Reklama

Imigranti

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

To ale znamená, že...Proč nedošlo nikde k referendu v tak důležité otázce? Protože by to neomarxistům nikde neprošlo.

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

no, jsem zvědavej na ...Já myslím, že z EU nevystoupíme. I vystoupení UK z EU by však nezměnilo nic na nutnosti další evropské integrace, na které se v každém případě bude muset podílet i Británie.

d. (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Jistě - odpor proti...Na to už jsou metody ....
já se ji taky na nic nemusím ptát... prostě "kdo z koho".
Jak říkali ve Středověku: "přicházíš-li v dobrém... - budižvítán. Ne-li ...."

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Teď se ještě ta masa dá zbrzdit, později ne. Zase ten tvůj neomarxistický determinismus.

Dle mne byl Machiavelli k pravdě blíže.

didek (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Nicméně v ČR může...To ale znamená, že Lisabonská smlouva byl ve skutečnosti nejen podraz... ale v podstatě PŘEVRAT spojený "s neviditelnou invazí". Jestli nám opravdu byla odňata SUVERENITA... tak to potěš...

Jenže já mám dojem, že ty tam fakt něco přeskakuješ... jeď třeba vykládat Orbánovi, že máš v Maďarsku větší právo než on, "skrzeva EU".
Já Lidabon nepodepsal, EU jsem nepřísahal... a necítím se ji nijak povinován. pouze ji toleruji..., pokud mě nebude chtít poručíkovat ...

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Ty vole tebe snad sem vyslal...Jistě - odpor proti příliš rychlé imigraci v evropských společnostech existuje, a politici jej musí zohledňovat, podobně jako tisíce jiných faktorů. Nicméně masa lidí v pohybu se tě nikdy nebude ptát, zda již ve tvých očích není příliš velká.

didus (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

To vysvětluj v Británii. Ta...no, jsem zvědavej na Brexit.... jenže pak "Bůh s námi" - ten zbytek "eurorosolu" si už neomaxisti v Bruseli "daj k obědu".

aLE MÁM DOJEM, ŽE TO Déčko myslí tak "EU = obecně".
Navíc přece Schengen nerovná se EU... Norsko nebo Švajc v EU není...(a je v Šenghenu...)

Tyhle ideje už prosazoval Šarkozy - "Středomořská unie sfůzovaná s EU a volný pohyb osob v ní...". No, a Makrelu s Erdoganem to asi nějak oslovilo

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

To vysvětluj v Británii. Ta...Nicméně ani to mi jako občanu ČR nezabránilo tam realisovat svá práva volného pohybu, a nakonec dokonce i získat britské občanství.

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

protože zde vytrvali... To...Nicméně v ČR může realisovat svá rozsáhlá práva prakticky kdokoli z 500 milionů občanů členských zemí EU, podobně jako mají i občané ČR ta samá práva v ostatních zemích EU. Už jenom proto ČR nepatří jen občanům ČR, tím méně pak jen etnickým Čechům, podobně jako žádná jiná země EU nepatří jen svým vlastním občanům. Za těchto podmínek je ovšem obtížné až nemožné omezovat tato práva volného pohybu jen na stávající občany členských zemí EU. I USA jsou mimochodem příliš velké a příliš liberálně demokratické, aby se dokázaly hermeticky uzavřít před Mexičany a jinými obyvateli Latinské Ameriky.

didus (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Asi chceš být někomu...Ty vole tebe snad sem vyslal Voltaire s Rousseauem. A francouzští revolucionáři...
Hele vy "občanští principové". Taky existuje nějaký domicil, nějaká "rodná hrouda", na kterou máš prostě přirozené právo... a ne, že si "Ahmad"v Lybii řekne "zaberu Didovo" - a prostě mě odsud vyhodí...

Ty oe Déčko... prosím tě, udělej mi tu milost a řekni mi, kde ti tak vymyli mozek??
Samozřejmě, že nějakou "výměnu se světem" mít můžeme baž musíme.... ale rozumnou... a ne prostě "explozivní populační lidskou lavinu". Stejně jim všem nepomůžem... Kromě "rozjebanýho Maghrebu" to úspěšně "rozjebou"(či spíše dojebou..) i u nás ...
takže "lost- lost" situation ...

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

Asi chceš být někomu...To vysvětluj v Británii. Ta není ani v Schengenu.

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

to je vostrý... to jeď...: Copak naše soudy soudí podle "Bruselského občanského zákoníku" ??

To sice ne, nicméně lidé se mohou odvolávat například i k Evropskému soudu pro lidská práva. A národní legislativy musí v řadě ohledů respektovat ustanovení evropských direktiv, které jsou součástí právního pořádku jednotlivých členských zemí EU.

didus (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

A co vyhnaní čeští...protože zde vytrvali... To že ostatní etnika se "vymydlila" sama (Němci zlikvidovali Židy...) či byla též "vymydlena"- Beneš odplatou vykopl Němce... je sice smutné... ale nijak to neneguje ddictví současných součastníků.
Navíc - tyto menšiny zde nebyli nikdy dominantní... a pak - Židé tu přece žijí stále... máme je i v rodině...
tipuji, že tak každý 2-3 Čech má židovské kořeny...
takže spíš zmizli Němci...
To je sice smutný.. a než "držet ramadán s Ahmadem, to bych radši chlastal s Posseltem" ... ale to neznamená, že si sem nasunu půl Maghrebu...
nhele, nevezmeme taky několik mega Číňanů?? Ať je to fakt "multi" a ne jen "islam monokulti" .. :-)
Vůbec- co je na islámu "multi-kulti".. - kamenování?? :-)))

Ad Tony - Korán... - no, to se pleteš... i Mohamed se dokázal v Koránu rozpálit. Má tam verše jako "Zabte je. Zabte je a nešetřete nikoho!!"Náhodou, Korán je "Starozákonně fajný", takové "kladivo na modláře", ale šance, že bude "vykládán proevropsky" je velmi malá... , když i v očích Saudů jsou třeba Turci "pohané" .. :-)
A pak Tony - nemá Korán v sobě ono Mohamadovo kouzelné "přiveď je do Ráje třeba v okovech" ... :-)

D (Pá, 15. 4. 2016 - 22:04)

to je vostrý... to jeď...Asi chceš být někomu mermomoci povinován nějakou službou. To já bych spíš chtěl, aby veřejná moc, ať již na jakékoli úrovni, sloužila mně. A jinak ne - když se lidé bez zábran pohybují, poskytují a kupují zboží a služby, investují a přijímají investice v jednolitém prostoru více zemí, nelze všechna politická a správní rozhodnutí přijímat pouze na úrovni národních států či na úrovních nižších. Suverenitu národních států je v takovýchto podmínkách nutné omezit, a některá pro tyto státy a jejich občany závazná rozhodnutí je nutné přijímat na nadnárodní úrovni.

didek (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

: Každý stát by si měl...to je vostrý... to jeď vykládat Amíkům pod Kapitol nebo Frantíkům k panteonu.. Nakonec asi i Britové by se cukali...

Hele, nepřeskočils tak jedno století potřebné "eurointegrace"?
To jako myslíš, že jsem těm Neomarxistům v Bruseli povinován službou a poslušností víc než tady našemu prazidentovi, vládě , parlamentu? Copak jsem Euroobčan? Já myslel, že jsem zatím stále - jak jsem měl v OP - "státní občan České republiky". To mě chceš soudit podle francouzských či německých zákonů?? nebo lépe - BRUSELSKÝCH?? Copak naše soudy soudí podle "Bruselského občanského zákoníku" ??
Hele - vy jste snad v Lóži chlastali, či co...

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

Na rovinu:
Pokus se vžiju...Tak to není, v Koránu plno věcí, které se mu připisují není. Slovo obřízka a jakákoliv odvozenina toho slova není v Koránu ani jedinkrát. Modloslužebníky se tam rozumějí výhradně pohané atd.

To na čem bazírují islámští fundamentalisté jsou výmysly islámských církevníků vzniklé až 100 let po Mohamedově smrti i později-

didek (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

: Každý stát by si měl...to je vostrý... to jeď vykládat Amíkům pod Kapitol nebo Frantíkům k panteonu.. Nakonec asi i Britové by se cukali...

Hele, nepřeskočils tak jedno století potřebné "eurointegrace"?
To jako myslíš, že jsem těm Neomarxistům v Bruseli povinován službou a poslušností víc než tady našemu prazidentovi, vládě , parlamentu? Copak jsem Euroobčan? Já myslel, že jsem zatím stále - jak jsem měl v OP - "státní občan České republiky". To mě chceš soudit podle francouzských či německých zákonů?? nebo lépe - BRUSELSKÝCH?? Copak naše soudy soudí podle "Bruselského občanského zákoníku" ??
Hele - vy jste snad v Lóži chlastali, či co...

D (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

Solidarita, jistě,ale...A co vyhnaní čeští Němci? Žili tu nějakých 700 let, podíleli se po dlouhé generace na tvorbě zdejšího ekonomického i kulturního bohatství, a pak je nějací pováleční "hrdinové" připravili o všechno a hnali jak divou zvěř do Německa nebo Rakouska. A co čeští Židé a Romové, zplynovaní bezprostředně předtím někde v Auschwitzu? Proč by jen Češi měli mít nárok na dědictví, které zde zanechala všechna ostatní etnika?

didek (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

Deklarují se jako...Na rovinu:
Pokus se vžiju do role Starého Izraelce zhruba tak doby Krále Davida tak je Korán skvělé čtení , asi něco jako "pobiješ ty modláře a neobřezance jako klaté, tvůj Bůh ti je vydává do ruky" ...
Opravdu logické, hutné a "spravedlivé" čtenivo ....Takhle nějak asi jednal Jehú - známý to "Hospodinův mstitel".

Jenže průšvih je v tom, že Arabové (především...) chápou Korán AKTUÁLNĚ a my jsme tam v roli oněch "pranárodů modlářských, jež odmítají vzdát ČEST svému Stvořiteli". A Korán na to zná medicínu... má "medicínek" plný kufřík... :-)))

A další problém... zkoukávaql jsem videa ze Sýrie... ten řev Alláhu Akbar zněl až nakažlivě.... průšvih je, že to tam "větší muslimové" řezali ty "menší nebo chladnější" muslimy...
Tqakže před "Ohniváky"(Radikály...) tě nezachrání ani to, když budež "taky muslim"... budeš muset být "stejná jako radikál z ISILU"... abys měl "od kolegů" pokoj... Stále ti bude i jako muslimovi hrozit, že ti někdo začne s řevem "Alláhu Akbar!!!" uřezávat hlavu, neboť jsi byl "odpadlý pes" či prostě "ďaur".
To víš, vše je relativní .. :-))

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 21:04)

: Každý stát by si měl...Jenže to má svá omezení. Především Německo vše porušilo a Řecko si neplní své povinnosti. Maďarsko které je plní je neomarxisty pranýřováno.

Řekni mi, jak se s tím volným pohybem slučují ty umístěnky.

Reklama

Přidat komentář