Reklama

Kandaulismus

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 11:09)

To je přesně ono. Když jsme byli, před skoro 20 lety, novomanželé, taky to pro nás bylo nemyslitelné. Kdybych si tehdy přečetl Venuši v kožiše, nechápal bych, co se na tom může někomu líbit. A dneska? :-)

zanett (Pá, 12. 9. 2008 - 11:09)

JJ-osocovani mi taky moc vadi, ale to se da ignorovat, narozdil od toho, kdyz se nekdo podepise mym jmenem a pise voloviny. Me toto tema fakt moc zajima, ctu to tady fakt poctive:-)) a vubec tomu nerozumim:-)) Ja bych straaaasne zarlila, nemohla bych se o manzu delit a ted jsem si jista, ze ani on ne, ale kdovi, co bude za par let. Je to hrozne zajimave, co vse se nam muze libit. Ja jsem si taky nikdy nemyslela, ze nekdy pristoupim na vselijake hratky a jeste budu nadsena. Myslim, ze clovek ma neco odsuzovat, az kdyz to zkusi a vi, ze ne. (tim ovsem nemyslim treba sex s detmi!!) Clovek se proste vyviji a jak uz jsem jednou psala, sex ma bavit:-)

JJ (Pá, 12. 9. 2008 - 09:09)

celkem mi taky vadí osočování v této diskusi. Navíc pana/paní bezejmenné nikdo nevyhazoval, jen vysvětlil a navrhl odchod do jiného tématu. Je to to samé, jako kdybych se zapojil např. do diskuse gayů a začal jim kafrat do jejich zaměření. Zkusme si říct "lidi jsou různý a různý koníčky maj" pak možná pochopíme, že něco nejsme schopni pochopit a nemá cenu se k tomu vyjadřovat.
Sorry, ale prostě to tak je a tím, že tady bude někdo někoho urážet si asi nepomůže, a nebo ano a pak je mi ho líto.

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 09:09)

Zanett, samozřejmě si nedělám iluze, že když je v posteli s milencem, myslí na svého manžela. Prostě se uvolní a užívá si to s mužem, na kterého má chuť. To je taky důvod, proč na tuhle hru přistoupila. Ale není to tak, že by si našla milence, a pak jsme pro to hledali zdůvodnění. Vyšlo to z našich her. Nejdřív jednorázová zkušenost s jedním studentem. Pak zjistila, že by raději zkušenějšího. A pak, že to chce přidat i trochu romantiky...
Na jedné americké stránce ženám radí "postupně testujte, co je pro vašeho manžela ještě vzrušující! Koketování? Sex na večírku? Celá noc s milencem? Týdenní dovolená s milencem v Karibiku?"

zanett (Čt, 11. 9. 2008 - 18:09)

Zni ten pribeh moc pekne, ale neni to nahodou tak (sub.kan.), ze ty manzelku treba zivis, jsi ten jeji hodny, kde ma zazemi, ale pro dobry sex si chodi jinam?? Je spousta zen, co by od manzela neodesly, protoze je hodny, ale maji milence a trapi se. Tvoje zena ma vyhodu, ze si nemusi nic vycitat, kdyz tobe to tak vyhovuje. Neni to tak? Nezijes nahodou tak trochu v sebeklamu, ze je to hra??? Je to strasne zajimave tema...:-)Ikdyby me miloval muj muz tak, ze by mi dopral milence, nedokazi si predstavit, ze bych milovala i ja jeho tak, ze bych sla za "lepsim" z velke a nekonecne lasky a ne z jineho duvodu:-)

Návštěvník (Čt, 11. 9. 2008 - 18:09)

Hele nikoho nevyhazuj troubo.Koukám,že jak někdo napíše svůj názor už se sereš.Když mi do toho nic není tak proč to sem píšeš?To já raději budu šukat s mužem,ale před svým mužem.To je pro mě lepší než abych to ještě musela vyprávět.

submisivní kand (Čt, 11. 9. 2008 - 17:09)

psal jsem, že to není pro každého. :-) Kdo na to není, tak to prostě nepochopí. Jako je pro někoho těžké pochopit, že někdo jiný si sype do jídla tolik chilli, že ho z toho bolí pusa. Nebo, že někdo platí za výprask bičem nebo podobnou praktiku. Výhoda toho je, že je úplně jedno, jestli to na Tebe je nebo není moc. Nám to vyhovuje a Tobě do toho nic není. Jestli Ti to vadí, přejdi na nějakou jinou diskuzi.

Návštěvník (Čt, 11. 9. 2008 - 15:09)

Hmmmmmmmmmmmmm tak to máš žaludek,a nebo jsi úplně blbej.Ty jsi neschopný šukat hodiny??Nedáš ženě co potřebuje a tak ji to splácíš tímto způsobem???Hmmm tak to je na mě moc.Máte děti???

Submisivní kand (Čt, 11. 9. 2008 - 15:09)

Pár týdnů jsem tady nebyl a vidím, že můj příspěvek mezitím vyvolal spoustu reakcí. :)
Tak to jen zkusím vysvětlit. My jsme se ke kandaulismu dostali přes hrátky typu domina a její sluha. Manželku to moc nebralo, ale když zjistila, že v dominantní roli má možnost koketovat s jinými muži, začalo to být i pro ni hodně vzrušující. A tak jsme postupně posouvali hranice. Došlo i na věci, o kterých jsem si myslel, že bych je nesnesl, a zjistil jsem, že jsou úžasně vzrušující. A manželka taky zjistila, že má ze sexu s milencem (je prý skvěle vybavený a má neuvěřitelnou výdrž) mnohem větší požitek, když to může spojit s romantikou. Ale není to moc často. Celý víkend s ním tráví tak jednou za 2-3 měsíce. Většinou jezdí do Telče, kde je nikdo nezná a mohou se veřejně chovat jako milenci. Já bývám celý víkend jako na trní, přemýšlím, co zrovna asi dělají, chvílemi jsem naštvaný...Ale když se žena v neděli večer vrátí a říká, že je hrozně utahaná, protože usínala až nad ránem a že pár dnů nebude schopná sexu, protože je rozbolavělá, já jí masíruju, starám se o ní a je fantastický zážitek. Za nic bych to nevyměnil. A vím, že mě miluje, protože jí takové věci dopřávám. Tož tak.

Návštěvník (Po, 8. 9. 2008 - 21:09)

Bull tak vylízat bych jí to zrovna nemusel ale přidal bych jí tam další,to ano,:-)

Návštěvník (Ne, 7. 9. 2008 - 01:09)

Neplánuj,čekej až si ho v sobě přinese a otestuje tě.

Návštěvník (Ne, 7. 9. 2008 - 01:09)

Neplánuj,čekej až si ho v sobě přinese a otestuje tě.

Bull (Ne, 7. 9. 2008 - 01:09)

Rakosi jestli chces tak ti pritelkyni osoulozim a vystrikam a az ji to potece z kundy tak ji vylizes.

Martin (So, 6. 9. 2008 - 23:09)

Aksunel1,můžeš mi napsat třeba na rossignol.1"email.cz a můžeme si povídat nerušeně..:-)

rákos (So, 6. 9. 2008 - 21:09)

Také mě to docela bere vidět přítelkyni s jiným a i jsme se o tom bavili.Zatím k tomu však nedošlo.Když mi přítelkyně při souloži řekne jestli poznám zda tam měla jiného nebo ne, bych ji tam dal prstík a olízl jestli není trpký od cizího spermatu,tak se pořádně rozpálím a uděláme se navzájem.Přitom ji ještě zahltím otázkami,ale dpovědi se však nedočkám.Asi proto že tam jiný nebyl,pač po aktu řekne že bych sperma jistě poznal a navíc mám dojem že by to prostě neudělala.Mám naléhat aby to jednou zkusila a cizí sperma přinesla?Nic mi neřekla a já tam vklouzl a ucítil? Řekne mi někdo jaké to je a jestli nebudu zklamán nevěrou?Poradí mi někdo jak třeba začít když mě ta představa vzrušuje?

Aňa (Pá, 5. 9. 2008 - 21:09)

Chápu,je to rajcovní i pro mě,ale v okamžiku kdy se dozvíš pravdu to pomine a měl by si třeba zbytečně vztek a po chuti,já ani netuším,kolik chlapů musela rajcovat myšlenka,jestli jsem tam před chvílí neměla jiného a jestli mě vycákal a jak jsem byla spokojená,aniž bychom si vzájemně projevili jak nás to bere....

Adam (Pá, 5. 9. 2008 - 15:09)

Udělala to?
Manželka byla před týdnem na setkání spolupracovníků a oslavě narozenin. Občas během večera napsala nebo zavolala, ale po 1 hodině ráno už nebrala. Ráno přišla v hodně podroušeném stavu a padla do postele a na otázky nereagovala. Večer se omluvila a dál jsme to neřešili, i když na ní bylo vidět, že chodí s tajemstvím v hlavě. Během dne měla několik telefonátů, ale nechtěla odpovídat. Celá směsice žárlivosti a vzrušení mi dokonale blokovala mysl a toužil jsem se dozvědět, co prováděla tak silně, že mne to přivádělo k zuřivosti (klasické atavistické pudy ). Za týden mne pozvala na večeři do luxusní restaurace v centru Prahy a během večeře a popíjení vína mi na jednu z otázek pouze odpověděla zevrubným popisem muže, se kterým tu noc na diskotéce tancovala a popíjela koktejly. Tak mě to vzrušilo, že jsem na ni dostal okamžitě chuť. Zaplatili jsme a ona mne bez zaváhání zavedla na pánskou toaletu restaurace.Tam se na mě hladově vrhla, předvedla výstup orální virtuosky a na závěr mě osedlala a tvrdě se na mě několikrát udělala. Celou dobu měla ve tváři výraz mírného provinění a pochopil jsem, že je to odplata i odpuštění zároveň. Možná mu to udělala stejně. Zraky personálu a hostů podniku při našem odchodu bych vám přál vidět. Od té doby mne myšlenka na situaci, kdy je středem pozornosti dalších mužů neustále vzrušuje a pocit je umocněný její atraktivitou i jejím mírným exhibicionismem ve společnosti. Ale skutečnosti té noci se nikdy nedozvím, protože je přesvědčena, že pátrám po její nevěře. Ve skutečnosti bych chtěl vědět každý z detailů a pocitů, které prožívala pro své vlastní uspokojení a navíc bych si přál zúčastnit se podobné situace. Jenže - k odplatě a odpuštění již došlo na toaletě onoho podniku a tak musím čekat na další příležitost. Ale jak jí vysvětlit, že nemám výhrady a přeji si, abych si to mohl užít s ní? Nějaké doporučení?

aksunel1 (Pá, 5. 9. 2008 - 11:09)

Tak tohla by dostalo kazdou....at se nikdo nedivi....zvedavost, no. Tolik privlastku, ktere jsi mi prisoudil, a pravem:-))), ty me fakt vidis, protoze houby nerostou...., se neda nereagovat.
Z tveho slohu zase dycha klid, vyrovnanost a premyslivost, zvlaste pak schopnost vycist z pismenek a vet o pisatelce tolik veci!!! Urcite ti neuniklo, ze toto brebtani je trochu mimo diskusi, ktera tu probiha.....Protoze jsi opravdu bystry(hmm, uz podruhe chvalim)....da se s tebou povidat(psat) i mimo tuhle vetev? Tedy pokud na druhe strane dratku neni 24-lety klucina,...a taky pokud by chtel..........,ze.......i kdyz, ja umim taky odhadnout, ze mu nebude 24 a mene :-)))), jeziiiiis, co to delam?.............

Martin (Čt, 4. 9. 2008 - 10:09)

aksunel1,máš pravdu,že bystrostí jsem prosáklý:-).Ono se o mě i říká,že mi nic neunikne..:-).Ty jsi docela záhadná,zábavná,rafinovaná,kultivovaná a nejspíš i krásná a svůdná žena,která ví co chce.To je můj dojem z Tvého slohu..Když člověk ví co chce,tak pak obvykle i ví,jak na to..:-).V Tvém případě vůbec nemám obavy..:-).Moralista jsem,to je pravda,ale jsem pohodový a legrace být musí.A je trojka morální?Já myslím,že když to těm třem vyhovuje a jsou daná pravidla,tak proč ne?..Milá ženo,zvláštní to setkání za které mi děkuješ..:-).Jako v kosmu s ufonem..frnk..byl to přelud..,nebo zdání..:-).Také Ti přeji,ať se Tvé sny a přání splní.Máš k nim hodně blízko,vždyť po tom toužíte oba..

Karel (Čt, 4. 9. 2008 - 04:09)

Alexi, podivej se na www.amateri.cz, jsou tam tisice fotek a zaroven i seznamky a diskuzni fora kde plno lidi hleda nekoho do trojky atd.
Musis to procist ale to je asi nejlepsi misto kde mas sanci nekoho najit.

Reklama

Přidat komentář