Reklama

Obřízka

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

Nezvratná amputace...Dnes mi vytrhli osmičku. A necítím se zmrzačená. Co to blábolíš?

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

Synové nejsou zmrzačení....Nezvratná amputace nejcitlivější části těla j z materiálního hlediska vždy ZMRZAČENÍ!!!

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

malé opižlance, che che che...18 2x 16, to už nejsou malí. Kamarády to zajímá, vědí, že jsou obřezaní. Z 17 co jich hraje házenou je jich obřezaných 6 (z toho 3 naši kluci).

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 16:07)

Kdybys nebyla podělaná...Synové nejsou zmrzačení. Prarodičů si nesmírně váżíme.

Stena Žitochleb (Út, 25. 4. 2017 - 12:04)

Tajemství Daniela Landy vám dá odpevěďi na všechny otázky (několikrát se tam mihne i Landova předkožka)

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 15:07)

Já jsem pouze přispěla k...Kdybys nebyla podělaná před prarodiči, tak by tví synové zůstali kompletní a nezmrzačení.

Pouze asi jedno procento českých židů je obřezáno.

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 14:07)

Náboženské tmářství je...Já jsem pouze přispěla k tématu. Na historii jsem se neptala.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 12:07)

My nechali kluky obřezat,...Náboženské tmářství je kapitola sama pro sebe. Naštěstí je mnoho osvícených židů, kteří řekli vůči mrzačení pohlaví amputací předkožky jasné NE!!!

Už od poloviny devatenáctého století osvícení židé brojili proti té obřízce jako proti barbarské zhůvěřilosti. Uvedu tu pár význačných jmen.

Theodor Herzl - zakladatel moderního sionismu - svého syna Hanse obřezat nenechal
Sigmund Freud - zakladatel moderní psychoanalýzy - své dva syny obřezat odmítl
profesor Wilhelm Reich - psychiatr
profesor Richard Schwarzman - dětský psychiatr
profesor Ronald Goldman - dětský psycholog
profesor Paul Murray Fleiss - dětský lékař, svého času nejoblíbenější dětský lékař v Los Angeles, který ošetřoval děti mnoha holywoodských celebrit.

V našem prostoru je nejznámějším odpůrcem obřízky Jerome Segal, který je členem židovské náboženské obce ve Vídni a působí jako profesor historie na pařížské Sorbonně.

Osvícení náboženští židé nahrazují bestiální zmrzačující obřad obřízky bezbolestným nekrvavým obřadem Brith Shalom, při kterém je novorozenec pouze mazán na tělíčku olejem. Já budu vždy na straně osvícených lidí a nikdy nebudu na straně fundamentalis­tických náboženských tmářů.

7777777777 (Út, 25. 4. 2017 - 01:04)

PŘEDKOŽKA NENÍ OBAL CUKROVÍ, ONA JE CUKROVÍ. Doufám, že překlad je správně, aby se náhodou neobjevila sebemenší připomínka :-D

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 23:04)

Ale houbelec, inteligence...Vážný nedostatek inteligence má hodně společného s předkožkou dětí. Poskytnutí dítěte k mrzačení genitálií a prodeji části jeho těla, která mu byla za použití násilí amputovana a odcizena. Navíc ho nechá znásilnit pedofilním sadistou. Super start do života. Fakt žádný trauma nehrozí, ale ti muži jsou pak každému ukradený

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

My nechali kluky obřezat, náboženské důvody, prarodiče by nám to neodpustili. Jsou všichni tři v pořádku.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Tak je to vcelku logické, ...Nejdřív napíše fejk a zneužije jméno Martina a pak píše jako Zdena, individuum, který se tu sám odkopal, že je na obřezané hošíky.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

A co nepodražilo? Máslo už...Kvalitní obřízku nikdy neprovede urolog ale pouze plastický chirurg. Proto tu pan no jmenoval toho primáře Monitora.

Jinak, Zkoumale, zase tvé úchylné sny, které jsi napsal jak pod svým nickem, tak pod nickem Zdena, z kterého zkoumalovina jen čiší.

luci (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Tak je to vcelku logické, ...Ano těsná obřízka se dělá jen kvůli erotice efekt optický je zaručený některé ženy pohled na takto modifikovaný penis stimuluje ale mimořádnou potenci to neznamená.

Uf... (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

6:26, 7:18...to je hodně slabý. Na se nikdo nechytí.

Zkoumal (Út, 24. 7. 2018 - 07:07)

Podražil, ještě loni to u...A co nepodražilo? Máslo už taky dnes není pro každou hubu. Holt kvalita se platí a pan doktor má třeba rád máslové croissanty z opravdového másla z Francie.. tak přihodil pade, proč by to měl dělat za dáčo, když dnes tolik žen i u nás dává přednost obřezaným mužům? Poptávka po kvalitní obřízce roste a čím více pan doktor obřezává, tím je lepší, znalý aby mohl vycvičit svůj vlastní tým obratných urologů k pokrytí poptávky po obřízce.

Zdena (Út, 24. 7. 2018 - 06:07)

.. má právo o obřízce...Tak je to vcelku logické, žena dítě odnosí a porodí a dále rozhoduje o jeho osudu, aby ho připravila k manželství a ví a zná kvality, jaké má obřezaný samec.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 05:07)

odkaz na MUDr Sokola...Podražil, ještě loni to u něj bylo za dvě stě padesát éček. Holt nenasytnost, padesát éček jen tak na stromě bez majitele neroste.

Steve (Po, 24. 4. 2017 - 18:04)

Ono je to na musulmanech...Ale houbelec, inteligence nemá nic společného s předkožkou.

Bože můj, ty už jseš taky vážně nemocnej těma obřízkama, to je neskutečný!

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 00:07)

Dle mne byl zpočátku příspěvek "Ronana" fejk od našeho úchylného cirkumfetišisty s nickem Zkoumal.

Proč se trmácet do Trenčína, když se to dá v Praze provézti mnohem levněji.

Lukáš, webaster tohoto webu je v mých očích velice solidní, sám se nechal ze své vlastní vůle obřezat, a poté přesněji přeobřezat.

Na svých stránkách má o referencích.

https://obrizka.webnode.cz/diskuse/kam-za-obrizkou/

Mně tu nejvíce irituje pan "no", mistra Zkoumala zcela vynechám, jehož příspěvky jsou zcela manipulativní a nevěcné, byť se na oko ohání lékařskéma autoritama, jako ke například primář Monitor.

Reklama

Přidat komentář