Reklama

Pás cudnosti

lucy (So, 10. 7. 2010 - 17:07)

Samozřejmě, že trápím :o) On je potom tak pozorný...

Kapitán (Pá, 9. 7. 2010 - 23:07)

Dotaz pro klíčnice: Chtěl bych se zeptat, jestli svého zamčeného nějak trápíte, jak např. píše Domča, nebo jde spíše o praktickou pomůcku, tudíž prevence nevěry apod. Jde mi o to, že bych chtěl pro sebe i ostatní udělat něco jako anketu či statistiku, kde se by se řešilo, zda je CB sexuální hračkou nebo praktickým doplňkem vztahu. Doufám, že všichni víte jak to myslím, tudíž odpovědi je to praktické i "veselé" nemyslím, spíš co byl podnět a jaký je průběh? KLidně ale pište i uzamčení.

Domča (Pá, 9. 7. 2010 - 16:07)

Já toho svýho po měsíci zamkla na 10dní a už pátý den žadonil ať ho odemknu.Ráda si z jeho macíkem hraji, když je zamčený, protože vím jak moc ho to vzrušuje.

lucy (Pá, 9. 7. 2010 - 11:07)

zamčení pánové, pochlubte se, jak se cítíte teďka v letních dnech :o)

zatímco v zimě chodil ten můj domů spíše unavený, tak teď chodí nadržený. a hodně...

XT (Čt, 8. 7. 2010 - 15:07)

Konečně seriózní diskutant a příspěvkář - budiš veleben Petře... :o)

petr (St, 7. 7. 2010 - 16:07)

...mám dotaz,vyrábí u nás...Nevím, zda něšjaké samo-domo je bezpečné, ale Neosteel má na webu české zastoupení, tak se tam podívej. Za účelem čistě erotické hračky je to drahé, máš-li záměr to používat déle a s velkou mírou jistoty, že to bude opravdu fungovat, hodné svého názvu, zak asi nebudeš té investice tolik litovat...

petr (St, 7. 7. 2010 - 16:07)

Od jakého věku...Já myslím, že je to individuální podle toho, jak je kdo reaktivní. Mlaďoši budou mít ale asi více potíží, protože jim častěji bude stát a vzruší je i menší podnět. Ale i starší se silným pohlavním pudem si jistě přijdou na své. Např. pouzdro na penis od Neosteel poskytuje vůli tak 1 cm do délky a cca 0,5 cm do objemu...

drak (St, 7. 7. 2010 - 14:07)

...mám dotaz,vyrábí u nás někdo bokové PC,jaká je asi cena?Můžete dat příp kontakt?

ronny (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Od jakého věku doporučujete ten pás nosit? Přemýšlím, jestli je to lepší pro mladší, či starší...

XT (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

ahoj Jirko, nu, já bych do toho nešel...

Jiří (St, 7. 7. 2010 - 10:07)

Zajímavé kousky :)
http://www.rajrozkose.cz/154-bdsm-pasy-cudnosti

Martin6000 (Pá, 2. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj. Tuší někdo jestli se dá ještě koupit tento CB a jaká je cena? http://www.mybdsm.com/pages/device/cd1.html

XT (Pá, 2. 7. 2010 - 11:07)

Přátelé, tato diskuze začíná trpět syndromem vyhoření... Bohužel,CB 6000 nesplňuje 100% požadavky a na kvalitní PC zde má málo kdo finanční prostředky. Já mám obavu, že s kvalitním PC bych již nemohl sportovat jako: jezdit na kole, případně chodit plavat atd. Další věc je hygiena, po 5 dnech je penis za předkožkou opravdu slušně zanesený... nejspíše je to tím že jsme denním sprchováním pozbyli imunitu...

katka (Pá, 2. 7. 2010 - 11:07)

Tedy vy jste fakt prasata,myslím tím hygienu.Proč se nepomilovat,když na to máte chuť.Jste pak akorát nervní a smrdí vám péro.Fuj

honza (Pá, 2. 7. 2010 - 10:07)

jake pocity bys chtel? tu uz jsou snad vsechny popsane. mluvim ted o CB6000. aby to bylo ale to prave orechove, tak by to musel byt "opravdicky" pas, z ktereho se bez klicku neda dostat. k tomu mam hned dotaz. nasel jsem na netu pas "florentskeho typu" asi. takovy ten co vypada jak neosteel, akorat ze stal 4500kc a na penis mel trubicku couhajici dopredu, jakoby integrovane kovove CB Curve. jak se s tim asi chodi na zachod, resp. konkretne jak se po velke potrebe da asi toaletnim papirem pod pasem uklidit? mozna ze bych to chtel casem taky zkusit, urcite to bude lepsi nez to male plastove,ale moje pritelkyne/klicnice se na to kouka nevericne (hygiena nulova).

Petr (Pá, 2. 7. 2010 - 09:07)

Debile...Tak ses moc nepředved chlapče:)

Ray (Pá, 2. 7. 2010 - 09:07)

No jak si čtu příspěvky...Debile...

Petr (Pá, 2. 7. 2010 - 05:07)

No jak si čtu příspěvky tak tu vítězí testosteron co chce zamknout, ale nemá klíčnici a tak trošku to spějě k pubertální nadrženosti:)Jen vám přeju že ta, po které toužíte nemá taky péro:) Zkuste míň machrovat a před hánět se a radši nahoďte zkušenosti a pocity jestli nějaký jsou a není to jen modní výstřelek v rozkroku...

Adam (Čt, 1. 7. 2010 - 13:07)

Kromě příjemné neustálé...ano, to jr základní princip :-)

ronny (Čt, 1. 7. 2010 - 11:07)

Kromě příjemné neustálé nadrženosti může být i jeden z důvodů zájmu o tuto "pomůcku" následující skutečnost: Zatímco muž se po orgasmu cítí vysílen a unaven, žena je jako znovuzrozená a plná energie..

Reklama

Přidat komentář