Reklama

30 až 40 kilo dolů

doktorka.kveta (St, 28. 3. 2012 - 19:03)

Tak holky,venku je tma,neříkejte,že ještě venku strašíte?Tedááá vy jste.Tak nic ještě sem za chvíli juknu.

Roxy (St, 28. 3. 2012 - 19:03)

Čau holky,,,))Omlouvám se,že nepíšu,ale byla jsem v jednom kole v práci a fakt jsem byla ráda,že jsem vás stihla večer přečíst a hned jsem šla spát. Hned jak to půjde,tak napíšu víc....Hele ty Karolíno,tak nás nečti. Nikdo ti to nekáže a dělej něco užitěčnějšího,než že budeš ironická....)))

karolina111 (St, 28. 3. 2012 - 18:03)

Děvčata,já toho debila...tmagdo píšeš o sobě,číst tvé příspěvky horor.držet hubu bybylo lepší.

Karolina111 (St, 28. 3. 2012 - 18:03)

Ahojky Kočulindy,teda kde...no důležitá jak troky.

doktorka.kveta (St, 28. 3. 2012 - 17:03)

Ahojky Kočulindy,teda kde jste,když jsem mezi vás vstoupila,tak jste byly teda ukecanější!!!Já vím je jaro,venku je přes den krásně,všechny v plavečkách nahříváte svá po zimě vypracovaná a krásná tělíčka.Ale holky.ruku na srdce,po 20.hod už sluníčko zalezlo,venku tma,tak by ste sem mohly nastoupit,a něco zajímavého a hlavně veselého dát do placu.Takže večer vás skouknu,jestli jste tu,jinak TY TY TY!!!čusík K

Jak je důležité (St, 28. 3. 2012 - 17:03)

Holky nahoře - zkuste třeba...Denise ty seš nějak chytrá.Ty tam na těch diskusích musíš smrdět imrvére.

Milka (St, 28. 3. 2012 - 11:03)

Zdravím všetkých a prajem krásny deň. Prišla som z 2 hodinovej prechádzky, ale už som bola grogy. Káva a jogurt s piškotami to trochu spravili. Včera som nebola vôbec vonku , mám silnú alergiu / opuchnuté a podráždené oči, nestačím si utierať nos/, vzala som si Dithiaden, ktorý zmierňuje tieto problémy, ale utlmuje. Dnes je to lepšie, akoby sa chystalo na dážď. Včera som jedla celý deň iba zeleninovú polievku a myslela som si, že by som skúsila určitú dobu jesť polievky. Medzi tým, na raňajky, alebo desiatu jogurt s piškotami + ovocie alebo zeleninu ? Dám vedieť, čo to spraví. Hermínka, nepoddávaj sa, aj ja bojujem sama so sebou a možno s jarnou únavou?

Majda (Út, 27. 3. 2012 - 21:03)

Děvčata,já toho debila nečtu.Jako kdyby nebyl a čtu jen vás pro mne je plodná tato diskuse.Stejně se to co ten imbecilní píše nedá ani přeložit do češtiny.

Hermína (Út, 27. 3. 2012 - 20:03)

Tak jsem nakoukla a už aby to bylo pryč. Mám pocit, že je škoda když se naše diskuze takhle vulgárně nabourává. Tak k poslední normální, Sárko je hezký, že nás čteš, ale raději taky piš.... Určitě máš důvod proč tě naše diskuse přitahuje ??Dnešní den jsem nějak špatně začala a nějak jsem si ho ani nedokázala užít. Zítra rozhodně začnu líp. Zdravím a přeju pěkný, zítřejší den.

Denise (Út, 27. 3. 2012 - 11:03)

Holky nahoře - zkuste třeba jinou diskusi např. Anální fisura - řitní trhlina - tam byste se spíš hodily. Tady nepochodíte.

doktorka.kveta (Po, 26. 3. 2012 - 20:03)

Kvetka, posielam...No to jsem zvědavá,jak to sem dojde,taková dálka od tebe?Jinak já miluji konvalinky,že by u vás už kvetly?U nás v lese tak možná lezou ze země.Kvetou tak na 1.máje.

Milka (Po, 26. 3. 2012 - 19:03)

Kvetka, posielam véééééélikánsku kyticu, aby sa Ti aj naďalej darilo.

doktorka.kveta (Po, 26. 3. 2012 - 19:03)

Všem pozůstalým předem děkuji,květinové darypřijímám od 19-24hod.Jo,a mám raději kytičky v květináči,ty vydrží déle hi hi hi.Páá K

Denise (Po, 26. 3. 2012 - 18:03)

Ahoooj,kočulinky,jak je u...Květo - gratuluji a těžce závidím. Já se k té osmičce přiblížila naposledy předloni v létě.

snehulenka11 (Po, 26. 3. 2012 - 17:03)

Ahoooj,kočulinky,jak je u...tak to je bezva.

doktorka.kveta (Po, 26. 3. 2012 - 17:03)

Ahoooj,kočulinky,jak je u vás doma?Jak jsem slíbila,tak taky plním!!Dnes jsem se vážila jupíííí,hurááááá,hujajááááá!!!!Mám o 5kg mémě!!!Čili jsem se přehoupla přes strašidelnou 9.Vážím 87kg.A to máme nové baterky ve váze,tak se nemohu vymlouvat hi hi hi.Takže jsem na 100 néé 120%spokojená.Nakročila jsem do jara s dobrou náladou,a nic ošklivého nechci řešit,aby mi ta nálada vydržela alespoň do vánoc?Ne,to přeháním,do velikonoc!!Páčko K

David T. (Po, 26. 3. 2012 - 15:03)

Davide, kolik kalorií bys...Helo děkuji, to jsem nevěděl o těch 26,3 násobku.Jinak mám asi smůlu co se věku týče, mně bude teprve 30 a to bys mě asi nechtěla :D

Hela (Po, 26. 3. 2012 - 01:03)

Denis,jako všem Thiamin, Riboflavin a Pyridoxin..Taky na tebe klíštata nepolezou:-)A ted utíkám do hajan, mám nějak posunutý čas a stále se mi nechce spát.Jo, jo, to známe. Klobáska chutná,ale jen malou chvilku.Za moment je v tobě a ty následky. Vždycky,když mám choutky, uvědomím si to./ což ale neznamená,že nikdy nic neprovedu/Ten poměr-čas pohody a následky.Vlastně všichni jíme chvilku a zbytek den myjeme nádobí,vaříme, nakupujeme žrádýlka a trpíme obezitkou:-)

Denise (Po, 26. 3. 2012 - 00:03)

Zdravím všechny, tak jsem si o víkendu opekla klobásku a mám hned o 60 dkg víc. Já se na to ....Helen - já z béčkových vitamínů brala B komplex, ten zrovna nedoporučuješ a pak B 12 - v době kdy jsem nejedla maso a taky mi to někdo doporučil jako prevenci v létě před klíšťaty. Prý jeden denne a nelezou na tebe. Fakt je, že jsem vloni žádý klíště nechytla. Jaký béčko bys mi poradila ?

Hela (Ne, 25. 3. 2012 - 22:03)

Milko, to byl překlep. "Souhlasím s tím,že po delší době po změně stravy, jsem lepší odborníci než ti poradci..Jenže tam mělo být slovo "jsme" lepší odborníci...Tak nafoukaná nejsem,abych to o sobě tvrdila.

Reklama

Přidat komentář