Reklama

Kouřím 100 cigaret denně

Luděk (Út, 4. 3. 2014 - 18:03)

Reaguji na Pavla Tobiáše - kouřím až 100 cigaret denně....
Jsem bývalý kuřák, kouřil jsem asi 12 cigaret denně, mé tělo a má závislost nepotřebovala více cigaret, samozřejmě když jsem pozřel trochu více alkoholu tak byly nějaké navíc ale to se stávalo velmi zřídka protože jsem abstinent. Kouřil jsem svoji dávku asi 10 let a pak jsem toho nechal. Spočítal jsem si kolik to měsíčně stojí a přečetl jsem si články na intenetu ohledně škodlivisti tabáku a nikotinu... Prostě jsem toho ze dne na den nechal, a je to asi ta nejlepší věc která se mi v životě povedla. Řadím ji někam na úroven dosaženého maturitního vysvědčení...=) Ted je rok 2014 a tvůj článek je z roku 2010, tak doufám že při takové spotřebě jsi ještě nezemřel na rakovinu nebo rozedmu plic =)

Varování minist (Pá, 17. 1. 2014 - 14:01)

Kdo nekouří je vůl!!!!!

voserme (Pá, 17. 1. 2014 - 14:01)

ten borec je fakt trapak,navic prej cigara kouri jen socky a asocialove obecne

komin. (So, 23. 1. 2010 - 15:01)

Cigarety mám...To by mne zajimalo jak se sportuje s cigarem v hube-nebo usilovne maka na baraku,natira,lakuje,atd?A kdy se eventuelne ji?:-)

čučim (So, 23. 1. 2010 - 12:01)

teda to je fakt o zdravý, no ono to příjde nečekaně...kámošky máma její 45 let (hubené postavy) a 30-40 denně hulí..a jednoho dne šla do práce..a bylo to... infarkt..mela štestí, že tam byl někdo pohotovej a poznal ho a zavolal záchranku..jelikož příznaky u žen nejsou typická bolest na prsou, ale prý hodně velká nevolnost (na zvracení, vyčerpanost) no udělali jí čistku cév..vrátila se domů. Bylo jí řečeno že jak začne hulit, nedožije se vnoučat..a co myslíte hulí dál i po infarktu. Co se týče takové závislosti tak mám na sladké,ale přesně tak že se nemůžu soustředit a mám třes v rukou..je to taky bludný kruh. :-(

Kuřák (Pá, 22. 1. 2010 - 17:01)

Cigarety mám také jako hnací motor. Hlavně když potřebuji psát nejrůznější práce do školy. Teď bych měl po x zápočtovkách zplodit bakalářku.. to bude zase krabiček! Cigareta mi u psaní zkrátka pomáhá soustředit se.. mám pocit že jich při psaní vykouřím minimálně stejně jako v hospodě u piva.. to si bez cigára nedokážu vůbec představit. Kafe naštěstí moc nepiju.. to by byla další nálož cigaret :o)

hulič (Pá, 22. 1. 2010 - 17:01)

Ať to zdraží o kolik chcou, já hulit nepřestanu i kdybych měl vyloupit banku, tak na cigára musím mít.

PALIC (Pá, 22. 1. 2010 - 16:01)

Sam kourim dene 20 az 30- a...To memusis cekat na zdrazeni a prestat muzes drive!

Katka (Čt, 21. 1. 2010 - 20:01)

Pavle, jestli dobře počítám, tak v případě, že spíš 6 hodin, musíš kouřit každých 11 minut. Co děti, těm to nevadí?  

Ladislav (Čt, 21. 1. 2010 - 18:01)

Sam kourim dene 20 az 30- a defacto mam kazdou chvili cigaretu v ustech.Meli by ty cigarety zdrazit nejmene o 150 procent vice , aspon by jsme prestali kourit konecne,protze by jsme na to nemeli

Dája (Čt, 21. 1. 2010 - 18:01)

Díky Bože,že nekouřím. Těch peněz,není ti to Pavle líto? A to kouříš aspoň 3 cíga najednou,ne? Jinak to nemůžeš zvládnout.

Anabel (Čt, 21. 1. 2010 - 17:01)

Je mi v podstatě jedno co každý člověk dělá,je to každého věc, já si také někdy zapálím,ale to jsou opravdu vyjmečné případy,muj také kouří 20.denně a docela mi to začíná vadit,neumím si představit,že by to mělo být vice,asi bych mu to zarazila do zadnice.

Pavel (Čt, 21. 1. 2010 - 15:01)

Pokud to není legrace a podvodné téma, mohu dobře poradit. Pavle Tobiáši, Vy i Vaše žena trpíte závislostí na nikotinu, která je v mnohém horší než závislost na heroinu. Jste nemocní lidé a bez cizí pomoci máte minimální šanci na odvyknutí. Podívejte se na www.slzt.cz a najděte si v místě bydliště odb. lékaře, která Vás může léčit. Jde to a jde to dobře. Dnes mají odborná centra až 50% úspěšnost, oproti 5% úspěšnosti. pokud to člověk zkouší sám...A že jste ještě zdráv, tím se neutěšujte...

lenka (Čt, 21. 1. 2010 - 14:01)

no,tak to je trochu prehnany,ne?Ty vole,stovka denne,to by nedelal celej den nic jinyho nez hulil...muj manzel vycadi kolem 20 denne a to ho vidim s cigaretou porad u pusy.

Marta (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Pavle,to mi povídej,že to z průměrného platu utáhnete. To máte oba 400kč. denně. No to klobouk dolů. Skuz nějakou náhražku. Jsi šikovný kluk a bylo by tě škoda,kdybys onemocněl. Omez to na 40 denně,ale i to je hodně.

Jan (Čt, 21. 1. 2010 - 11:01)

Tak rakovina tě nemine, to nemusíš pozorovat dlouhou dobu.

cigo (Čt, 21. 1. 2010 - 10:01)

No když na to máš!!!!!!!!V DNEŠNÍM DRAHÝM STÁTĚ!!!!!!!!!!!

adam (St, 20. 1. 2010 - 19:01)

Ahoj, já pracuji jako...To budeš mít pěkně drahou rakev.

Lojza (St, 20. 1. 2010 - 18:01)

Pavle, ty se asi budíš v noci nedostatkem nikotinu a musíš si zapálit, že jo??? Kolik hodin vydržíš spát v jednom kuse nepřetržitě? Čtyři-pět?

Ladislav (St, 20. 1. 2010 - 17:01)

Pavle mam stejny problem,take nedovedu prestat kourit.Kourim dene az 30 cigaret a neumim to zastavit, mozna kdyby prestala kourit moje manzelka a nevidel jsem doma cigarety,tak bych prestal.Je to velky problem prestat kourit cigarety,muj nazor je ,ze zadny odvykaci kury  a jine prostredky nepomuzou.Musi to prit samo od sebe, jinak clovek neprestane.

Reklama

Přidat komentář