Reklama

kakání partnerky

Hynek (Po, 20. 7. 2015 - 12:07)

a nepodivame se spolu?No tohle je asi trochu silmy kafe nic vsak proti gustu.Ja stou moji jezdime na koni s tim ze si vzdy osedla moji hlavu a pouzije ji jako sedlo. Nasedne mi na oblicej pekne ji navlhcim jazykem obe dirky potom roztahne pulky prdelku mi nabodne na noc a jazych do picky vrti se vozi prirazi a uziva si to az zacne cvalat tak mi v zapalu rozkose drti hlavu stehnama az mi jeji pulky placaji do tvari. Zabori mi hlavu hluboko do polstaru a jezdi na me jako v preriji. Jednou mi rekla sedi se mi tak uzasne pohodlne volne celou vajou v sedle vmem obliceji a na hlave ze se mi nechce na zachod. Poradne se prohnula vbocich stehnama mi drtil hlavu az jsem znehybnel.V klifu mi zCL curat do pusi a nekolikrat se pRadne uprdla mozna bych ji dovolil i vic jen proto ze me na oplTku vozi v sedle jKo j ji.

Sochař (Ne, 19. 7. 2015 - 10:07)

Dobré dopoledne, tak to bylo nepříjemné vstávání Ivo. Já jsem jedl pizzu a obecně mam žluté když jim hodně těsta nebo vaječné jídla.
U sebe to nějak neřeším a u holek se mi líbí právě světle hnědá nebo hodně tmavě hnědá - podle toho, jak ta žena vypadá celkově.
K cizím wc - ahá, no jak už jsem psal..byla jsi šikovna, přesto nenapíšeš o tom nějaký příběh?
K té pozici, já asi také ne..Ale vím, že někdo to dělá nebo si nohama stoupne na mísu a je na bobku jako venku.
K tomu včerejšku.. Venku žádná nečekala, ale mezitím nějaká slečna obsadila asi na čůrání vedlejší kabinku, já ovšem vyšel dříve než ona, takže to netušila...
Jinak dnes hned po probuzení dvě měkčí šišky, tak mam dobrou náladu, protože už mě to nebude trápit přes den.
Zatím se měj te

Iva (Ne, 19. 7. 2015 - 08:07)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem se probudila,můj zadeček byl neklidny,snad se v posteli nepokakám,tak jsem rychle vstala a běžela na záchod.Vystřelila ze mě řídka kaše.Co jsem vůbec čekala po melounech,rybízu atd.I takové dny musejí být.Sochaři,gratuluju k tvým šiškam.Jistě si spapal něco co obsahuje karoteny-mrkev nebo meruňky den před vykakáním,když byly takove žluté.Jestli ano,tak je to v pořádku,protože žlutá stolice není zdravá.Ale psal si,že většinou vykakáš hovínka světlehnedé barvy-takhle by to mělo být,to je normální barva stolice-světlehnědá,hnědá až hnědočerná.Takže je to v pohodě.U mě je to taky světlehnědá,hnědá a černá-když si dám červenou řepu nebo ostružiny.Takže souvisí to s tím,co člověk spapá.Taky tvoje kakání je v pohodě,šlape jako hodinky.Já chodím jenom jednou denne-ráno,jen výjimečně víckrát za den a to hlavně,když mám "své dny"-někdy 3krát.Co se týče těch cizích záchodů,šla jsem normálně-sedla jsem si na prkýnko a krásně jsem se vykakala.Když to bylo pro mě příliš vysoko,posadila mě maminka a po vykakání mě dala dolů.Protože když jsem to zvládla doma,tak ani cizí zachod nebyl pro mě problem.Ve stoje jsem ještě nikdy v životě nekakala,zdá se mi to zvláštní.Nevím,jak se může člověk v teto poloze vůbec vykakat.A ještě se tě zeptám,když si byl včera kakat v té damské kabince,nečekala tam nějaká dívka(žena),když si vycházel ven,nečervenal si se?Takže zatím tolik.Mějte se krásně.Příjemne nedělní kakáničko přeju.

Sochař (So, 18. 7. 2015 - 16:07)

Ahoj! Ivo, máš pravdu, že po melounu bývá tak jako po broskvich měkká stolice,ale po třešeních nejvíc - jistě všichni znají scénu z filmu Prázdniny v Červenci s Tomášem Holým.
Co se týče mě, tak ano... Většinou jdu ráno a pak odpoledne / večer. Tedy dvakrát..někdy třikrát, ale dříve tj. na 2. stupni / střední jsem chodil jednou denně. Výtvor bývá různý od dlouhých šišek po průjem, ale vždy toho je dost.
Co se týče ostatních v době, když jsme byli malý.. Tak toto si nějak neuvědomují, že by to ostatní vyloženě bavilo. Snad jen jeden kluk chodil každý den ve školce obědě na tu malinkou mísu... Po nějaké době jsme se k němu s jedním kamarádem přidali až nás učitelky nechtěli pouštět společně.. Ale stejně jsme chodili a ostatní nás sledovali při čištění zubů.
Jsem na ty netradiční / nutná místa, takže by mě zajimalo jak to v tom obchoďáku nebo ještě lépe koupališti a plovárně na wc vypadalo? Zda jsi si sedala na prkynko v takovém věku nebo jsi někdy kakala v potřebu / ve stoje? Co jsi vykakala si pamatovat nebudeš.
Já byl na koupališti asi jen jednou na Slovensku v 15-16 na takových velkých starých záchodech.

Měl bych tu zase jeden dotaz pro všechny: jaký se vám nejčastěji daří vykadit odstín? Zda-li nějaký světle hnědý nebo naopak hodně tmavý? Do oranžova či spíše žlutý.
Osobně mívám nejvíce světle hnědé.

Jinak dnes se mi nepovedlo vykakat se ráno před výletem a tak to na mě prislo až u vody. Využil jsem tedy plážovou hospůdku, kde těsně predemnou obsadil kluk jedinou pánskou kabinku, ale vzhledem k charakteru místa jsem šel na vedlejší dámskou a udělal tři středně dlouhé žluté šišky.

Iva (So, 18. 7. 2015 - 08:07)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala dlouhou šišku,nejdřív byla normální,ke koncu řídka,dala jsem si meloun,a meloun má laxatívny účinek a změkčuje stolici,bylo tam vidět i pecičky od melounu.Pavkole,díky za blahopřání.Sochaři,blahopřeju k šišce,ja dnes měla podobnou jako ty včera.Zeptám se,vykakáš se hodně a víckrat za den?Vrátím se do doby,kdy mi bylo 5-6 let.To tedy byly kakačky.Malé děti kakají hodně a víckrat za den.To byl taky můj případ.Takže nejen doma,ale chtělo se mi i na jiném místě-v obchoďaku,na koupališti,na plovárně,na návštevě atd.Nebála jsem se,maminka byla nablízku,kdyby bylo něco,tak na ni zavolám,čekala na mě,nebo i ona se šla vyčůrat,možna i vykakat.A odmalička miluju kakání,vlastně už od doby,když jsem si uvědomila,co kakání vůbec je.Takže jsem si toho naplno užívala a s radostí jsem tlačila šištičky,někdy to byly bobečky,někdy šlehačka.Když je dítě zdravé a zažívaní funguje dobře,není to pro něj problém a dělá to s radostí.A to víc děti milují kakání,co si pamatuju,když jsme si hráli ve školce,na návštevě,nebo u nás doma,některé z dětí se zvedlo a řeklo"Jdu kakat,moc se na to těším" a šlo na záchod.Tyhle děti a já jsme patřili k těm šťastlivcům,ktere se lehce vykakali.Jenže,co slyším,jsou děti,ktere mají traumu z kakání,kakání je bolí,mají traumu z nočníku,ze záchodu a není neobvykle to,že i 5-6leté dítě nosí plenku,protože se prostě bojí kakat normálně.Konkrétní příběh mě zatím nenapadl,ale když si na něco z tohoto období vzpomenu,napíšu.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné víkendové kakáníčko přeju.

Sráč (Pá, 17. 7. 2015 - 17:07)

Dík za exkluzívní fota na www.hovno.sk, skutečná nádhera. Je něco opravdu z tvého reálného života ? Jestli máš takové přítelkyně a kamarádky, tak to se máš.
Já tu svou nanejvýš dostanu k tomu, aby mi předvedla jak kaká. Ale i to považuju za úspěch.

Sochař (Pá, 17. 7. 2015 - 10:07)

Dobré dopoledne Ivo, v první řadě gratulace - sám jsem měl dnes šišku a ke konci trochu řídké. To, že jdu víckrát za den není u mě tak neobvyklé. Tvoje trápení na gymplu mě mrzí, ale já to mám jinak - v případě nezdravé stravy je spíše průjem, než zácpa.
Děkuji za odpověď, co se týče věku.. Jistě jsi si dopocetla, že jsme skoro stejně staří a máš pravdu, že vše hrozně rychle utíká!
Na závěr otázka...takže jsi byla v tom věku sama někde kakat v kabince? Kde jsi takto malá musela mimo domov, že jsi tlačila v kabině? Napadá mě jedině obchod nebo Zoo..Ale když nějaká místa, kde se to odehrálo napíšeš napíšeš bude to fajn. A poslední..nebála jsi se?
Hezký den všem

Pavkol (Pá, 17. 7. 2015 - 09:07)

gatulace ke krásné dluhé velké šišce udělala msi mi radost Ivo

Iva (Pá, 17. 7. 2015 - 08:07)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala krásnou dlouhou šišku.Užasný pocit a uleva,je mi fajn.Janko, vítam tě po dlouhé době.Blahopřeju k tomu kábliku.Já taky někdy toaleťak ani nepotřebuju,když ze mě vyleze všechno a zadeček mám čistý,vidím to na papíru.Jinak,všechno nejlepší k narozeninam,hlavně zdraví,štěstí,pohody a spokojenosti tobě i tvým nejbližším.Sochaři,tobě taky blahopřeju k tvým šiškám,to byl vykon dvakrát za den.Když mi bylo 5-6 let,už jsem čůrala i kakala na záchodě,takže naši se mnou neměli problém.Ale když jsme byly někde na cizím místě,hlídala mě maminka,ale nechala mě klidně v kabince,ať se vykakám sama,jen se ptala,jestli jsem si dobře utřela zadeček.Teď je mi už 26 let,utíka to rýchlosti blesku.Ten příběh z Chorvatska o kterem jsem psala,zdá se mi,že se to odehrálo jenom včera,a je to už pěknych pár let.Honzo,zvláštní připad,co zažila tvoje kamaradka.Už dlouho se mi nestalo něco takového,že bych měla větší problem s kakáním.Ale vzpomínam si ještě na gymplu,měla jsem období,když jsem se nestihla pořádně najíst,byla jsem jen na kávě,sušenkách a čokoladě.Pak jsem se nemohla rano vykakat,přišla jsem ze školy domu a snažila jsem se ze sebe něco vytlačit,dlouho jsem se trápila až nakonec jsem vykakala malý bobeček,takže nic světoborného.A stalo se to víckrat.Takže z vlastní zkušenosti vím,že když se člověk blbě stravuje,blbě se vykaká.Teď se snažím jíst normálně a zdravě.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné bezproblémové kakáníčko přeju.

honza (Pá, 17. 7. 2015 - 06:07)

Me to vzrusuje velmi. Obcas si to delam sam treba okurkou a potom ji celou ocistim a nebo se vykakam do vany a pak si to dam do pusy ci rozmazu po obliceji a udelam se. Jen to nepolykam

Pavkol (Čt, 16. 7. 2015 - 18:07)

nádherný příspěvek Jani děláš mi radost. Pokud by ti tento styl pochval vadil (Ivě zaplaťpánbou nevadí) tak mě klidně upozorni, podřídím se a poslechnu tě.

Sochař (Čt, 16. 7. 2015 - 17:07)

Vítám tě zpět Jano, děkuji za odpověď ohledně utirani. Já sám tedy sedím, ale na papír se dívám též. A myslím si, že to kontroluje většina lidî.
Co se týče věku, tak to jsi mladá na babičku, Ikdyz mezi námi dvěma je osmnáct let rozdíl, tak tě za žádnou bábu nepovažuji.DDodatečně přeji všechno nejlepší a na ex manžela se vykašli.

Jinak jsem tušil, že to ráno nebude vše a predchvili sem vysázel několik měkkých šišek a je mi dobře.

Honza (Čt, 16. 7. 2015 - 14:07)

Ahoj Ivo. Čtu pravidelně příspěvky o tvém kakání a úplně se obdivuju, jak se snad vždycky dokážeš vykakat tak krásně a bez komplikací, úplně ti závidím, ale předpokládám, že i u tebe by se našly výjimky, byť asi v tvém případě vskutku vzácné? Stala se ti někdy během kakání nebo bezprostředně po něm nějaká kuriózní komplikace, kterou nebylo zrovna snadné vyřešit? Jedna moje kamarádka se mi jednou svěřila s tím, že jednou, když kakala, se poté nemohla utřít. Že jakýmsi záhadným způsobem v ní uvázl poslední bobek a to tím způsobem, že nešel zpátky dovnitř ani ven. A snad hodinu s tím musela bojovat jako bejk, než konečně i tenhle bobek z ní vypadl. Máš nějakou podobnou zkušenost?

Jana (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

Tak snad funguje telepatie, po odeslání minulého příspěvku jsem si šla sednout na záchod a povedl se kablík, sice krátký, ale pěkně tuhý. Konečně, asi od neděle... Ten zmíněný papír jsme ani nepotřebovala....Krásný pohled na vlastní hovno

ještě Sochaři, pokud tě zajímá i můj věk, nemám co tajit. 14.7. mne bylo 45 let. Čas letí. Nijak jsme to ale neslavila, jen mladí si po návratu z dovolené na mne vzpomněli skromným, ale velice milým a krásným dárkem. Mám vynikající snachu, nejsme pro ni žádná obávaná tchýně, ale jako starší sestra...
A bývalý manžel? Letos mu bylo 40 a tentokrát jeho zradila jeho nová kočička. nepřeji mu nic zlé, ale je dobré poznat i na sobě, co dělá druhým. Ale už má další, 30 - letou. Tak jsem zvědava, zde tentokrát zase on nebude pro ni starý.
Ale nepřeji mu nic zlého. A´ať to zní neuvěřitelně, mám ho stále ráda...

Jana (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

P.S. Omlouvám se. Nevím, proč to někdy odešle 2x, ale stalo se to i Ivě a Pavkolovi, tak to asi není mou nešikovností.

Jana (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

Ahojte Ivo, Pavkole, Sochaři a další. Zdravím vás asi po 2 týdnech, mladí byli na dovolené, hlídala jsem vnučku, chodila s ní na vycházky, neměla jsem moc času brouzdat po internetu, max. tak vyřídit maily. Tak se omlouvám, teď jsem si vaše články přečetla. .
Nemám se ale s ničím soeciálním svěřit, běžné kakání nevybočující z normálu, dnes zatím ještě nic. ,
Někde jsem četla o vytírání zadku - já si u toho musím stoupnout, v sedě mne to nejde. A musím na papír vidět, zda je ještě hnědý nebo už čistý.
Přeji všem, přejícím i nepřejícím, pěkná hovínka.

Jana (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

Ahojte Ivo, Pavkole, Sochaři a další. Zdravím vás asi po 2 týdnech, mladí byli na dovolené, hlídala jsem vnučku, chodila s ní na vycházky, neměla jsem moc času brouzdat po internetu, max. tak vyřídit maily. Tak se omlouvám, teď jsem si vaše články přečetla. .
Nemám se ale s ničím soeciálním svěřit, běžné kakání nevybočující z normálu, dnes zatím ještě nic. ,
Někde jsem četla o vytírání zadku - já si u toho musím stoupnout, v sedě mne to nejde. A musím na papír vidět, zda je ještě hnědý nebo už čistý.
Přeji všem, přejícím i nepřejícím, pěkná hovínka.

Sochař (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Ivo, nemáš zač. Stane se, to máš pravdu, ale tehdy o tom nikdo nevěděl, tak v pohodě.
Jako malá jsi byla evidentně šikovná a samostatná! Přesto.. V pozdějším věku 5-6 si kakala někde na veveřejném záchodě, kde tě hlídali?
Ahá, takže v té ubytovně jsi slyšela zblunkani tech tvých stejně starých kamarádek, než jste se potkaly u umyvadla.
U té pumpy to byl jistě hezký zážitek a ta šiška byla hezká a voňavá, je dobře že si ji tam nechala.
Ještě bych měl osobnější dotaz - kolik ti je nyní? Chápu, že to se píše blbě, tak stačí napsat 20-25, 25-30, 30-35 atd.
Na závěr dodám, že já měl dnes malou tlustší šišku.
Měj te se

Iva (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala 2 krásne dlouhé šištičky,které lehce vyklouzli.Užasný pocit v zadečku.Tento týden papám těstovinové saláty,nejlepší je salat z italskych bio těstovin-fusilli s olivama,tuňákem,rajčatama,olivovym olejem,přidá se bazalka,pepř.Zkuste si to.Je to jednak zdrave,chutne a krásně se z toho kaká,žádny průjem,normální stolice-krásne šišky.Pavkole,děkuju za povzbuzení.Sochaři,děkuju za odpověď,za další příběh,chudáčku,to se může stát každému,normální člověk to pochopí,hloupý se z toho směje,ale může se mu to vymstít.Když jsem byla malá a kakala jsem mimo domova,hlídala mě maminka,někdy tatínek a na prázdninách babička.Když jsme šli do lesa na houby,nebo něco sbírat,na delší cestu,mě bylo asi 2-3,tak mě maminka dala plenku,kdybych to nestihla a tak.Jenže ja jsem se bránila,že už jsem velká,že už kakám do nočníku a nechci plenku,a i když jsem ji měla,stejně jsem řekla mamince,že chci kakat,ale ne do plenky,tak jsem se vykakala normálně v lese.Maminka se tomu těšila,že jsem se rozhodla sama.Na záchodě v ubytovně,po celou dobu,co jsem tam chodila,byly tam různe věkové kategorie,od malých holčiček,holky v našem věku-tehdy 14-15 leté,se kterýma jsme se skamarádili,jejich maminky,i důchodkyně.Potkali jsme se,když šli do kabinky,nebo z ní vycházeli,nebo jak si myly ruce.Záchod na pumpě,kde jsem byla kakat si moc dobře pamatuju,protože byl ze všech nejmodernější,nejnovější,nejčistější,dokonce bezbarierovy.Na takovem záchodě se s radostí kaká.Bylo to v Rakousku,v blízkosti Linzu,tou trasou jsme jeli.Nejdřív jsem chtěla jen čůrat,to se chtělo každému z nás.Bylo léto,horko,hodně jsme pili a každy si chtěl po dlouhé cestě ulevit.Takže jsem se vyčůrala,ale měla jsem pocit,že musím vyprazdnit i zadeček.Ještě byl kus cesty před náma,a kdyby se mi chtělo v autě,nevím,kde by jsme zastavili.Nechtěla jsem to komplikovat.Tak jsem zkusila zatlačit,asi na 3krát a pomalu lezla krásna velká šiška.Tak jsem ji tam nechala na památku.A byla jsem ráda,že jsem se vykakala a nenechala jsem to na později.Takže tolik co si pamatuju.Tak se mějte krásně,příjemné kakáníčko a krásne "produkty " přeju.

Sochař (St, 15. 7. 2015 - 22:07)

Tak ještě ten příběh pro Ivu, na který jsem si vzpomněl z dovolené na Krétě. Bylo to o prázdninách mezi druhou a třetí třídou. Jednoho dne jsme šli do areálu s pár bazény a vodními atrakcemi. Mě po čase rozbolelo břicho, tak jsem šel na wc. Jenže přišel jsem na chodbu s umyvadly, odkud vedlo několik dveří do samostatných kabinek. Já tehdy nepřemýšlel, že mám do první vlest a stále hledal panáčka... teprve, až když mi šla řídká kaše do plavek, tak jsem do jedné vešel, zamkl a dodělal zbytek na mise. Pak jsem pochopil, že to rozděleno nebylo.
Tak to byl jeden z těch ssmutnějších příběhů, ale i to se stává. A vlastně se nestalo nic neřešitelného...
Tak se měj tě.

Reklama

Přidat komentář