Reklama

Iveta Bartošová

Inteligentní ro (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Je přesně zdokumentováno,...Markéta:
Iveto, kdyby vás Doménico požádal o ruku, jaká by byla vaše odpověď?

Iveta:
Já se omlouvám, já mám vysoký boty. Mám je půjčený, protože na ně nemám. Stojí asi 17 tisíc a je to firma, která mi půjčuje tyto krásné věci...

Trickery (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Chudák ubohá, pronásledovaná... Nejhůř se jí odpovídá na zvídavé dotazy, když si ty dotěrné novináře pozve sama domů a Pepan, kterej jí vždycky radí, co má říkat,zrovna nejni doma...:o(((

Caraoke (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Je přesně zdokumentováno,...Njn, je to tak, a jelikož iFetka je omámená ímrfurt, nelze se dočkat normálních odpovědí, sotva chůděra vymáčkne tři slova a ta pak blekotá dokolečka, sjetina...

Franckajágrová (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Je přesně zdokumentováno, do kdy mluvila IB relativně normálně...
Bylo to do konce roku 2010 ! Od té doby je permanentně mimo...

Piánko (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Hodilo by se napsat, ať Bartošové bulváry nevolají, přiživovat se na takové celebritě se nehodí... jako to tady psal ten charakterní chytrolín z 02:10...

Jenže ona by si je zavolala stejně sama, nebo na radu Pepka.
Dobře, že Artur nemusí denně poslouchat Artík, Arťa atd..., to musí jeho věk tahat za uši. Jakýs rozbor jmen byl v TV - Arturové prý nemají dětsví prima, něco na to bude...

Simon Le Bon (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Nevím co jste to za zrůdy,...Vypadni kreténe, a jsi si louskat Hospodářky, když ti bulvár nejede!

Ej bí sí (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Tak tahle nekonečná sága snad tedy bude mít dobrý konec. Artur zhubnul, má nový sestřih ve kterém konečně vypadá jako kluk... Tohle měl p.Štaidl udělat o něco dřív a uchránit tak kluka zážitků, které jsou i pro dospělé nepříliš příjemné. A sjetá Iveta si může dál válet doma šunky a tloustnout za péče pošahaného Rychtáře.

Artur už má svů (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Iveto, chybí vám Artur?
„Samozřejmě že velmi chybí. On už ale v podstatě začíná být samostatný a má vlastní život. Strašně mi chybí, hlavně když jsem sama doma. Byla jsem zvyklá na jeho přítomnost, a najednou tu není. Musím se s tím vyrovnat a zvyknout si na to.“

Vídáte se s ním často?
„No... Vídám se s ním, co jen to jde. Ono je to soudem určeno – takže každých čtrnáct dnů. Když je to ale možné, vídáme se i mimo toto nařízení. Ale jen tehdy, pokud to pan Štaidl dovolí.“

A dovolí to?
(Iveta dlouho mlčí, nakonec odpovídá neurčitě.) „S Arturem se snažím být denně v kontaktu alespoň po telefonu.“

Váš syn teď shodil pěkných pár kilogramů. Máte z toho radost?
„Samozřejmě, mám z toho radost. Hlavně mám ale radost z toho, že z něj vyrostl úžasný a samostatný chytrý kluk, který je velmi silná osobnost. Nechci se moc chválit, ale je to moje zásluha. To já jsem ho vypiplala! V podstatě během toho roku, kdy jsem byla závislá na Josefovi (Rychtář, současný milenec Ivety – pozn. red.), který mě musel koupat a oblékat, bych se o Artura stejně nedokázala postarat. Měla jsem co dělat sama se sebou.“

Takže vám nevadilo, že odešel k tátovi?
„Ono to vlastně i tak nějak vyšlo, že když je Arťa dospělý, tak i u toho táty žije sám.“

On má svůj pokoj?
„Má tam svůj byt. Ano, je to byt.“

Nastoupil na střední školu, jak je spokojený?
„Začal studovat na hotelové škole a strašně ho to baví. Velmi se mu tam líbí, je šťastný. Teď o víkendu jsme byli spolu, takže to bylo krásné.“

Takže vám doma vyvařoval?
„On vaří už dávno, od svých deseti let. On mi ale nevyvařoval, vařil, jen když měl chuť. On vařil buď se mnou, nebo sám. Ale jinak samozřejmě vařím já. Denně.“

To vy jste tedy dala Arturovi kuchařské základy?
„Ano, já.“

Gagaga! (Po, 17. 9. 2012 - 01:09)

Nevím co jste to za zrůdy,...Zalez, ty moralisto, a táhni na jiný diskuze, nikdo tě tu nedrží...

! (Ne, 16. 9. 2012 - 02:09)

Nevím co jste to za zrůdy, že se dokážete rejpat v něčím neštěstí jak študentky v děloze? Doslova se v tom vyžíváte! Je jí škoda ale vybrala si to sama a Vám opravdu po tom nic není! Tak buďte té laskavosti a přestaňte se v jejím neštěstí rejpat! Taky by vám mohl někdo upravit fasádu! Krůty jedny!!

Decathlon z jin (So, 15. 9. 2012 - 23:09)

Milostné trojúhelníky.....To musela být úžasná hitparáda debilů v přímém přenosu... Vypadalo to, že ta ochechule Bartošová nemůže klesnout hlouběji, ale ono to stále jde! Chudák Artur, jak mu asi je, když si přečte jen nadpis tohoto článku? Aby chodil kanálama...

komediální tale (Pá, 14. 9. 2012 - 01:09)

Milostné trojúhelníky.. Darina jako by z toho trojúhelníku vypadla a tak její místo zaujal Macura ! Toto video je nominované na zlatou Palmu,díky dutým kokosům jejich protagonistů : http://sedmicka.tyden.cz/rubriky/exkluzivni-video-silena-hadka-ivety-bartosove-s-fanatickym-ctitelem _243721.html

Rychtář : Naposledy jsi kontaktoval paní Bartošovou !
Macura : Dobře,pane !

nadrbanec který (Pá, 14. 9. 2012 - 00:09)

Takovej normální nadrženej..
..padesátník Rychtář : V hádce padla také narážka na intimní život Bartošové: "Zatímco já s Ivetou spím, tak ty si ho musíš ho.it. Chceš poslat i fotky,(asi myslí jejich intimní) aby sis je pověsil na postel?" vysmíval se Macurovi Rychtář. Rychtář ho během hádky stihl pokropit hadicí, ochranka ale nehla ani brvou.

Franckajágrová (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

První neoficiální fotka Trychtáře ze srpna 2011 s tímto popiskem:
Bodyguardi včera dopoledne naložili u Bartošové doma v Uhříněvsi kufry s věcmi a vyrazili do nemocnice...

http://img.blesk.cz/img/1/full/984890_.jpg (13. 09. 2012 22:01

lanoux (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

...To, ze je rychar ochotnicky herec vime, ale co ten Machura????

Aronax (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

Připadá mi, že je to všechno jen hrané, protože je zajímavé, že vždycky, když se něco u I. začíná dít, tak hned u samého začátku je přítomen bulvár a mnoho fotografů. To asi vždycky rozešlou SMS, že v určitou dobu začne divadlo a reportéři přijedou shlédnout nacvičenou frašku. Chudák Artur, jak ten se musí za svoji mámu stydět!

Nino di Angelo (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

Osobne si myslim, ze to tomu tak je - ale bohuzel ji neni pomoci- sama by musela rici pravdu a odejit....jenze to neudela, protoze nema penize a citi se v pasti - pomocnou ruku, aby ji prijala, ji muze nabidnout ten, koho si vazi a ma penize...

Vesnicevemeste (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

Bartosova klesla se svym agresivnim psychopatem na uroven reseni problemu jak v cikanske osade... Chlasta, tak je ji vse jedno, hlavne ze ji ten primitiv zivi. To ji staci. Ale jinak trenuje a pripravuje se na nova vystoupeni...........se poseru.

Pepan exceloval (Čt, 13. 9. 2012 - 22:09)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/181404/bitva-o-srdce-ivety-bartosove-rychtar-zkropil-soka-macuru.html

haha (Čt, 13. 9. 2012 - 20:09)

Pepane za ten dnešní herecký výkon ve vip zprávách zasloužíš Oscara !!!!

Reklama

Přidat komentář