Reklama

Pánská tanga

Dan (Čt, 6. 12. 2012 - 16:12)

Vzhledem k tomu, že mám...co tím jako chceš říct???
Sportovci být všichni nemohou ani nechcou, tak co my s tím ? Já denně nachodím po terénu kolem patnácti km, někdy i více, nohy mám ve stehnech taky slušně cvičený, a přesto se mi nohavičky u boxerek (VŠECHNY)shrnují, jako ostatně většině normálních smrtelníků. A tanga jsou rozhodně pohodlnější na nošení než boxerky, toť můj osobní názor a postřeh po vyzkoušení nejrůznějších střihů a typů prádla. Kdo zná a vyzkoušel jen jeden nebo dva střihy, těžko může porovnávat, když nic neví a řídí se jen názory většiny co má a nemá nosit.

r.s. (Čt, 6. 12. 2012 - 01:12)

Protože ženy se vždy...Pro ty,kteří se jako chlapi jen tváří.

Pavel (St, 5. 12. 2012 - 21:12)

...Hezké praktické prádélko, pánské i dámské, ideální na denní nošení.

Doktor přes opr (St, 5. 12. 2012 - 20:12)

Což změnit debatu a zeptat se proč ženy nosí tolik s oblibou tanga.Třeba se poučíme .

Doktor přes opr (St, 5. 12. 2012 - 20:12)

Mudře, musíš mít...Právě čím jsou stehna vymakanější tak tím více se boxerky hrnou.A ty máš vymakaná stehna a nosíš boxerky že takhle chytračíš.Jedině kdo má nohy jako špejle tak pak se možná nehrnou protože se nemají počem vyhrnovat.

vocásek (St, 5. 12. 2012 - 16:12)

http://www.tangaland24.de/products/de/Men-extrem/Men-four-lanes-g-string.html

Co říkáte na tohle prádlo? V tom se teda určitě nezapaří. Jen nevím to obtažení varlat jestli nemůže způsobit nějaké zdravotní problémy?

Doktor přes opr (St, 5. 12. 2012 - 14:12)

Přesně tak jak říká Pavel tanga nemají žádnou strunu ,aby řezali a při koupi tohoto prádla je třeba zkusit více střihů ,každému vyhovuje něco jiného.Zato u boxerek je to jedno ty se zkrátka hrnou všeci, ale pak to stojí za to to je bolest.

D (St, 5. 12. 2012 - 14:12)

Já se zeptala. A vyšel si z...Ale Jani nač takové výrazy ,drž se tématu a bude to v poho.

Luboš (Út, 4. 12. 2012 - 23:12)

To že chlapi kteří nosí tanga budou nakonec nosit i sukně a podobný dámský oděv není pravda,to maximálně tak transvestité.Mohli bychom se ptát proč vlastně ženy nosí tanga,dostalo by se nám jistě různých odpovědí.Stejně jak nemají tanga u žen nic společného s jinou sexuální orientací,tak ani u mužů ne.Opravdu neznamená že když ženy nosily tanga dříve než muži že mají na jejich nošení nějaký monopol.Spodní prádlo je věc výběru a kdo je gay zůstane jim i bez tang.

Pavel (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

Jak léčíš pořezaný...Tanga mají vzadu tenký pásek, nemají tam strunu!

Doktor přes opr (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

Kde jsi doktore studoval?Největší škola je život a zkušenosti.Jen se děvče klidně ptej .

Jana (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

Jestli máte ještě nějaký...Kde jsi doktore studoval?

Pavel (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

zkus pochopit ironii...Právě, že jo!

Doktor přes opr (Út, 4. 12. 2012 - 19:12)

Jestli máte ještě nějaký otázky tak se ptejte ,dokud sem tady.

Doktor přes opr (Út, 4. 12. 2012 - 19:12)

pánské sukně což ,s pohledu zdraví ano ,při takových vedrech asi dobrý šat ,ale ne v čr.

Ještě ten magor (Út, 4. 12. 2012 - 17:12)

zkus pochopit ironii...s pánskými sukněmi tu chyběl!!

Pavel (Po, 3. 12. 2012 - 22:12)

Někde ještě chodí muži...To není pravda, naturismus u nás existuje a občas lze naháče potkat i na turistických trasách. Ovšem nahota je v naší společnosti na veřejnosti kvalifikována jako porušení zákona. Nošení sukně nikdo nikomu nezakazuje, jde pouze o nezvyk.

i po čase (Po, 3. 12. 2012 - 21:12)

Skotové si to užívají...vidím,že tato diskuze je velice živá,nutno podotknout,že pro mnohé jedince i velice podnětná.

Pavel (Po, 3. 12. 2012 - 21:12)

U ženské ano.Skotové si to užívají již staletí a úplně na ostro. Nevím, proč si neudělat pohodlí i u nás. V tangách se vyhneme pohoršení, kdyby něco vykouklo, ale dost mužů to neřeší.

Pavel (Po, 3. 12. 2012 - 20:12)

Ženská je ženská a chlap...Můžu potvrdit, že kombinace sukně a tanga je v létě naprosto ideální. Je vidět, že uvažuješ logicky.

Reklama

Přidat komentář