s pritele   

Default User Image
Petra (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Poprvé mě vzala máma na gyndu v 15 letech. Měla jsem sukñi a halenku. Při vyšetření jsem musela sundat kalhotky, halenku i podprsenku. Sukñi jsem si mohla nechat. Prohmatala mi prsa a zkontrolovala páteř. Když jsem si pak sedla do křesla a dala nohy do třmenů tak jsem si musela sukni vyhrnout. Bylo mi dost trapně tam tak sedět snohama roztaženíma. Doktorka říkala že je vše v pořádku a také že jsem hodně mokrá. I když jsem nebyla vzrušená. Podala mi ubrousky abych se otřela a pak jsem se mohla obléci.

Default User Image
Adéla (Čt, 6. 6. 2024 - 04:06)

To ja jsem mokrá pořád z toho jsi nic nedelej 

Default User Image
Lucka (Ne, 2. 6. 2024 - 17:06)

Já byla poprvé na gyndě ve 13 ti a měla jsem tenkrát nohu v sádře, v 19 ti jsem rodila a měla zase nohu v sádře.

Default User Image
Adéla (Ne, 2. 6. 2024 - 17:06)

A zažila jsi něco neobvyklého Luci

Reklama

Přidat komentář