Reklama

Pás cudnosti

Jiří (St, 7. 7. 2010 - 10:07)

Zajímavé kousky :)
http://www.rajrozkose.cz/154-bdsm-pasy-cudnosti

Martin6000 (Pá, 2. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj. Tuší někdo jestli se dá ještě koupit tento CB a jaká je cena? http://www.mybdsm.com/pages/device/cd1.html

XT (Pá, 2. 7. 2010 - 11:07)

Přátelé, tato diskuze začíná trpět syndromem vyhoření... Bohužel,CB 6000 nesplňuje 100% požadavky a na kvalitní PC zde má málo kdo finanční prostředky. Já mám obavu, že s kvalitním PC bych již nemohl sportovat jako: jezdit na kole, případně chodit plavat atd. Další věc je hygiena, po 5 dnech je penis za předkožkou opravdu slušně zanesený... nejspíše je to tím že jsme denním sprchováním pozbyli imunitu...

katka (Pá, 2. 7. 2010 - 11:07)

Tedy vy jste fakt prasata,myslím tím hygienu.Proč se nepomilovat,když na to máte chuť.Jste pak akorát nervní a smrdí vám péro.Fuj

honza (Pá, 2. 7. 2010 - 10:07)

jake pocity bys chtel? tu uz jsou snad vsechny popsane. mluvim ted o CB6000. aby to bylo ale to prave orechove, tak by to musel byt "opravdicky" pas, z ktereho se bez klicku neda dostat. k tomu mam hned dotaz. nasel jsem na netu pas "florentskeho typu" asi. takovy ten co vypada jak neosteel, akorat ze stal 4500kc a na penis mel trubicku couhajici dopredu, jakoby integrovane kovove CB Curve. jak se s tim asi chodi na zachod, resp. konkretne jak se po velke potrebe da asi toaletnim papirem pod pasem uklidit? mozna ze bych to chtel casem taky zkusit, urcite to bude lepsi nez to male plastove,ale moje pritelkyne/klicnice se na to kouka nevericne (hygiena nulova).

Petr (Pá, 2. 7. 2010 - 09:07)

Debile...Tak ses moc nepředved chlapče:)

Ray (Pá, 2. 7. 2010 - 09:07)

No jak si čtu příspěvky...Debile...

Petr (Pá, 2. 7. 2010 - 05:07)

No jak si čtu příspěvky tak tu vítězí testosteron co chce zamknout, ale nemá klíčnici a tak trošku to spějě k pubertální nadrženosti:)Jen vám přeju že ta, po které toužíte nemá taky péro:) Zkuste míň machrovat a před hánět se a radši nahoďte zkušenosti a pocity jestli nějaký jsou a není to jen modní výstřelek v rozkroku...

Adam (Čt, 1. 7. 2010 - 13:07)

Kromě příjemné neustálé...ano, to jr základní princip :-)

ronny (Čt, 1. 7. 2010 - 11:07)

Kromě příjemné neustálé nadrženosti může být i jeden z důvodů zájmu o tuto "pomůcku" následující skutečnost: Zatímco muž se po orgasmu cítí vysílen a unaven, žena je jako znovuzrozená a plná energie..

XT (Čt, 1. 7. 2010 - 08:07)

XT:
>Terko a co za to,...1, kdo zajistí kvalitní CB?? ( CB 6000 ) není kvalitní prostředek
2, Jaká je tvá základní částka
3, chtěl bych vidět tvé reálné foto a případně se s tebou osobně setkat
4, Vystříknutí by probíhalo jak?? Honil bych si jej a nebo by jsme se milovali??

To víš, po hlavě už do ničeho nejdu... Chci mít alespoň trošku jasno, co jak bude probíhat..

Terka (St, 30. 6. 2010 - 23:06)

XT:
>Terko a co za to, že ti budeme sloužit??

Zaplatis mi, zamknu te, necham tyden a pak budes prosit abych te nechala jednou vystriknout. Navrhni sam, kolik nabidnes.

>Tomáš
Jsem z Prahy.

Ray (St, 30. 6. 2010 - 16:06)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE...Mám takový dojem že tenhle příspěvek značně ubíhá od tématu a že žádný zasraný reklamy, kterých je včude kýbl tady nikdo nemá zájem!

Ray (St, 30. 6. 2010 - 15:06)

Proč chudák :-)Já na něj...Ty mozna, ale to CBcko ne:-D Hele ja mam 6000 normalni a reknu ti ze kdyz je v ta moje chlouba v klidu, tak tam mam dost mista, ze by to bylo na S akorat, ale kdyz se mi postavi tak mi to muze urvat koule a to je kruta bolest... proto rikam chudak chlap co je zavrenej v esku...:-D

Kateřina (St, 30. 6. 2010 - 11:06)

Nesezenes kopii S jako z...Proč chudák :-)Já na něj budu hodná.

Ray (St, 30. 6. 2010 - 11:06)

Kde prosím objednat pás...Nesezenes kopii S jako z mysexu. Mezi nami chudak chlap, jestli to na nej chces navliknout:-D

Kateřina (St, 30. 6. 2010 - 11:06)

Kde prosím objednat pás cudnosti CB6000s?
Našla jsem ho jen na shopu http://www.specialshop.cz a tam je strasne předražený. Máte někdo nějaký tip?
Všem předem díky.

Tomáš (St, 30. 6. 2010 - 00:06)

Terko, ty jsi odkud ?

Adam (Út, 29. 6. 2010 - 16:06)

Tak co, kdo se necha...bude tu spousta zájemců Terko :-)

Ray (Út, 29. 6. 2010 - 08:06)

Tak co, kdo se necha...Bylo tu pár takovejch, co to chtěli... Já svoji klíčnici mám

Reklama

Přidat komentář