Reklama

MMS - Jim Humble

Roman (St, 25. 7. 2012 - 13:07)

Nojo, každý se jistě teší a hold někdo i na toto se těší :):):)

Tak dejte vědět :)
Nojo docela je zajímavé, že jesšte nikde na světě se nenašel Pan s pitevny, který neco takového viděl :):)

A víte proč ?

Je to iluze a možná přání tohoto pána.

Ale víte co je dobré, že někzteré myšlenky a iluze, nesjou skutečné :)

A tak sice existují, ale jen vhlavě :):)

A to je taak dobře :)

A proč sem či jinde po světě, nepíšou ti poleptaní a těžce nemocní s obrovskýma nádorama po požívání MMS ty zničené imunitní systémi ?

Je to lež, nejsou tokavý :)

není to tak složité a stačí opravdu jednoduchý selský rozum.

Nepíšou, protože to je lež a nejsou.

Ty co píšou o těch hrůzných následcích.
SE Pouze domnívájí a myslí si.

Ale nic takového se něděje a to je dobře.

Pouze ukazují jak jsou chytří a jak to vše je.

A díky své neznalosti a nerpověření skutečného uživatele. Neví vůbec nic o MMS

A jen ukazují svoje pochybnosti a neznalosti a tváří se jako, že ví a jak jsou chytří a velcí.

MMS funguje a léčí stále stejně a poráží i ty takzvaně neléčitelné nemoce.

A žádné poškozené imutní systémi se nekonají, žádná narostlé nádory se nekonají ani žádná poleptání žiravinou se nekoná je to omyl a lež.

MMS po sobě zanechává vyléčené žijicí lidi.
A ty nesou skutečné účinky a jsou důkazem.
Člověk uzdravený pomocí MMS nese nesmírně cenný důkaz ! pro každého.

Pro ti co jsi nejste jisti, najděte tyto uživatele, pak získáte potřebné a pravdivé informace a pak můžete uvěřit a získat, také potřebné věřím, že MMS léčí.

Jednoduše proto, že je to pravda.
Pak překonáte strach z výplodu myšlenek, které se kde šíří.

Vaše osobní zkušenost a prověření jedinců, kteří nesou tyto nesmírně cenné informace.

Návštěvník (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Těšíte se až k vám...Divný člověk? Nikoliv.
Každý dřív či pozdějc sklapne paraple.
Na tý pitevně je to práce jak každá jiná. Jde jen o zvyk.
To, že se člověk těší, že zas jednou uvidí zajímavý případ, není vůbec nic divného.

M. (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Jen tomu věřte Trolové,...Těšíte se až k vám dorazí na pitevnu? To jste asi nějakej divnej člověk.

K.Černý (Út, 24. 7. 2012 - 20:07)

Jen tomu věřte Trolové, prý špatný buňky jsou kyselý :D LOL kyselý nepřežiji ve sladkým prostředí a opačně!! Chlordioxid má léčit?? Z týhle sra*ky se uvolňuje kyslík, kyslík je fajn, ale na špatným místě vám může udělat nádor jako meloun. Pro příklad oloupej jabko (pěkně zhnědne) Asi taky vymyslím něco, co lidem neublíží hned -> něco jako cigára. Než vyšla ta kniha tak jste koupili litr týhle desinfekce, za 28 kč, jo nejlepší byznys je napakovat se na lidech co jsou nemocný, ty daj peníze i co nemaj. Zdraví je totiž k nezaplacení!! Je to nej placebo, už se těším až mi lidi jako vy dorazej k nám na pitevnu, abych viděl co to udělalo s vašima orgánama :D mms je funkční jako svěcená voda :)

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

JJ takových by bylo :):):)

Chtěl bych být (Po, 23. 7. 2012 - 14:07)

Je to tak, otřesnéé a...Měl bych hodně času a peněz...... :-DDD

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

Je to tak, otřesnéé a špatnééé :) až jsem se málem pos..... :)

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

To je, ale otřesnýýý :) :)

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

A už se třesee celá zeměkouule :) :)

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

Jak řikáš Pane beze jména :))

Ježíši, ty máš (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

To co popisuje Pán s...otřesný vyjadřování. Tys ukončoval základní školu někde okolo třetí třídy, že?

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 12:07)

To co popisuje Pán s užíváním, je že užíval, špatně a spěchal!

Vždy je třeba a to zvláště při závažných onemocnění, dávkovat a navyšovat, velice pomalu a vždy čekat pokud navýšení, nepřinese potížě ! Pak je třeba okamžitě snížit i o 3 kapky a čekat na odeznení optíží, pak znovu navýšit pouze o jednu kapku a čekat! je to jednoduché a je třeba se toho držet !

Pak se žádné nekontrolovatelné zvracení nekoná.

to je vždy velice vysilující a zatěžuje vaše tělo a léčba nepokračuje dobře, ale špatně.

A nemáte potom potřebnou energii a sílu.

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 12:07)

A kdo z tebe, dělá blbce ?? jsi to ty sám.

A je to tvůj broblém.

Roman (Po, 23. 7. 2012 - 12:07)

Myslím, že jsi velice dobře předvedl kdo jsi a jak myslíš.

Dokázal bych hravě a ne jen ja vytvořit tvůj profil jaký jsi.

Ale to kodo jsi či jaký jsi, nemá vliv na to, že jsem ja nic takového nikde a nikdy nepsal.

A je to pouze ve tvé hlavě.

Nepsal jsem to a psát ani nikdy nebudu, protože nic takového jsem nezažil.

Hodně štěstí Boryši.

Boryš (Ne, 22. 7. 2012 - 19:07)

snadné někoho napodobit....Si tu všichni trhněte čím chtěte. Magoři.

je tak (Ne, 22. 7. 2012 - 19:07)

Tak hele, Roman, nerob ze mne...snadné někoho napodobit. Zvlášť, když si všimneš chyb, které dělá.

Boryš (Ne, 22. 7. 2012 - 19:07)

To bude nejspíš tím, že...Tak hele, Roman, nerob ze mne blbce!
Ty jsi napsal:

Dne: 21.7.2012 14:09, stupidně maskovaný "nickem" Zvědavec je vylízanec:

Tak lidi musím zde napsat i zkušenost z minulých dnů... Užíval jsem mms...
První den vpohodě, jen měto unavilo, celkově jakoby rozbilo, druhý den průjem... začal jsem na 1 kapce snažil jsem se co hodinu druhý den jsem dával 2... 3. den průjem pokračoval a byl mnohem silnější.. tak jsem si dal pauzu.. nadruhý den průjem již skoro nebyl tak jsem pokračoval už se 3mi kapkami... nadalší den opět průjmy... tak jsem to omezil a došel k 6ti až 8 kapkách jednou dvakrát někdy i třikrát za den ... průjmy pokračovali ale už se mi zdálo že jsem z většiny čistý... ale pak to přišlo jeden den jsem dosti pracoval na pc a nespal jsem moc jsem nepil... večer jsem si dal 7 kapek a ráno dalších 7 a pak to začlo... ráno potěch 7kap jsem si dal na oběd mozeček s brambory... a poté jsem zažil nejhorší zbytek dne v mém životě... do 20 min od snězení, jsem se dopotácel na záchod kde to šlo vrchem spodem a i dotran ! :D zkrátka průjem, bolest břicha blil sem celý oběd mě opustil... spotil jsem se jakoby mě slily vodou... celé to probíhlo v jakémsi křečovitém postoji celého těla ... třepal jsem se zimou spocený jako prase jsem se kýblem odpotácel do postele kde jsem po chvíli usnul.. po probuzení přišla fáze 2 .. :D a to už jsem měl opravdu strach... zbudil jsem se v podvečer a opět průjem a zvracení ovšem stím že jsem chytil takové křeče do holení až po chodidla že jsem se myslel že mě odvezou sanitkou.. nebo že každou chvilí umřu.. opravdu nic pěkného... tak jsem se s křečí v obou nohách odplazil vedle do koupelny kde jsem se napil vody coto šlo, a ulevilo se křeče povolily a já šel zase spát. Po dalším probuzení jsem se cítěl nevím jak to popsat, drasticky a hluboce pročištěný :D ...
a právě se mi teď po tomto drastickém detoxu naskytl problém s dolními končetinami.. od té doby mi celkem natékají a okolo kotníku potom comě asi štípl komár se mi oběvil otok jako bych si jej zvrtl... toto mi nikdy nedělalo... od té doby detoxu jsem si dalpauzu je to už 4. den kdy jsem neměl ani kapku. A chtěl bych se zeptat jestli to stím kotníkem u pravé nohy částečně i u levé může být způsobeno MMS ?...

Takže nekecej blbě! Tohle je tvý písmo!

Kdybys chtěl tvrdit, žes to nepsal, tak to povídej starý Blažkový. Tvý psaní tě prozradí pokaždý.
Takže nekecej, že to psal někdo jiný. A jestli se tomu chceš vyhnout, udělěj si registračku a modrej nick a nikdo za tebe psát nebude.

Kurrrrrrrrrrrrva, Romane, neserrrr mě!

Pro Alenu Roman (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

Ale jo, už jsem psal, že Humble tučňák, přidává nanoroboty do MMS a hned má vše podkontrolouu :):):)

Roman Hele Bor (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

To bude nejspíš tím, že se to děje leda, tak v tvé hlavě.

Protože, jsem nic takového nikde nepsal :)

Nebo psal :) a kde ? no nikde pane Lemlíček nikde :) :)

Boryš (So, 21. 7. 2012 - 19:07)

Hele, Romane, a proč vlastně to MMS užíváš, když ti dělá jen zažívací problémy a otékají ti po něm nohy?

Reklama

Přidat komentář