Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Asi tak (Ne, 13. 9. 2015 - 20:09)

A nejlevnejsi je M. Ta jde zadara.

Milenky (Ne, 13. 9. 2015 - 19:09)

to kdo z vás měl s...jsou vždycky za prachy,ale nejdražší kurvy jsou manželky.

to (Ne, 13. 9. 2015 - 16:09)

je přeci nad slunce jasný že zadarmo, věřím že ten její mrďoch jí nekoupí ani kafe z automatu...jinak by M. psala "můj mladý přítel" a ne "kluk jenom na sex", tak to ženy berou, tak nadskoč ty huso, asi si sedíš na vedení...

a (Ne, 13. 9. 2015 - 13:09)

nejsi podržpíča, jsi fakt...kdo píše že zadarmo? to nikde nepsala, ty podváděná, nešťastná manželko. Co testy na pohlavní choroby? Vyšly zase pozitivně...hm...to máš blbý...pořád ti zahýbá. On tady kousek od P. je takový klub a holt ta jedna jeho oblíbená holčina na to přišla pozdě...se těš.

13.9. (Ne, 13. 9. 2015 - 07:09)

Finally! someone to talk to.Stále tvrdím,že muž není v manželství tak nespokojený,jak tvrdí...

M. (So, 12. 9. 2015 - 18:09)

Jsi hrozně mimo. Už jsem...Hodně žen to nechce vidět a to je potom ten jejich velký problém. Také jsem byla slepá a hrdá, že umím odpustit. Jsem ráda, že jsem to dokázala a rozvedla se. I když ve 38 letech si zrovna staře nepřipadám, dokonce si nepřipadám jako sobec. To byl on, když mne nechal trápit.

Já, chlap (So, 12. 9. 2015 - 17:09)

Pokud milenka nedokáže...Jsi hrozně mimo. Už jsem tady psal, že důvod vracet se, jsou v prvé řadě děti.
Bohužel ve druhé řadě je to mužská lenost. Tak už spadni z toho svého naivního obláčku.

Ex (So, 12. 9. 2015 - 15:09)

Měl jsem pětačtyřicetiletou milenku od Mělníka a ta ukončila náš vztah a vrátila se ke svému starému. A tak bych jí chtěl trochu pozlobit proto že byla celkem dobrá Nemá někdo zájem o zbalení celkem hezké a vyvinuté padesátnice?

M. (So, 12. 9. 2015 - 10:09)

takže nebudu používat...A když jsi tak ohromně spokojená, proč mi nadáváš kvůli mému vysněnému rozvodu a následnému sexu s mladým klukem?

M. (Út, 8. 9. 2015 - 21:09)

Žena, která mu porodila...Vrať se k tomu, co "Já" napsal. Potom, možná, se ti rozbřeskne. Ona se o děti nestarala, ve škole, ani na zájmových kroužcích jí neznali. Tak, prosím, nepiš o věcech, které nechápeš.

a proč jako? (Út, 8. 9. 2015 - 21:09)

Žena, která mu porodila děti a stará se ně je parazit? Co je to za uvažování? Co by chlapi ještě nechtěli?

M. (Út, 8. 9. 2015 - 20:09)

ale pokud by některá...Myslím, že většina mužů má milenky. Víc než žen. A jestli to tu paní těší, fandím jí.
Já se mileneckého vztahu nebojím, bojím se vztahu manželského. Do něj již nikdy nepůjdu. Nejsem závislá na chlapech, aby mě držel za ruku při sledování telky. To ne. Nikdy jsem nebyla, jen jsem byla blbá, že jsem toho idiota ze svého života nevymazala už dávno. A držím palce tomu "Já", aby to dotáhl do konce a toho parazita se zbavil. Také to měl udělat dávno.

M. (Út, 8. 9. 2015 - 15:09)

Já se mu nedivím. Tady si...Trochu se opět rozepíšu. Vyrazila jsem si sama v létě do lázní. Potkala jsem tam příjemného pána. Protože jsem konečně šťastně rozvedená, myslela jsem si, že by něco mohlo být. Jenže jsem rychle narazila. Ze začátku se zajímal o mě, potom o děti, jestli jsou zabezpečené, a nakonec o můj majetek. Nebudu to rozepisovat, ale byl zralý na kudlu :).
Já už od chlapů nic raději nečekám. A tak došlo k tomu, že jsem si nabrnkla mladého kluka jen na sex. Žádné vaření, vyspávání u mne či u něj, jen bezproblémový sex.
Konečně opět klid. Když mi exmanžel zahýbal, já pořád čekala, kdy ho to přejde. Nepřešlo, tak následovat už v té době vytoužený rozvod a klid.
Dnes jsme se s kolegyněmi bavily a já narazila na tuto diskusi.
Má kolegyně přišla na podobnost. Naši staří pacienti, kteří mají děti, pořád čekají. Jsou smutní, ale čekají.
Přesný opak jsou pacienti bez dětí, ať již schválně či z důvodu nemoci, či odstěhování dětí do ciziny. Oni žijí, nečekají, ale žijí. Objednají si pedikérku, kadeřnici, jsou večer na denní místnosti.
Je velký rozdíl mezi čekajícím člověkem a tím druhým, který si přítomnost vyřešil.
Už jsem se načekala dost, konečně žiji. Mějte se krásně.

Júúúú (Út, 8. 9. 2015 - 15:09)

co závidět,takového může...ale nemá. A v tom to je.

Júúúú (Út, 8. 9. 2015 - 13:09)

mám od včerejška milence!!!!!

proč myslíš? (Po, 7. 9. 2015 - 20:09)

s takovým budižkničemu by...Takových lidí je, co nic nedělají a je to jen na dohodě.

Korčis (Po, 7. 9. 2015 - 15:09)

sorry sweetie a proč...Protože se jim nechce stejně jako mě.Co nechápeš?

7.9. (Po, 7. 9. 2015 - 07:09)

sorry sweetie a proč manželky nepracují? Pořád to nechápu...

kecáš (Ne, 6. 9. 2015 - 22:09)

Já si vzal ženu která je...s takovým budižkničemu by každá ženská dávno vyrazila dveře...

chlap (Ne, 6. 9. 2015 - 21:09)

Já si vzal ženu která je...souhlasím...

Reklama

Přidat komentář