Reklama

Kluci a nahota doma

Erika (Pá, 13. 11. 2020 - 07:11)

Jano! Taky jsem zažívala s bráchou něco podobného ,chtěl pořád ať mu ho vyhoním chodil přede mnou s postaveným pérem . Tak jsem mu ho občas vyhonila ale zároveň jsem mu ukázala svou pipinu kde mi má sáhnout prsty ať si taky užiju protože při jeho honění jsem byla dole úplně mokrá a jeho pták 20x5 mě pořádně vzrušoval ale k souloži nikdy nedošlo i když jsem měla vééélkou chuť Toho pičního mazu bylo tolik že ho měl plnou dlaň když mě prstil . Ale i on měl semene velkou dávku i deset krát za sebou vystřiknul to jsem měla už nachystaný ručník ať nenaděláme bordel .Tak neváhej a dej mu sáhnout a pohrát se s pipinkou.I ty jsi užiješ slasti.

Jana (Pá, 13. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj, a nenachytali vás přitom někdy vaši? Z toho máme největší strach. Ještě se nás zřeknou nebo prohlásí za úchyláky. A co se týče toho sahání do mě, je mi to trochu blbý, protože jsem o dost starší. Jako starší sestra jsem měla vždycky navrch, tím myslím převahu. Když si s ním takhle hraju já, tak ho pořád ovládám. S klukem už jsem to zažila. Když do mě strčil i jen prsty, tak v ten moment měl převahu on, protože já jsem byla úplně mimo. Se starším je to krásný, ale s mladším bráchou?

Ha!!!! (Pá, 13. 11. 2020 - 00:11)

Haha, tady o pedofila nezakopneš, je jich tu nahusto.

Jana (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

Včera nebylo nic, protože rodiče byli doma a pracovali. To pořád někdo chodí sem a tam. Adam byl z toho nesvůj a nejraději by se zamkl na záchodě. Přesvědčila jsem ho, že se vyplatí čekat na příležitost. Dnes šel táta do práce, ale máma měla být zase celý den doma. Ráno byla v koupelně a řekla mi, že ho mám vzbudit, ať nechrápe celé dopoledne, ona že si musí umýt hlavu. Šla jsem ho vzbudit a strčila jsem mu ruce pod deku, abych ho překvapila. Zjistila jsem, že spí dole bez. Když jsem odhrnula deku, přetáhl si ji přes hlavu a z pod deky mu koukaly nohy a jeho nářadí. Viděla jsem, že si pod zadkem zase připravil tu plastovou psací podložku. Myslela jsem, že už s ní pod prdelí snad spal, ale pak jsem si všimla, že vůbec nemá pyžamo. Měl ho zmuchlané vedle hlavy. Musel na mě čekat, že přijdu. To teda bylo průhledné. V koupelně už chvíli tekla voda, tak jsem jednala rychle. Celou dobu měl hlavu zakrytou, povytáhl si deku ještě výš a tiskl si ji k hlavě oběma rukama, jako by nechtěl vidět, co budu dělat. Vyhrnula jsem si noční košili a sedla jsem mu obkročmo na prsa holou ďupou a uchopila ho za péro. On pohotově pustil deku, zvedl nohy a za kolena si je přitáhl co nejvíc ke mně. Stočil se tak, že mě úplně uvěznil a svůj podvozek si přitáhl mně skoro k břichu. Napadlo mě, co kdyby sem máma vrazila. Má to sem z koupelny pár kroků, ale naštěstí byla pořád slyšet sprcha. Druhou rukou jsem ani nemohla koule zespoda uchopit, tak jsem mu pytel aspoň zastrčila hlouběji mezi nohy, až mu žalud vylezl a hned se na něm objevila krůpěj. Rozmazala jsem ji po něm, jako bych ho chtěla vyleštit, a vtom jsem v něm ucítil stah, že začne stříkat. Byla jsem ale připravena a hned první stříkanec jsem odklonila bezpečně dopředu mezi jeho nohy. Vyletěl vysoko a ve vzduchu vytvořil oblouk, jak jsem ho sklápěla dolů. Jen tak tak jsem uhnula, aby mě nezasáhl do obličeje. My, holky máme tu výhodu, že když se uděláme, tak není třeba nic uklízet. Já jsem teda dávala pozor, aby zalískal jen tu podložku. Naštěstí měl nohy dost od sebe, tak se to povedlo a kaluž zůstala jen na ní. Když to přestalo, tak se uvolnil a dal nohy dolů. Původně jsem myslela, že ho ještě pěkně vyždímnu, ale neměla jsem si kde pak umýt ruce, tak jsem jenom vstala a šla ke koupelně za dveře ohlásit, že už je vzhůru. On se musel postarat o likvidaci stop. Když jsem si pak ve svém pokoji svlékala tu noční košili, ucítila jsem na obličeji nějaké mokro. Měla jsem na ní u krku velký cákanec! Snad 15 centimetů dlouhej, nebo jsem to rozmázla hubou, když jsem si to stahovala přes hlavu. Už se to nedalo poznat. Ještě že to máma neviděla, nevím, jak bych to vysvětlila. Byla jsem mokrá i dole a úplně jsem zapomněla, že jsem mu na prsou musela nechat flek. Asi si toho nevšiml, protože by se během dne určitě posměšně zmínil.

Tonda (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

Vždy když si čtu co píše Jana, tak si to představuju a chci být já tím bráchou :D a vždy mi u toho čtení stojí.

Petr (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

Já si zase představuju toho upocenýho tlustýho chlupatýho pedofila s malým pérem, co tyhle sračky píše.

Tomáš (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

Tak jsem si to přečetl až sem a můžu říct, že já si radši představuju Janičku. Možná to vyprávění přehání, ale jakpak asi vypadá? I kdyby to měly být jen její fantazie, tak před ní smekám a chtěl bych ji poznat. Snad to není úplná obluda. Ty si honíš radši při představě toho tlustýho pedofila?

A jak víš, (Pá, 13. 11. 2020 - 00:11)

že je "Janička" žena, a že to není třeba zrovna nějaký tlustý pedofil?

Tomáš (Pá, 13. 11. 2020 - 01:11)

Nevím nic jistě kromě toho, že při pomyšlení na tlustýho pedofila se mi nepostaví. Tak nám ji nevyplaš, ať nám ještě něco napíše.

Jana (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

A kolik ti vlastně je, Tondo? Já to zase vždycky dlouho sepisuju a x-krát se přitom k tomu vracím, abych na žádný detail nezapomněla. Dost mě to psaní bere, tak si to vlastně užiju podruhé. Brácha si to pak taky přečte a chtěl by honit znovu.

Tonda (Pá, 13. 11. 2020 - 17:11)

Mě už bude třicet, takže bych byl asi starší "brácha" :D Ale už by to někoho chtělo, abych si taky zase něco užil a jen nevzpomínal na to co bylo. A nebo abych si jen nepředstavoval, při čtení, že se to děje mě :D

Jana (Pá, 13. 11. 2020 - 23:11)

Staršího bráchu nemám, ale mohlo by to být fajn. Kamarádka Eva má staršího bráchu, vzhlíží k němu jako k nějakému idolu. Chytrý, dokončil vejšku, šťastně ženatý, malý synovec atd. Ale nic takového mezi nimi nebylo. To by mi řekla. Tak mi napiš jak, by sis to představoval s mladší sestrou. Samozřejmě jste oba krásní a atraktivní. Já jsem se taky pěkně vžila do tvé mladší sestřenky, kterou jste přizvali na tu podívanou ve tvém příběhu. Nebylo mezi vámi něco později?

Tonda (St, 18. 11. 2020 - 18:11)

Se sestřenicí jsem pak ještě pár věcí zkusil a zažil. Nezůstalo jen u toho jednoho večera.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

já bych chtěl být její 10ti letý syn.

Michal (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Proč mu nenecháš na ní sáhnout a zastrčit prsty? sama si užíváš a on chudák nic.

Kamil (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Tak už mu dej Janičko konečně sáhnout na pipinu i tobě to udělá dobře.

Jana (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Včera jsme si to zase pěkně zopákli u PC. Rodiče byli doma, ale koukali na nějaký seriál, který žerou. Ten úchop jednou rukou za žalud a druhou za koule se mu moc líbil. Když se mu na žaludu zase objevila kapka, promnula jsem mu ho jen tak mezi palcem a ostatními prsty. Znovu začal volnou rukou začal šátrat vzadu, chtěl si smočit prst, ale nedala jsem mu čas. Vztyčila jsem se a nahnula se nad něj, abych lépe viděla. Byla jsem víc nakloněná vlevo, abych dosáhla na ty jeho koule. On se trochu napřímil a tím mě přiměl, abych se naklonila ještě víc. Jeho pravá ruka našla jiný cíl. Uchopil mě za levé ňadro, mimochodem ne moc velké, a přitiskl si ho skrz tričko k obličeji a čichal k němu, teda k tomu tričku. Přivedla jsem ho na jiné myšlenky zpět k žaludu, ze kterého vytekla další kluzká dávka. To mi umožnilo udělat z palce a ukazováčku kroužek a rychlými pohyby klouzat po žaludu. Skoro hned bylo vidět, že to na něj přichází. Nasával zhluboka a v poslední chvíli, když se to už snažil zadržet, zase nahmátl hrnek a chtěl to zachytit, jako předtím. Síla prvního výstřiku ho asi samotného překvapila. On se mu totiž vzepjal a část přelítla přes okraj hrnku mě na předloktí levé ruky, co jsem mu s ní držela koule. Jen tak tak, že to neskončilo na koberci. Zkušeným dlouhým pohybem vyždímal zbytek a otřel špičku o okraj hrnku. Ale nebylo toho zas až tak moc, sice hustší, ale sotva půl deci. Nejhustší byl ten cákanec na ruce. Pak jsem to musela jít rychle opláchnout, než mi to začne stékat.

Vašek (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

Nahota je normální jev tak proč by byla trestná. Taky se mi doma sestra někdy předvádí a chodí nahá a je samozřejmé že se mi s toho staví penis vždyť jsem chlap (19) a pna (15) ale je už vyspělá prsíčka pevné a stojaté dvoječky a pipinku jemně porostlou ale nic mezi námi není. Je pravdou že mě by na ni bralo ale je jen o plesknutí po nahém zadku nebo pohlazení koziček. Ona mi jenom přejede po penisu a řekne hmm fešák už je zase v pozoru a to je vše.

ája če*ven...á (Čt, 12. 11. 2020 - 06:11)

taky ráda chodím doma i po zahradě, někdy jdu i do sklepa nahá ..no co má být?

ája če*ven.ová (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

taky ráda chodím doma i po zahradě, někdy jdu i do sklepa nahá ..no co má být?
a když chce nějaký chlap si zaje bat dáš mu?

Reklama

Přidat komentář