Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Simona (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Simono to jsem skutecne...Miku, máš dost pravdu. Když jsme jely v tom autobuse, tak jsem si v tom onom místě tiskla baťůžek, tak asi to nebylo tak nápadné. A stalo se mi to po vystoupení z autobusu, když jsme se dívaly na informační tabule. Byl tam docela hluk, tak holky asi neslyšely, že něco teče. Pak jsem šla pořád jako poslední a prozradil mě až ten prd (a asi nejen on), který způsobil tu větší nehodou. A to je taky fakt, že při tom kadění jsem se taky zastavila. Tak máš určitě pravdu, že pokud bych začala čurat za chůze, tak by to moje zastavení, když jsem šla poslední, tak by poznaly. Takže asi i kromě toho prdu vytušily to moje zastavení. Ještě teď se z toho klepu.

mik (Čt, 28. 12. 2017 - 12:12)

Jela jsem z našeho vidlákova (okresní město) do Prahy kde jsem měla do vysněné firmy nastoupit na dobrou pozici. Vyfikla jsem se do minikostýmku, lodiček a punčošek samodržek a vyrazila k autobusu s značným časovým předstihem. Jenže jsem potkala kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla. Povídej, nekecej, atd., skončili jsme u autobusáku v zahrádce na kafi a přišlo i na decky vína. Vyletěla jsem ke spoji na poslední chvíli a uklidnila jsem se, když jsem usedla na sedadlo. Autobus se rozjel a já jsem si uvědomila že se mi chce čůrat. Nejdřív jsem to nebrala nijak vážně, ale za čtvrt hodinky jsem nemyslela na nic jiného. Bylo přede mnou přes půl hodiny cesty a poslední zastávka. Buď vystoupit, schůzku nestihnout, nebo dovézt plný měchýř do Prahy. Nevystoupila jsem. Před Prahou jsem seděla už v předklonu se zkříženýma nohama a modlila se aby vteřiny utíkaly, počítala dálniční kilometrovníky. Kde jsou na Černém mostě záchody? Kam hned poletím? když už konec cesty byl nadosah a autobus odbočoval na nájezdu z dálnice byla zácpa pro nějakou opravu silnice. Začali jsme popojíždět. Najednou se mi udělalo úplně špatně, ani nevím jak a najednou to povolilo a já se počůrala. Vůbec jsem neměla sílu to zastavit, spíš se mi ulevilo. Asi 2 minuty před cílem. Jenže co teď? Byla jsem rudá až za ušima. Všichni vystupovali a díky bohu nikdo si mokra pode mnou nevšiml. Vystoupila jsem jako poslední a honem na lavičku. Stejně jsem potřebovala ještě na záchod, tak jsem to nějak našla a přeběhla. Naštěstí jsem měla velmi krátkou šedočernou sukni a zjistila jsem, že škody nejsou tak nápadné, jště že jsem měla sice dolů po mokrých nohách dolů lezoucí samodržky, v punčocháčích by to byla katastrofa. Podél zdí jsem dorazila k metru a naostro bez kalhotek si sedla do koutečka, když jsem vstávla na Náměstí republiky, otočila jsem se a mokré sedadlo - vylítla jsem jak střelená. V Palladiu jsem si koupila kalhotky a černou sukni a nové punčochy. Ty decky vína s kafem mi kromě šíleného trapasu přišly skoro na 3 tisíce. Nicméně budoucí šéf mi přijetí potvrdil, do Prahy už jezdím vlastním autem, ale na tohle nikdy nezapomenu.... Gabriela

mik (St, 27. 12. 2017 - 10:12)

Simono to jsem skutecne spatne pochopil ty cilove trasy zajimave ovsem je ze si nic nerekla kamaradkam v tom autobuse nebo si nikdo nevsiml ze se ti uz priserne chce na kazdem kdo to ma uz skutecne na krajicku to jde poznat i kdyz se treba nekdo umi ovladat pri naprosto plnem mechyri uz neresis okoli a snazis se jakymykoliv prostredky se nepocurat treba si tam uz i tisknes ruku a i pohyby se nedaji prehlednout a pak kdyz to zacne tect tak te to zastavi a toho si musi taky hned kazdy vsimnout tim nerikam ze se to nestalo a ze jsi se po vystoupeni z busu nepocurala dokonce pak i je mozne ze jsi si prdla a stalo se co popisujes me zajimaji ty veci kolem pocurani se protoze to se stane casteji a znam dost holek co se jim to stalo i co se stydi rict kdyz se jim chce dost holek taky chodi na posledni chvili a vlastne zadrzzuji umyslne a s tim tlakem si pohravaji ale to jsou zase jine duvody

A (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Lenka
kdyby jsi nepridala...čistě náhodou na sobě měla bílé leginy :))

Simona (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Simono ja jsem jen napsal...Miku,u Lenky to fakt vypadá divně s návštěvou obchodu v počuraném oblečení. A stou mojí událostí jsme se asi špatně pochopili. My jsme šly od autobusu všechny stejným směrem a teprve po půl kilometru a pár metrech se dělily naše cesty domů a já jsem měla se ségrou tu cestu pochopitelně stejnou, a proto ségra řekla, že s posralenou nepůjde, že blíž a blíž k domu by se za mne víc a víc styděla, protože říkala, že jsem zřízená jak mimčo, ale měla pravdu, protože mimina na toto mají ještě právo. Ségra se dala do rychlé chůze a tu jsem kvůli té velké nehodě nedávala a šourala se domů. Nikam bych se v tomto stavu neproducírovala, byla jsem ráda, když jsem dorazila domů a po dlouhé době dokončila v koupelně očistu.

Mik (Út, 26. 12. 2017 - 00:12)

Simono ja jsem jen napsal jak to vnimam...tuhle diskuzi sleduji od zacatku co vznikla nemam vubec zadnou pochybnost ze znacna cast holek i starsich zen se nekdy v zivote nekde pocurala ne kazda se s tim ovsem pochlubi
Rovnez je dost pravdepodobne ze cas zen i muzu samozrejme ma i situaci s pokadenim za zebou ale uznej sama ani to co pise Lenka ani to co poises ty nezni pravdepodobne ,,,Tezko pujde matka s 18 letou dcerou do dalsiho obchodu kdyz zjisti ze se dcera pocurala nevim za jakych okolnosti se stalo ze jsi se pocurala po vystoupeni z busu ale rozhodne i toto pocurani by znamenalo ukonceni dalsiho programu poznal jsem dost holek i starsich zen co se pocuraly at uz v aute v buse na ulici nebo v soukromi kdyz to nestihly nevydrzely...i lze verit ze se obdobna situace se nekomu stala i s pokadenim da se i uznat ze se nekdo pocural a nasledne i pokadil a to i v situaci kdy se s tim nedalo nic rozumneho udelat ale porad to je o tom ze ta mama te Lenky tezko pujde s pocuranou 18 letou holkou na ktere je to videt do dalsiho obchodu a ty kdyz jsi vystoupila z busu a pocurala jsi se tak taky mizis nekam a ne ze se budes zajimat a nejakou akci se sestrou

Simona (Po, 25. 12. 2017 - 20:12)

simona=lemka a naopak a...Miku, jsem Simona nikoli Simon a jen jsem na Lenku před sebou reagovala. Vůbec ji neznám. Nemám čas a potřebu se za někoho vydávat. Jen jsem se zděsila, že se to stalo mně a myslela jsem si, že asi nikomu jinému se to nestalo, a tak jsem hledala a dostala se k této diskuzi. A po těchto dvou nehodách jsem měla depku - asi z také hlavně z toho, že jsem se takto po chvíli od pomočení zaneřádila vlastními. výkaly. Ségra mi to ještě připomíná. Teď věřím, že se to asi může stát i jiným. Nikomu to ale nepřeji. Ostuda je to pořádná.

mik (Po, 25. 12. 2017 - 10:12)

Ahoj Leni, snaž se na to...simona=lemka a naopak a kdov8i jestli to nepise simon -) ja chapu ze nekoho muze zajimat i kadeni ale je to diskuze o curani a pocurani se ktere se stava i casteji nez by si nekdo mohl myslet nerikam ze pokadeni se nestane ale curani je taky do urcite miry eroticka zalezitost ktera se neda povazovat vyslovene za uchylnost

mik (Ne, 24. 12. 2017 - 10:12)

Ahoj potřebovala bych to...Lenka
kdyby jsi nepridala druhou polovinu psani tak by tomu i clovek veril pocurat se ve meste pri nakupovani neni zase az tak neco co by se dalo povazovat za virtualni fantazii ovsem aby pak sel nekdo s mokrou 18 letou holkou do dalsiho obchodu a ona se tam pokadila to uz je ukazka virtualni predstavy nekoho kdo je zamereny na uchylku s nazvem scat ano i pokadeni se nekdy nekomu v zivote stane ale za ponekud jinych okolnosti

Simona (So, 23. 12. 2017 - 14:12)

Ahoj potřebovala bych to...Ahoj Leni, snaž se na to nemyslet. Mně se taky stalo obojí, a od té doby se strašně stydím před lidmi, kteří o tom vědí. Naposledy jsme šly z výletu a a už jsem byly ve městě. Když jsme vystoupily z autobusu, myslela jsem, že mi praskne měchýř a přitom jsem se počůrala. Ušly jsme asi půl kilometru a taky ze mne vyšel prd - ale nečekaně neovladatelně. Pak jsem cítila jak se mi džegíny nafoukly. Jedna kamarádka si až v tomto okamžiku všimla mého počurání a druhá říkala, že tu něco smrdí a koukly na můj zadek. Přes kalhoty už prosakoval velký hnědý flek, tak zamluvit to nešlo. V té skupině byla i moje ségra, která po rozdělení cílových tras řekla, že s posralenou nepůjde. Snažím se na to nemyslet. Lenko snad to taky zvládneš. Doma jsem taky byla seřvaná.

Lenka (So, 23. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj potřebovala bych to protože poslední měsíc mám problém s počůráváním. Třeba každou druhou noc se probudím a postel celá mokrá. Bouhžel ještě bydlím u matky. Zatím se mi to vždycky podařilo skrýt ale včera jsme jeli s maminkou na nákup do menšího obchodu kde nebyl záchod. Držela jsem to celou dobu nasedli jsme do auta ale to už to nešlo vydržet. Začala jsem čůrat měla jsem bílé leginy takže to šlo dost poznat celou dobu jsem to neřekla ale když jsme přijeli do jinyho obchodu tak jsem musela vstát. Mamka to samozrejme viděla sedadlo cele mokre. Nevěděla jsem co mám dělat. Ona Mě samozrejme seřvala Já se ji omluvila ona ale řekla že tam musím. Mamka je jinak hodna takže to nebylo zas tak strašný. Pak jsme šli do toho obchodu všichni se na mě divAli. Ale u pokladny jsem si prdla, myslela jsem si že to bude klasicky tichý prd jenže jsem cítila teplo a tihu. Byla jsme úplne mokra. Čekala jsem že toho nebude tolik jenže jsem jsem přímo zesrala. Bylo toho hrozne moc doma jsem si sundala kalhoty a musela jsem je vyhodit. Je mi 18 let

mik (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Tenhle zážitek si oravdu...psychika a stud jsou v tom hodne dulezite prvky ale i po tech dvou porodech asi dnes vydris dele nez tehdy , navic i kdyz ma clovek pocit ze to uz fakt nevydrzi stejne to v situaci kdy to je proste nemyslitelne jeste chvili da ,,pravda do nekonecna to nejde ale i pri ucurnuti to jeste zastavis na nejaky cas kapacita mechyre se da i treningem zvetsit ,takze pak je to ciste na te psychice

Robin (Út, 5. 12. 2017 - 18:12)

Tenhle zážitek si oravdu...Já si to taky pamatuju celý život, přece jenom se počůrat před celou třídou, včetně holek byl v tom věku vellký trapas. Pamatuju si i jména těch co se mě smáli, jaké měli komentáře a jak jsem šel v počůraných věcech domů. I učitelku, která se nejprve pořád ptala, jestli jsem nemocný, zkrátka nemohla pochopit, že jsem se styděl říci na záchod. Jako Ty jsem taky raději chodil na záchod doma, prostě abych měl svoje soukromí. Ve škole jen v nejhorším, ale zeptat se, to nepřicházelo v úvahu, jako kluk jsem to přece musel udržet vždycky. Až v tu osudnou hodinu jsem prostě šel na záchod do svých kalhot a jen čekal než se na to přijde.
Naštěstí se pak u mě nerozjela nějaká fobie, že bych se bál kamkoliv chodit, ale hlídal jsem se určitě častěji a na záchod jsem určitou dobu chodil i jen preventivně.

Hana (Út, 5. 12. 2017 - 16:12)

Tenhle zážitek si oravdu budu pamatovat přesně celý život, zvláště když je z puberty, kdy se všechno vnímá citlivěji. Ještě jsem nenapsala, že do té doby, jak jsem byla stydlivá, jsem raději mimo domov zadržovala močení. Například při návštěvě s rodiči nebo na výletě jsem se styděla jít na WC a držela to až domů. Dnes nepochopím, proč jsem nezvedla ruku, ale tehdy to bylo pro mne nemyslitelné, před celou třídou přiznat, že 5 minut před koncem musím na záchod. Po té příhodě jsem dokonce měla hrozné sny, že někde sedím počůraná. I po letech mám strach, když se mi začne někde chtít, že to neudržím, a rychle musím sehnat záchod. Jistě, jsem po dvou porodech a to dělá často potíže, ale určitě tohle trauma z puberty zanechalo stopy na psychice.

mik (Po, 4. 12. 2017 - 08:12)

Je to velice dávno, co jsem...Dobry prispevek doporucuju chat dozvis se tam o tomhle plno zajimavyc veci

mik (Po, 4. 12. 2017 - 08:12)

To si i po desítkách let...Tak takove veci si pamatujes naporad. pise to sice trosku rozvlacne a temi podrobnotmi o dnech ,ovsem muze si to takto pamatovat kdyz predtim ty dny zadrzovala z duvodu ktere uvadi
A to ze pak nerekla v posledni hodine je celkem bezna vec,protoze porad si myslis ze to prece je jeste chviku das hodne si o tehle vecec pisu na chatu a prevazna vetsina holek i dospelych zen ma zazitek ktery byl treba jen tak tak nebo proste dopadl pocuranim se
Je i dost holek co proste zadrzuji a nechodi hned kdyz potrebuji tech duvodu pro to je cela rada

Honza (So, 25. 11. 2017 - 20:11)

Je to velice dávno, co jsem...To si i po desítkách let takle vybavuješ podrobnosti, jo?

Hana (So, 25. 11. 2017 - 17:11)

Musím přiznat, že jsem se...Je to velice dávno, co jsem chodila do školy, ale na podobnou situaci jako Robin nikdy nezapomenu. Byla jsem v v 9. třítě, takže mi bylo 15 let a cítila jsem se jako tedy velká slečna. Naprosto stejně jako Robin, My které měly starosti s přijímačkami na střední školu jsme byly v hledáčku tch, kteří na tom moc dobře nebyli s inteligencí. Ve škole opravovali týden dívčí záchody a ty byly uzavřeny. Řešio se to tak, ze jednu přestávku chodili kluci, další holky na klučičí záchody. Ty ,,problémoví,, kluci se schválně pletli a vráželi do dveří když měly vstup dívky, nejhorší bylo, že prkénka schválně pomočovali.
Já byla dost stydlivá a nechtla jsem tam chodit a hned druhý den jsem se rozhodla, že to budu raději držet celý den. Ráno jsem nic nepila a vydržela jsem to až domů. Další den byl tělovik a u haly byly záchody, takže to taky šlo, ale ve čtvrtet, přesně si to pamatuji, se mi začlo dost chtít už v poledne ale nevyužila jsem přestávku a držela to dál. Jenže poslední přestávka byla klučičí a já už o přestávce seděla jak na trní. Přišla poslední hodina a já byla zoufalá. Měli jsme iteraturu, takže jsem nepotřebovala pomůcky, všechno jsem sbalila do tašky, připravená vyběhnout a bohužel použít ty nechutné záchody. Sledovala jsem každou minutu hodinky, úplně mě bolelo dole břicho, chvílemi to bylo hrozné, chvíli to trochu povolilo. Prostě nepohopím, proč jsem nezvedla ruku, že si potřebuji odskočit. Myslela jsem. že když jsem vydržela celý den, že těch pár minut už musím dát taky. Jenže když ručička hodinek byla těsně před zvoněním a já vydávala veškerou sílu do svěrače, tak to najednou povolilo a teplá tekutina mi zaplavila klín. Vůbec se to nedalo zastavit, během pár vteřin byla i pode mnou louže. Měla jsem na sobě červenou sukni, celá byla mokrá. Slyšela jsem jak zvoní, ležela na lavici a strašně bulela. Sebrala jsem se, vylítla jsem ze třídy a ještě jsem slyšela hurónský smích, Hrubá se pochcala!!
Měla jsem na sobě červenou úplně mokrou sukni prolítla jsem do šatny hodila na sebe kabátek, který byl ale kratší, takže ta mokrá sukně koukala. naštěstí se tehdy nosily ještě tělové punčochy, na nich to nebylo tak vidět. Doma jsem dělala že je mi špatně a druhý den jsem nešla do školy. Stejně bylo pak ve škole dost posměchu. A já mám i po letech problémy, když není blízko WC, začne se mi mi hrozně chtít, je to psychické.

Mik (Pá, 24. 11. 2017 - 02:11)

to je slabe proste jen pusteni do ryfli navic skutecne pocurani se vypada uplne jinak a takove spojene se sexem taky nemuzu tu nic dat protoze to nemam natocene bez obliceju profi je nejlepsi snuppa

https://www.redtube.com/1384865

neklikat na nic najede to samo snuppa and her key chvili to trva

OPRAVDOVÉ POČŮR (St, 22. 11. 2017 - 21:11)

naše videjko
Něco pro zdejšího MIKa !!
https://www.ulozto.cz/!NfOXi1BL7Un1/zmenseny-pro-fb-mp4

Reklama

Přidat komentář