Reklama

Kouřím 100 cigaret denně

janca85 (St, 4. 9. 2013 - 12:09)

zdražit vám cigarety a léčbu rakoviny ať si platíte sami

Penize (St, 4. 9. 2013 - 12:09)

No jo a za mesic je to pres deset tisic ,to si moc lidi dovolit nemuze.

! (St, 4. 9. 2013 - 12:09)

No a jak v basnicich polozil...nekamenovat, oprava, 350 (hlava dubova)

! (St, 4. 9. 2013 - 10:09)

No a jak v basnicich polozil Safranek zaludnou vetu ... a jaky mate prijem ... , ja se ptam, kde na to berete, to je minimalne 700 Kc denne.

JC (St, 4. 9. 2013 - 10:09)

Nekouřím přes třicet let .Kouřil jsem 40 až 60 cigaret denně .Položte cigaretu a řekněte dost

Fuj (St, 4. 9. 2013 - 07:09)

Je to nestesti zit s kurakem! Sice chodi kourit na terasu ale co je platny kdyz to do bytu vleze i pres zavreny okno! A kouri krabku dene takze 20x za den cucham smrad.Do toho co to zere penez ktery mu pak rychleji ubyvaji.Rikala sem mu to mockrat ze kdyby to aspon omezil a sel treba 5x dene ale ne vubec se k nicemu nema.Pritom je to takhle hodny clovek ale z tohodle jsem nestastna.

přesně tak (St, 4. 9. 2013 - 00:09)

kuřáky nepodporovat, jen v případě že se chtějí odnaučit.

abc (Út, 3. 9. 2013 - 23:09)

Směšné to není,nemůže...Kuřáci jsou opravdu vylízanci. Nweměla by se jim platit lékařská péče. Otravují kde koho.

Jéje, (Ne, 25. 8. 2013 - 10:08)

Krabička za 200,ale...ty jsi táááák chytrý : "Kouření a k tomu alkohol není zdravé,..." Fakt? A na to jsi přišel sám? Nikdo ti neradil?
Co to tady na diskusích pořád plácáš? Jdi, ty moulo, poradit lidem jak mají odpouštět rodičům týrání v dětství. Motáš se všude. A všude stejně hloupě.

Noni (So, 24. 8. 2013 - 14:08)

Kouřit 100 za den je holé...ale prosímtě... jak vidíš, mrtví nejsou. Odolnost lidského organismu je individuální, někdo kouří celý život a dožije se skoro devadesátky, jiného skolí rakovina ve třiceti. Zdraví to samozřejmě škodí, ale tvoje hysterie o smrti do pár měsíců je směšná.

Hanka (už nekuř (So, 24. 8. 2013 - 09:08)

Já jsem ještě neviděl...Já neznám kuřáka, který by vykouřil 100 denně, znám pouze jednoho muže, který prý vykouří 60 za den. Nemyslím, že by byl nemyslel a nebyl zodpovědný. Má skvělou rodinu, je vyhledávaným překladatelem odborných knih.
Doma nekouří, jen ve své pracovně mimo dům. Tak asi zodpovědný ke své rodině je. K sobě ne, ale to nebyl ani jeho otec, ani děda, kteří se i přes to hulení dožili velmi vysokého věku.
Házet všechny do jednoho pytle bych se neodvážila. To jako bych napsala, že lidi, kteří rádi jedí, nejsou prospěšní, protože jen myslí na další jídlo a tím pádem jsou bez zodpovědnosti.
A kuřák, který vykouří 5-10 cigaret denně? Těch je a jsou velice prospěšní.

XXX (So, 24. 8. 2013 - 08:08)

Já bych utekl, ale nemám...Já jsem ještě neviděl kuřáka, který by udělal něco, čím by byl někomu prospěšný. Jsou to všichni prohulené mozky, normálně jim to nemyslí, jsou to lidé bez zodpovědnosti, stále jen musí myslet na to, že jim z organismu vyprchává nikotin a že si musí zase doplnit hodnotu.

František (Po, 10. 6. 2013 - 09:06)

Já bych utekl, ale nemám kam, protože jsem si ji nastěhoval do svého domu. A ona byla sociální případ, protože všechno prokouřila, byla zadlužená a já ji celý život miloval a když jsme byli oba volní, tak jsem jí nabídl společný život.Na svou obhajobu ještě jenom to, že byla a je velmi krásná.Takže by mi mohl někdo říci, abych si nenaříkal.

František (Ne, 9. 6. 2013 - 12:06)

No ano, ale to by musel...Kdybych kouřil 100 cigaret denně, nevím, co bych udělal. Šel bych asi určitě k doktorovi. V každém případě bych byl zoufalý. Ve své rodině, do které jsem se nedopatřením dostal po ovdovění, jsou všichni kuřáci a kdybych býval trouba věděl, co to obnáší, nikdy bych do této rodiny nešel. Je to stále jen starosti o peníze, které doslova lítají z okna. A dokonce se taky krade, aby bylo za co kouřit. Jsem z toho zhnusen.

Tracheostomik (St, 22. 10. 2014 - 10:10)

Také jsem si přibližně 30 let říkal, že uzené plíce vydrží více. Před cca 12 lety jsem si pak jednou večer zapálil poslední cigaretu před spaním a po probuzení jsem si už dodnes žádnou další nezapálil. Probudil jsem se po operaci rakoviny hltanu. Ale plíce mám v pořádku.

dotaz (St, 22. 10. 2014 - 03:10)

Pavle a kde na ty cigara beres prachy?

Enigma (St, 22. 10. 2014 - 02:10)

Pokud jsou ta čísla pravdivá, tak jsem vlastně skoro nekuřák. :-)

Pavel (Út, 21. 10. 2014 - 22:10)

Ahoj, já pracuji jako...Já kouřím 120 cigaret denně,někdy i 140 cigaret denně je mi 80 a ještě prháním ženským sukně.Kouřím od 4 let pasině a od 19ti aktině.

Jo (Út, 21. 10. 2014 - 22:10)

100 denně ti zajistí klidný důchod.

V. (Út, 21. 10. 2014 - 22:10)

Kouřil jsem pomalu od 14...První cigáro v 6ti letech? Já tě viděla bafat už v kočáru, tak nekecej Kečupe!

Reklama

Přidat komentář